Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 11 lutego 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja wrote:
    Tylko czy w wirze tych obowiązków znajdę czas na ovu ? :P
    Coś za coś, będziesz wpadać w czasie urlopu, choroby, dni świątecznych, tak jak ja :D
    A jak będziesz w ciąży pójdziesz na zwolnionko i będziesz siedzieć :D

    patrycja, aisa, Selena, Selena lubią tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 11 lutego 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też nigdy nie lubiłam tego języka ale co zrobić ...trza sie uczyć

    aaa moje dziecko kończy dziś 5 miesiecy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2016, 12:37

    Kfjatus, patrycja, Selena, aisa, Kaja lubią tę wiadomość

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 11 lutego 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiti wrote:
    też nigdy nie lubiłam tego języka ale co zrobić ...trza sie uczyć

    aaa moje dziecko kończy dziś 5 miesiecy :D
    Duuuuży buuuuuziak! :)

    kiti, Selena, aisa lubią tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 11 lutego 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiti wrote:
    też nigdy nie lubiłam tego języka ale co zrobić ...trza sie uczyć

    aaa moje dziecko kończy dziś 5 miesiecy :D


    A ode mnie 1000 całusków :*

    Selena, Selena, Kfjatus, kiti, aisa lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 11 lutego 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus wrote:
    Coś za coś, będziesz wpadać w czasie urlopu, choroby, dni świątecznych, tak jak ja :D
    A jak będziesz w ciąży pójdziesz na zwolnionko i będziesz siedzieć :D

    Ty zawsze wpadniesz na genialny plan :P

    Kfjatus, aisa lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 11 lutego 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A stwierdziłam, że jestem już uzależniona od ovu :P Siedząc u znajomej pisałam ciągle z wami i za wiele nie pamiętam co ona do mnie mówiła :P

    kiti, Kfjatus, aisa, Selena lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 11 lutego 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja wrote:
    A stwierdziłam, że jestem już uzależniona od ovu :P Siedząc u znajomej pisałam ciągle z wami i za wiele nie pamiętam co ona do mnie mówiła :P
    Boszsz.. jesteś strasznie wymagająca: studia, praca, a teraz jeszcze mamy Ci psychologa od uzależnień załatwić :P

    patrycja, kiti, aisa, Selena lubią tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 11 lutego 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja wrote:
    A stwierdziłam, że jestem już uzależniona od ovu :P Siedząc u znajomej pisałam ciągle z wami i za wiele nie pamiętam co ona do mnie mówiła :P
    bo u nas fajniej :P

    patrycja, Kfjatus, aisa lubią tę wiadomość

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 11 lutego 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus wrote:
    Boszsz.. jesteś strasznie wymagająca: studia, praca, a teraz jeszcze mamy Ci psychologa od uzależnień załatwić :P

    hahhahaha :P Ale ja przecież o nic nie proszę :D No ale jak już tak nalegasz to czemu bym miała nie skorzystać :P

    Kfjatus, aisa lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 11 lutego 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja wrote:
    hahhahaha :P Ale ja przecież o nic nie proszę :D No ale jak już tak nalegasz to czemu bym miała nie skorzystać :P
    Ale powiedz,że będziesz za mną tęsknić! :P

    patrycja, aisa lubią tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 11 lutego 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiti wrote:
    bo u nas fajniej :P

    Same życiowe tematy :P

    Kfjatus, kiti, Selena, Selena, Selena lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 11 lutego 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus wrote:
    Ale powiedz,że będziesz za mną tęsknić! :P

    Chyba popadnę w jakąś depresje z tej tęsknoty :P

    Kfjatus, aisa, Selena lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 11 lutego 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja wrote:
    Chyba popadnę w jakąś depresje z tej tęsknoty :P
    Ojej... szkoda mi Ciebie :D

    patrycja lubi tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 11 lutego 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus wrote:
    Ojej... szkoda mi Ciebie :D

    Błagam nie odchodź... Chcesz mieć mnie na sumieniu ? :P

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 11 lutego 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja wrote:
    Błagam nie odchodź... Chcesz mieć mnie na sumieniu ? :P
    Będę czasem odwiedzać :) :P

    patrycja, aisa, kiti, Selena, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 11 lutego 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus wrote:
    Będę czasem odwiedzać :) :P

    Czasem często czy czasem rzadko ? :P

    Kfjatus lubi tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 11 lutego 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja wrote:
    Czasem często czy czasem rzadko ? :P
    Jakby stał się cud, byłbym tu codziennie :D
    A jak nie, to wpadnę czasem rzadko pewnie ;)

    1221648qmrgggy559.gif
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 11 lutego 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziaki dla Kiti juniorki :* :)
    Stara się robi, już ma 5kę z przodu :P

    Kfjatus, patrycja, kiti, Kaja, Selena, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 11 lutego 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra to ja idę się modlić o ten cud :)

    Kfjatus, Selena, nick nieaktualny, aisa lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 11 lutego 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też się niemiecki jakoś nie specjalnie podoba choć miałam w Liceum i jakoś szło ;)

    Szwedzki też nie za piękny, ale jak się trzeba nauczyć to trzeba ;)

    patrycja, kiti, Kfjatus, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
‹‹ 6076 6077 6078 6079 6080 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ