Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a-koczek wrote:
    A i standartowo w mojego m dzieci w brzuchu leżą z podgięta jedna nogą. czyli cała trójka bedzie spała w jednej pozycji .
    Cała trójka w sensie dzieci i tata? Chyba że jest trzecie dziecko o którym nam nie mówisz? ;D w sensie że będą bliźniaki ;)

    Selena, patrycja, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koczku to pokaż nam apartament Gucia ;)

    patrycja, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie Aisko dzieci i tata

    aisa lubi tę wiadomość

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa wrote:
    Cała trójka w sensie dzieci i tata? Chyba że jest trzecie dziecko o którym nam nie mówisz? ;D w sensie że będą bliźniaki ;)
    Właśnie też się zastanawiam ;)

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selenko to po pracy postaram sie zrobic zdjecie i wrzucic

    patrycja, Selena, aisa, nick nieaktualny, kiti lubią tę wiadomość

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to koczku będziemy czekać na fotkę ;)

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a-koczek wrote:
    Selenko to po pracy postaram sie zrobic zdjecie i wrzucic
    Super :) będziemy czekać :)

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja jestem przerazona chlopcem a wy tu mi o bliźniakach.

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a-koczek wrote:
    Nie Aisko dzieci i tata
    Hi hi, wiedziałam ;D
    U mnie było pewne "ryzyko" bliźniaków i w sumie fajnie tak na pierwszy ogień mieć, ale na drugi mając już jedno to bym chyba nie chciała ;)
    Z resztą brałabym co będzie ;D

    patrycja, Selena, Kaja, Fedra, Kfjatus, nick nieaktualny, kiti lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a-koczek wrote:
    Dziewczyny ja jestem przerazona chlopcem a wy tu mi o bliźniakach.
    No co Ty, chłopaki są fajni :D

    patrycja, Selena, Kaja, Fedra, Kfjatus lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się marzy chłopiec, a bliźniaki tym bardziej. Ale ja w mojej sytuacji to nie powinnam nawet tak myśleć ;) Ale oczywiście będę tak samo i z dziewczynki się cieszyła, najważniejsze aby się udało i zdrowe było :)

    aisa, Fedra, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa wrote:
    No co Ty, chłopaki są fajni :D
    Potwierdzam ;)

    patrycja, aisa lubią tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisa chłopaki łatwe w obsłudze ;-)

    Selena, patrycja, aisa, Fedra, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja wrote:
    Mi się marzy chłopiec, a bliźniaki tym bardziej. Ale ja w mojej sytuacji to nie powinnam nawet tak myśleć ;) Ale oczywiście będę tak samo i z dziewczynki się cieszyła, najważniejsze aby się udało i zdrowe było :)
    Amen

    patrycja, Selena lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 9 lutego 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle to ja marzyłam, żeby mieć 4 dzieci :P Śmiejemy się z mężem, że będzie 2x2 :)

    aisa, nick nieaktualny, kiti lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 9 lutego 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja pamietam jak lekarz pytał czy chcemy aby podać dwa zarodki ale trzeba brać pod uwagę że moga byc bliźniaki nie zdążyłam odpowiedzieć a moj maz to dajemy dwa ale było by fajnie ;)
    Ale niestety lekarz główny prowadzący od razu powiedział absolutnie podajemy jeden i będziemy walczyć aby sie utrzymał...

    Co do obsługi to według mnie dziewczynki sa mega proste w obsłudze :P

    Muzi miłego dnia w pracy :)

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 9 lutego 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatek, jak idzie pisanie pracy? :D

    Kfjatus lubi tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 9 lutego 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znajoma miała 3 zarodki, ale tylko jeden się utrzymał, co prawda lepiej jeden niż wcale.

    Edit : Ale ona właśnie nie chciała, a raczej się bała bliźniąt

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2016, 10:06

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 9 lutego 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja wrote:
    Znajoma miała 3 zarodki, ale tylko jeden się utrzymał, co prawda lepiej jeden niż wcale.

    Edit : Ale ona właśnie nie chciała, a raczej się bała bliźniąt

    Ja tez miałam tylko 3 zarodki i tylko ten jeden podany przeżył te dwa nie i gdyby nie było ryzyka utrzymania ciazy bralibyśmy dwa...

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 9 lutego 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa wrote:
    Kfjatek, jak idzie pisanie pracy? :D
    Wczoraj skończyłam jedną. Dziś piszę drugą, myślę, że do wieczora ogarnę. :)

    Witam wszystkie bardzo serdecznie!
    Koczku gratuluję. Czy chłopak, czy dziewczyna, ważne żeby był zdrowy i silny :). Oswoicie się z tą myślą i będziesz kupować małe koszulki w kratę czy słodkie bluzy dla małego mężczyzny :)

    Bliźniaki od zawsze mi się marzą, chociaż realność jak wygrana w totolotka...

    patrycja, Fedra, kiti, aisa lubią tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
‹‹ 6051 6052 6053 6054 6055 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ