Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 11 lutego 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja wrote:
    W ogóle to jak jestem w PL to zawsze ciuchy kupuje, ostatnio w jeden dzień 1000zł wydałam :P
    To nieźle zaszalałaś :P

    patrycja, Kfjatus lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 11 lutego 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus wrote:
    A często jest w PL? :)

    2 raz do roku przeważnie po 4 tygodnie :)

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 11 lutego 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja wrote:
    To pewnie jak się śmieje to ty od razu lecisz i coś zamawiasz ;) Bo jego słowa mówią: Chyba już czas kupić coś nowego :P
    Światełko "myga": Mąż twierdzi, że moje ciuchy są stare! :P

    patrycja, aisa, Selena lubią tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 11 lutego 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak już się zna rozmiarówkę firmy to można spokojnie zamawiać przez neta. Chociażby takie H&M tutejsze ma taniej online niż w sklepie i wybór większy. Czasem tak robię. Dla Jaśka to już w ogóle przez neta coś można ogarnąć.
    A w Pl będąc też cośtam się zazwyczaj kupi, ale wolę bardziej na bieżąco coś brać żeby za dużo tego wszystkiego nie mieć, a i tak mam za dużo :P

    patrycja, Kfjatus, Selena, Selena, kiti lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 11 lutego 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa wrote:
    To nieźle zaszalałaś :P

    Ja ogólnie to rzadko jeżdżę po sklepach ale jak już zacznę to nie ma końca :P Bo przecież jak już jest się w sklepie to nie można wyjść bez niczego :P

    aisa, Selena lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 11 lutego 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w sklepie jest bardzo niezdecydowana i myślę, a czy to mi pasuje, a do czego włożę itp. Nie przepadam za chodzeniem po sklepach, nie mam na to cierpliwości :p

    aisa, patrycja, Selena lubią tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 11 lutego 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja wrote:
    Ja ogólnie to rzadko jeżdżę po sklepach ale jak już zacznę to nie ma końca :P Bo przecież jak już jest się w sklepie to nie można wyjść bez niczego :P
    AAA... MASZ 1000 POSTÓW! :D

    aisa, patrycja, Selena, Selena lubią tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 11 lutego 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lubię czasem pochodzić pooglądać, ale wtedy raczej nic nie kupię :P Bo właśnie, czy do tego będzie pasować a czy nie jest za podobne do czegoś co już mam 8)
    Prędzej coś kupię jak wiem, że czegoś potrzebuje bądź przydałaby się nowa rzecz i po to idę ;)

    Kfjatus, patrycja, Selena lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 11 lutego 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus wrote:
    AAA... MASZ 1000 POSTÓW! :D
    Nic więcej nie pisz, taka super liczba :D ;D

    Kfjatus, patrycja, Selena, Selena lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 11 lutego 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa wrote:
    Nic więcej nie pisz, taka super liczba :D ;D
    Albo utwórz nowe konto :P

    patrycja, aisa, Selena lubią tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 11 lutego 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to może ja dolecę do 3500 i też założę nowe :P

    No dobra, mogę do 4000 pisać ;D

    Pati, dawaj do 2 tysiów :D

    Kfjatus, patrycja, Selena lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 11 lutego 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa wrote:
    O to może ja dolecę do 3500 i też założę nowe :P

    No dobra, mogę do 4000 pisać ;D

    Pati, dawaj do 2 tysiów :D
    A ja do 3000 pociągnę :) Albo do 10000 lajków :)

    patrycja, aisa, Selena lubią tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 11 lutego 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati wróóóóć! Aiska żartowała!!! :D :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2016, 11:14

    aisa, patrycja, Selena, Selena, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 11 lutego 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musiałam się na patrzeć :P Miałam wymyślić coś specjalnego na 1000 posta, ale jak zwykle przegapiłam trudno może na 2000 się uda :P

    aisa, Selena, nick nieaktualny, Kaja, Kfjatus, kiti lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 11 lutego 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale miałam zamiar już nic nie pisać i poważnie zastanawiałam się nad założeniem nowego konta :P

    aisa, Selena, Kfjatus lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 11 lutego 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Selena polubiła dwa razy! :)

    patrycja, aisa, Selena lubią tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 11 lutego 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba jestem tu mile widziana a podwójne polubienie tylko to potwierdza :P Muszę się jakoś dowartościować :P

    aisa, Selena, a-koczek lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 11 lutego 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja wrote:
    To chyba jestem tu mile widziana a podwójne polubienie tylko to potwierdza :P Muszę się jakoś dowartościować :P
    To ja jestem u Was na feriach, a Ty jesteś stałą bywalczynią, więc Twoją wartość wszystkie koleżanki chyba znają i doceniają :P

    patrycja, Selena lubią tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 11 lutego 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja, a Ty masz fb?

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 11 lutego 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa wrote:
    Patrycja, a Ty masz fb?

    Ja bym nie miała? :P

    Selena lubi tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
‹‹ 6074 6075 6076 6077 6078 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ