plemniczka, staraczka i tyśka
-
WIADOMOŚĆ
-
nick nieaktualny
-
Beata ale cie stresują ci lekarze ;/ może faktycznie kiepski sprzęt miał bo skoro tamten widział zarodek...
-
A my już po szczepieniu i jestem w szoku ze Mała tak nieźle to zniosła, tylko chwilke popłakała przy wkłuciu. Większe krzyki były przy ubierani kurtki i czapki
teraz się boje co to będzie bo miała aż 3 szczepionki : 6w1, pneumokoki i rotawirusy. Dostaliśmy czopek przeciwgorączkowy do domu. co ile powinnam jej kontrolować temperature?
Fedra, aisa lubią tę wiadomość
-
nie mam pojęcie , sama byłam w szoku, tutaj widzę wszystko inaczej robią niż w polsce. czółko sprawdzam co jakiś czas i narazie wydaje mi się że jest ok.magdzia26 wrote:Kiti sprawdzaj czółko czy nie jest za ciepłe ja jak Niko miał gorączkę kilka razy to od razu widziałam że coś nie tak... a czemu aż tyle na raz szczepionek?
-
nick nieaktualnyMoże będzie ok.kiti wrote:nie mam pojęcie , sama byłam w szoku, tutaj widzę wszystko inaczej robią niż w polsce. czółko sprawdzam co jakiś czas i narazie wydaje mi się że jest ok.
Marcel pierwsze szczepienie ok przeszedł w drugim miał gorączkę.
Wczoraj PnEu mieliśmy i jest ok Ale marudzi trochę.
kiti lubi tę wiadomość
-
nick nieaktualny







[/link]
[/url]


boje się Niko powinien mieć ją 6-8 miesiąc planowo ale wszystkie dawki mieliśmy przesunięte... ehhh mam nadzieję że wszystko będzie ok


