X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zerknelam na naszą tabelkę jeszcze nam tu sporo dzieci brakuje i oby szybko do niej dolaczyli wiadomo o kim mowa :-) czekamy na testy z pozytywem

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Aisa możesz mi wpisać kolejną @ na 22.02.

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha - uuuuuu szkoda

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia w tym cyklu trzymam kciuki jeszcze mocniej. Może coś pomoże, tylko nie zapominaj o <3 ;-)

    Fedra super, że już jesteście w domu, teraz najpiękniejsze chwile w życiu, już innych nie będzie, bo córcia rozpromieni Ci każdy dzień.

    Pozdrawiam i miłego dnia. Do kiedyś :-)

    gocha04, kiti, Blondi22, Fedra lubią tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra super, że jesteście już w domu :) Oj na pewno chwila przytulenia małej była magiczna. I chciałabym zobaczyć Natalkę więc proszę aby ktoś wysłał zdjęcie na priv, będę wdzięczna :)

    Kiti super, że na wizycie wszystko ok :)

    Strażaczko na którą dziś wizyta ?



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 09:32

    kiti, Fedra lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzialam malutka Fedruni :) slicznotka malusia :) i podobna chyba do niej

    duzo zdrowka dla nich :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 11:31

    Fedra lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuszki,

    Aga, Kiti - fajnie, że z wizyt przyniosłyście same wspaniałe niusy!
    Fedri - widzę, że silna z Ciebie babka! A jeśli chodzi o rozruszanie laktacji, możesz pomyśleć o takim zestawie SNS z Medeli, choć kosztuje chyba ze stówkę... (a może i taniej na Allegro..?). Pisałam już kiedyś o tym, to jest taka buteleczka z dwiema wychodzącymi z niej sondami silikonowymi, Do buteleczki wlewa się MM (albo własny pokarm, jeśli matka ma akurat odciąnięty, a nie chce dokarmiać dziecka MM) i wiesza na szyi do góry dnem, a te sondy (wychodzące z zakrętki, która po powieszeniu jest na dole) przykleja się do sutków. Dziecko ssie pierś (czyli stymuluje laktację, bo ssie prawidłowo), ale zasysa zawartość butli. Trochę jest z tym zabawy, ale po jaikimś czasie laktacja powinna się pojawić.

    Dziewczyny, czytam Was wszystkie, ale nie mam niestety czasu każdej coś napisać :( Ale Was ściskam!

    Blondi22, sylwia1985, aisa, patrycja, Fedra, anka_a, kiti, Dodi lubią tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra ja tez mialam mega problemy z laktacja a cycki mi o maly wlos nie eksplodowaly ale przykladalam kapuste zimna i pomoglo. Ja tez uzywalam od poczatku laktatora bo inaczej sie nie dalo bo maly nie umial ssac i zlapac sutka bo byl za plaski i laktatorem go wyciagalam do przodu- mialam tez nakladki siliconowe ale od razu je sciagal wiec u mnie sie nie sprawdzily choc pewnie je zaloze jak maly bedzie mial zabki bo mnie pogryzie no i ile bede jeszcze miala
    mleczko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 11:57

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :)

    Fredzia ciesze się ze już w domu jesteście i oby ci się ułożyło z tym karmieniem !! Nabierajcie się i niech Natka rosnie zdrowo :)
    Kiti Witaj w tabelce :)
    Gocha szkoda że @ śnieg nie zasypał :/

    A ja byłam dziś menu ustawić na ślub :)
    Torta w prezencie Waflowi zamówić chcę bo to Pan Prezes i wiecznie wojny o jeg mecze więc takiego torta plauję zamówić na ślub nam :)

    http://zapodaj.net/1d67055ae59e1.jpg.html

    Pierwsa przymiarka sukienki juz za mną i na surowo w tej sukience wygladałam okropnie dziś hi hi ale to jeszcze nie gotowe :)
    Za tydzień kolejna przymiarka :)

    Pozdrawiam wszystkie Was i miłego dnia życzę :)

    Ps . No i 25 tc dziś się zaczął :)

    magdzia26, Fedra, patrycja, Blondi22, anka_a, aisa, Kaja, kiti, a-koczek, Dodi lubią tę wiadomość

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry Kobitki :)

    Kiti przedewszystkim jeszcze raz gratuluje ja obstawiam u Ciebie Dziewczynke, cieszę się ze już pojawił się pęcherzyk i ze beta ładnie przyrasta i choć Tobie czas będzie się dłużył od wizyty do wizyty My będziemy to odbierać jako ekspres wiem po sobie ;)

    Gocha tez nie lubię Twojej @ ale liczę ze to już ostatnia i przez najbliższych kilka miesięcy będzie spokój <3

    Co do kp wczoraj w dwóch cycków odciagnelam zaledwie 15 ml dzisiaj już 40 jeśli nadal cyca nie będzie chciała będzie karmiona moim mlekiem z butli :)

    Sylwia jakbyś mogła na priv przerzucić fotkę Magdzi i Patrycji byłabym wdzięczna :) chyba ze macie konta na fb to na priv poproszę namiary to wyślę zapr i zdjęcie Małej :)

    I w sumie jestem za tym by Dziewczyny dopisać do grupy :)

    magdzia26, patrycja, Blondi22, sylwia1985, anka_a, plemniczka, Kaja, kiti, a-koczek, gocha04, Dodi, mauysia lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedruś Dodi mi już wysłała zdjęcie Natki <3 śliczności malutkie :) Co do kp to na zwiekszenie laktacji - duza ilosc wody + melisa :)co do bólu po cc kochana poczujesz ogromna ulge jak zdejma Ci szwy :)

    anka_a, Kaja, Fedra, Dodi lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga świetny pomysł z tortem :) Już 25 tydzień ale to leci :)

    Fedra wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek, bo inaczej nie mogę wysłać wiadomości, albo nie umiem :P

    Fedra lubi tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!!!
    Ja też, ja też chce dołączyć do grupy fejsbukowej!!
    Ferda super, że już w domku jesteście. Teraz wypoczywaj i cieszcie się maleństwem :D Widzę, że laktacja pomału się rozkręca, super! ps. ja teraz ściągam w 30 min tylko 50ml a zaraz potem mały jeszcze się naje ;) Niestety laktator wszystkiego nie jest w stanie ściągnąć :(
    Mam porównanie karmienia mm i kp i muszę stwierdzić, że coś magicznego jest w kp mimo, że na początku było ciężko to warto to przejść.
    Dodi widziałam zdjęcia i obie jesteście super laseczki <3
    Izuni STO LAT!
    Aga no to kolejny mężczyzna się nam szykuje :D Już 25 tydzień! Leci ten czas strasznie szybko.
    Kiti jeszcze raz gratuluję i nudnej ciąży życzę!
    Gocha nie lubię wstrętnych @
    Strażaczko cały czas kciukam za Was.

    U nas zawitało choróbsko- znowu :( Rozłozyło mnie na łopatki i byłam w stanie tylko Was podczytywać. Ada ma zapalenie spojówek a Juko katar a dziś zaczyna kaszleć :/ Do poniedziałku musimy się wykurować bo idę na kurs i zostawiam dzieci pod opieką brata.
    Pozdrawiam WAs :*

    magdzia26, Blondi22, kiti, Fedra, Dodi lubią tę wiadomość

  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i witam nowe dziewczyny!

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo co za cisza ...bylismy dzis z mezem w kinie ,, wkreceni 2,, fajny film - tesciowka zosttala z malym ale dal jej niezle popalic bo sie zalila

    Fedra, patrycja, a-koczek, gocha04, kiti, Dodi, anka_a, Kaja lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Fedra wysłałam już namiary na mojego fb ;)

    Anka życzę wam szybkiego powrotu do zdrowia :)

    Sylwia super, że wyszliście razem, pewnie się zrelaksowałaś, a teściówka ma nauczkę :)

    Strażaczko a co tam u ciebie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2015, 07:48

    Selena, Dodi, anka_a, Fedra, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedrus 40 ml to dużo mi nigdy nie udało sie takiej ilosci sciągnąć laktatorem a dodam ze cycem karmiłam 2.5 roku

    Dodi, anka_a, Fedra, plemniczka, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwus to może tesciowa juz sie nie będzi etak wymądrzała na temat wychowania dziecka

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam

    ja dzis z mloda do lekarza ide bo co jakis czas cos pokasłuje a nie wiem czy to od zebów czy cos ja bierze
    a jutro mamy ksiedza po koledzie

    a.png
    a.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a-koczek wrote:
    Sylwus to może tesciowa juz sie nie będzi etak wymądrzała na temat wychowania dziecka
    mowila ze caly czas plakal i ze wymeczyl ja przez te 2 godziny okropnie- a niech zobaczy ze nie jest mi latwo i ze placze bo poprostu placze - nie zjadl jej nawet butelki tylko poczekal na mamusi cycusia . Jak przyszlam i wzielam go na rece to odrazu sie uspokoil :)

    patrycja, magdzia26, Dodi, anka_a, Kaja, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
‹‹ 5793 5794 5795 5796 5797 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ