Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus wrote:
    Ja też to widzę po sobie, że jak mam więcej ruchu, to jakoś tak lepiej się czuję i więcej spraw ogarnę.

    Ale wiadomo, że teraz pora nie sprzyja ruchowi :P Ah zawsze jest na co zwalić :P

    Kfjatus, Selena lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bigos no i widzisz wszędzie jedzenie :P

    Kfjatus, Selena, aisa lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja wrote:
    U mnie to nawet nie o słodycze chodzi, bo ja tam lubię wszystko jeść. Pizze, kebaby, mcdonalds :P
    Za McDonaldem nigdy nie przepadałam, ale jak dałam mu szansę (w wielkim głodzie) i mnie zatruł - obraziłam się na niego i już!
    No tylko "Szejki" mają odpuszczone i lody...

    patrycja, aisa lubią tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus wrote:
    Za McDonaldem nigdy nie przepadałam, ale jak dałam mu szansę (w wielkim głodzie) i mnie zatruł - obraziłam się na niego i już!
    No tylko "Szejki" mają odpuszczone i lody...

    Szejk truskawkowy mój ulubiony mmm pycha :P A lody też mają przepyszne :)

    aisa lubi tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciesze sie ale z drugiej strony to martwie sie . Zjadam mase slodyczy mozna powiedziec trace na wadze , ciekawe czy cukrzyca mnie nie dopada. ale we wtorek robie glukoze to sie okaze

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a-koczek wrote:
    Ciesze sie ale z drugiej strony to martwie sie . Zjadam mase slodyczy mozna powiedziec trace na wadze , ciekawe czy cukrzyca mnie nie dopada. ale we wtorek robie glukoze to sie okaze

    No mam nadzieję, że nie... Trzymam kciuki, żeby okazało się, że po prostu taka twoja uroda, a nie żadna cukrzyca

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati wysłałam Ci fotki ;)

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selena wrote:
    Pati wysłałam Ci fotki ;)

    Mam odpisać tu czy na priv ?

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli chodzi o Maca ;) to ja uznaje tylko Big Maca :P i to w zestawie powiększonym :P

    patrycja lubi tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja wrote:
    Mam odpisać tu czy na priv ?
    Możesz tu :)

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selena wrote:
    A jeśli chodzi o Maca ;) to ja uznaje tylko Big Maca :P i to w zestawie powiększonym :P

    Też tylko go jem :P

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koczku żadnej cukrzycy nie będzie :) to ja już trzymam kciuki za badanko :)

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja wrote:
    Też tylko go jem :P
    Big Mac rządzi :)

    patrycja lubi tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A więc droga Selenko super laska z Ciebie :) I piszę to poważnie, fakt jak stoisz bokiem to troszeczkę widać brzuch, ale na twoim miejscu nie martwiłabym się tym w ogóle, bo mało co się rzuca w oczy ;)

    Selena, Kfjatus, aisa lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jeszcze uwielbiam lody z polewą toffi :) i mają pyszną kawe :)i w ogóle ..mam smaka na Maca..Pati to wszystko Twoja wina :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2016, 13:16

    patrycja, Kfjatus lubią tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I Ci co mówią, że dobrze wyglądasz, mają racje nic dodać nic ująć ;) Chudzinka z Ciebie :)

    Selena, Kfjatus, aisa lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja wrote:
    A więc droga Selenko super laska z Ciebie :) I piszę to poważnie, fakt jak stoisz bokiem to troszeczkę widać brzuch, ale na twoim miejscu nie martwiłabym się tym w ogóle, bo mało co się rzuca w oczy ;)
    No widzisz a według mnie rzuca się w oczy i to bardzo..chyba moje lustro mnie pogrubia :P

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selena wrote:
    No i jeszcze uwielbiam lody z polewą toffi :) i maja pyszna kawe :)i w ogóle ..mam smaka na Maca..Pati to wszystko Twoja wina :P

    Maca możesz przecież zjeść, bo tylko ze słodyczy rezygnujesz :P

    Kfjatus lubi tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny :) jestem tutaj nowa. Powiedzcie mi co sie dzieje? juz mowie o co chodzi... przed staraniami gdy zblizala sie @ to tego samego dnia mialam brazowe plamienia i tego dnia przychodzila @.
    odkad z mezem sie staramy to moze tylko w pierwszym cyklu tak nie mialam ale w nastepnych to mam tak ze plamienia pokazuja sie 2-3 dni wczesniej i sa takie skape prawie wcale i sie nasilaja az w koncu przychodzi @. natomiast od dwoch cykli plamienia przychodza z 5 dni wczesniej. teraz mam miec @ jutro albo w sobote ( cykl 28-30 dni ). wczoraj nic nie bylo a pod wieczor mialam troche plamien. wiecie co to moze byc? :(

  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selena wrote:
    No widzisz a według mnie rzuca się w oczy i to bardzo..chyba moje lustro mnie pogrubia :P

    Może i tak jest :P A raczej na pewno ;)

    Selena lubi tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
‹‹ 6065 6066 6067 6068 6069 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ