Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 5 listopada 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    U mnie pogoda w miarę choć słońca brak. Najważniejsze, że nie wieje.

    Aga, na Święta mróz i śnieg bym chciała ;)
    Ciekawe jaka zima będzie w tym roku...

    Beata, fajnie że u ortodonty ok. Będzie miała córa piękny uśmiech :)

    Fedra, powodzenia u pediatry. Może będzie fajna babka i Ciebie też osłucha.

    Hej Patrycja i Jeju

    patrycja, Beata, Fedra lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 5 listopada 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przesyłam słoneczko każdej która potrzebuje :)
    Sama jestem go spragniona, bo od tygodnia go nie było tylko ciągle mgła...

    Beata, aisa, Fedra lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 5 listopada 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah ci lekarze... Ja jak byłam w PL to miałam anginę, ale lekarka nie ogarnęła i dała mi tylko tabletki do ssania, a akurat na drugi dzień mieliśmy powrót do DE i całą drogę mało co nie płakałam, bo nie mogłam nawet śliny przełknąć...

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 5 listopada 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mojej przyjaciółki podejrzewają cukrzycę ciążową... Lekarz na NFZ powiedział, że nie ma się czym martwić, a poszła prywatnie i się okazało, że jednak jest coś nie tak.

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 5 listopada 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey no idę go kombinować :-)

    aisa, Fedra lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 5 listopada 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata wrote:
    Kaju juz chyba pora na Twój suwaczek ?????
    Nie daj się prosić!


    Muszę sobie przypomnieć jak to było :-)

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie ma... na razie mogę pochwalić Twój avatarek :*

    aisa lubi tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 5 listopada 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to w czerwcu bedzie wysyp dzieciaczków :)

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 5 listopada 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy w koncu po Młoda juz prawie zdrowa jeszcze chwile ma brać syropki a ja po wielkich bojach dostałam sie do lekarza no i jest antybiotyk sa szmery nad oskrzelami wiec będę sie truć lekami :/

    aisa, patrycja, Kaja, Beata lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 5 listopada 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    Jesteśmy w koncu po Młoda juz prawie zdrowa jeszcze chwile ma brać syropki a ja po wielkich bojach dostałam sie do lekarza no i jest antybiotyk sa szmery nad oskrzelami wiec będę sie truć lekami :/
    Lubie za to, że malutka już prawie zdrowa :)
    Lipa, że antybiotykiem musisz się faszerować, ale za to będzie skutecznie i nie będziesz się tyle męczyć. Fajnie, że udało się już dziś zaliczyć wizytę.
    Zdrówka dla całej rodzinki!! :*

    Fedra lubi tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 5 listopada 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też polubiłam, że malutka już prawie zdrowa. A antybiotyk szybko zadziała i pewnie już jutro będziesz się lepiej czuła ;)

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3807 6362

    Wysłany: 5 listopada 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa wrote:
    W pracy dziś czy wolne?
    W pracy. Od czasu do czasu uda mi się zerknąć do Was jak nikt nie patrzy :)
    Ale jeszcze 4 dni i idę na urlop. Będę znów dziergać :D

    Kaja, aisa, kiti, patrycja, magdzia26, Beata, Fedra lubią tę wiadomość

    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
    11.2022 w końcu jesteś z nami 👧

    01.2023 🦀tarczycy

    W DRODZE PO RODZEŃSTWO 🙏
    10.2024 AMH 0,17
    11.2024 krótki protokół IVF
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3807 6362

    Wysłany: 5 listopada 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka,
    Kaja super, że serducho już puka :)
    Fedra zdrowiej babo. A może jakiś specyfik do smarowania gardła (np. amol) i szaliczek na to i po domu gardzioło rozgrzewać. Dobrze, że Natka chociaż wyzdrowiała.
    Aisa widzę, że datę @ nawet mam aktualną w tabelce hehe

    Fedra, Kaja lubią tę wiadomość

    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
    11.2022 w końcu jesteś z nami 👧

    01.2023 🦀tarczycy

    W DRODZE PO RODZEŃSTWO 🙏
    10.2024 AMH 0,17
    11.2024 krótki protokół IVF
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3807 6362

    Wysłany: 5 listopada 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I znów zakończyłam poprzednią i rozpoczęłam nową stronę :)

    Kaja, aisa, Fedra lubią tę wiadomość

    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
    11.2022 w końcu jesteś z nami 👧

    01.2023 🦀tarczycy

    W DRODZE PO RODZEŃSTWO 🙏
    10.2024 AMH 0,17
    11.2024 krótki protokół IVF
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 5 listopada 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gocha Cześć szkrabie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2015, 22:07

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 5 listopada 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tablet tylko do wywalić muszę suwaki na kompie zrobić

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3807 6362

    Wysłany: 5 listopada 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Kaja :)

    Kaja lubi tę wiadomość

    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
    11.2022 w końcu jesteś z nami 👧

    01.2023 🦀tarczycy

    W DRODZE PO RODZEŃSTWO 🙏
    10.2024 AMH 0,17
    11.2024 krótki protokół IVF
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 6 listopada 2015, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-) Wpadam przed pracą życzyć miłego dnia.

    Po wizycie u fizjoterapeuty jest lepiej trochę. Jak ruszyliśmy mój bałagan, to teraz co chwilkę coś wychodzi :-)
    Dziś chyba jednak zasuwam do lekarza, bo jak kaszlę to jakby mi miało płuca albo oskrzela wyrwać( tak z dnia na dzień się zmieniło)
    Kaja super wieści nam przynosisz :-D

    Fedra lubi tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 6 listopada 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Gocha, trochę strzelałam z tą datą, tak żeby porządek był ;) Ps. Niech nie przyłazi głupia franca!

    Kaja, awatarek fajny! Suwaczek to kliknij na swój albo na inny i Cię przeniesie na stronę. Tam wybierzesz co trzeba, skopiuj link i wklej w podpis (w ustawieniach)

    Jeju, to dużo zdrówka i wzajemnie, miłego dnia!

    Kaja, Fedra, jeju lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.
    Miłego dnia życzę.
    No i wreszcie weekend

    aisa, Fedra, jeju lubią tę wiadomość

‹‹ 5965 5966 5967 5968 5969 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ