X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 24 marca 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh dużo by opowiadać od palca się zaczęło i później poszlo... nawet suknie miałam źle zawiazana i dopiero po fakcie to zauważyłam...do tego afera zrobiona przez brata mojego P następnego dnia taka że rodzice mojego P nawet nie zajechali z moimi się porzegnac :/

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 24 marca 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko! To co Twój szwagier nagadał? Nie chodzi mi o szczegóły, tylko mniej więcej...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2016, 11:05

    1221648qmrgggy559.gif
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 24 marca 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lubię raz na jakiś czas zrobić taki generalny porządek w domu. Zazwyczaj nie trafia się to przed Świętami. A na Święta to tak normalnie, żeby było czysto i ładnie - wiadomo.
    W ogóle nigdy nie lubiłam tego sprzątania dużego przed Świętami i w soboty też nie. Taką tradycje mamy teraz w domu, że w sobotę się nie sprząta. Zawsze w tygodniu znajdzie się chwilą żeby ogarnąć.
    Oczywiście inna sytuacja jest jak oboje małżonków na etacie więc w tygodniu zwyczajnie nie ma się już siły ani ochoty żeby sprzątać.

    patrycja, magdzia26, Fedra, AGA 30, kiti lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Ruciaa Przyjaciółka
    Postów: 84 280

    Wysłany: 24 marca 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, chociaż dla mnie kiepski.

    Jestem taka wściekła na Leona, że głowa mała.

    Magdzia, chyba żaden ślub nie odbył się nigdy w 100% według planów młodych. U mnie też było kilka wtop, ale na szczęście już zdążyłam o tym zapomnieć.

    Selenko zdrówka dla Kacperka. Oby po wycięciu migdałów wszystkie choroby poszły w siną dal.

    Ja nie sprzątam, bo na święta nas nie ma, z resztą nawet gdybym robiła święta u siebie, to nie urobiłabym się po pachy, bo to bez sensu.
    Z resztą mam chyba jakiś kryzys, nic mi się nie chce, nawet z chęcią święta spędziłabym w domu.

    Miłego dzionka.

    magdzia26, Fedra lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72161.png

    https://www.maluchy.pl/li-72162.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 24 marca 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma to jak "pomoc" szwagra czy innego członka rodziny w tworzeniu atmosfery ślubnej :/

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 24 marca 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati, fajna suknia :)

    Rucia, co Leon nabroił?

    patrycja lubi tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Ruciaa Przyjaciółka
    Postów: 84 280

    Wysłany: 24 marca 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa wrote:

    Rucia, co Leon nabroił?

    Poszłam z Nim kupić mu buty. Chcę mu przymierzyć trampki, a On w krzyk, płacz, wrzask, ludzie się patrzą, ja buraka spaliłam, myślałam że Go w tym sklepie zabiję. Tatuś wróci z pracy to pojedziemy razem, ja się sama wstydzić za Niego nie będę.

    https://www.maluchy.pl/li-72161.png

    https://www.maluchy.pl/li-72162.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 24 marca 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Rucia łącze się z Tobą w bólu właśnie wróciliśmy z Niko że sklepu :( ostatni raz ostani z nim poszłam wszystko wywalal z półek buraki latały po sklepie ja w jednej ręce z rozsypujacymi się ziemniakami a w drugiej pod pachą Niko myślałam że go udusze! Nic się nie słucha nic po prostu!

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 24 marca 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfiatus długo by opowiadać ogólnie rodzice mojego P nie są w stanie odciąć pepowiny mają dwóch synkow jeden 35 drugi 36 lat a traktują ich jak 5letnie dziecko przytulaja, glaszcza po główce caluja trzymają za raczke...normalnie rzygać się chce jak to widzę noi oczywiście mojego P brat nie mógł przeżyć że mój P dobrze dogaduje się z moją rodzina( bratem, mężem siostry i moim tata) zaczął do mojego taty teksty walić w stylu "jak się P coś stanie to on przyjedzie i zrobi porzadek" oczywiście napity był później jak siedzieliśmy wszyscy w domu u moich rodzicow( no bo moja mama oczywiście wszystkich zaprosiła w sumie było koło 20 osób latala przy nich nikt od mojego P nawet jej nie pomógł szklanki wyniesc) więc jak siedzieli wszyscy przy stole to mój brat z mężem mojej siostry i tata zaczęli sobie żartować a ten nie załapał i focha strzelił powiedział że go obrazili i nigdy więcej już tam nie przyjedzie... on to taka święta krowa która wszyscy bronią glaszcza po dupce...

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 24 marca 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Leon zawodowiec 8)

    O i Niko też niezły rozbójnik ;)

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 24 marca 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A później jeszcze w poniedziałek nasluchalam się od niego ze brata mu zabrałam, że przeze mnie nie ma już z nim wspólnych temtow do rozmowy, że zmienił się na gorsze itp...nie chciałam zaostrzac atmosfery ale Bóg mi świadkiem jeszcze raz się do mnie przypierdoli to wyjadę mu takim tekstem że się nogami nakryje i wtedy na pewno nigdy już nie będzie chciał się z nami spotkać!

    Fedra lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Ruciaa Przyjaciółka
    Postów: 84 280

    Wysłany: 24 marca 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdziele o.O Magdzia mam tylko nadzieję, że teściowa nie rozwali Ci małżeństwa, bo jak słyszę słowo mamisynek, to od razu zapala mi się czerwone światełko. Współczuję Ci strasznie, szkoda że szwagier nie potrafił się zachować w tak dla Ciebie ważnym dniu :(

    https://www.maluchy.pl/li-72161.png

    https://www.maluchy.pl/li-72162.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 24 marca 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie mam dosyć mam takiego wkurwa że sobie nie wyobrażacie! Nie chcę wojny prowadzić ale coś czuję że będzie to nieuniknione już swojemu P powiedziałam że ja na noc nie pojadę do jego rodziców jeżeli będzie tam jego brat bo on jest nieobliczalny i nie zamierzam narażać siebie i dziecka

    Ruciaa, Fedra lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Ruciaa Przyjaciółka
    Postów: 84 280

    Wysłany: 24 marca 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa wrote:
    No to Leon zawodowiec 8)

    O i Niko też niezły rozbójnik ;)

    Zawsze myślałam, że to takie zachowanie dzieci, to nieudolne wychowanie rodzica. A to po prostu parszywy charakterek :( Może w przedszkolu się zmieni. Najgorsze, że to taki głupol jeszcze, i nic nie rozumie co mu tłumaczę. :(

    Magdzia łączę się w bólu. Pamiętaj, że nie jesteś sama :D

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72161.png

    https://www.maluchy.pl/li-72162.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 24 marca 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak rozwali to ich strata wnuka więcej nie zobaczą bo nie pozwolę na to! A to ich jedyny wnuk... jakby taka akcja miała miejsce przed ślubem to na pewno ślubu by nie bylo...a brat mojego P to pieprzony egoista

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 24 marca 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja zawsze jak widziałam dziecko leżące w markecie na podłodze wijace się w aferze uderzając głową o podłogę to stwierdziłam że to pewnie jacyś patologiczni rodzice...niestety u nas to standard Niko potrafi takie akcje robić że wstyd z nim się ruszać gdziekolwiek

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 24 marca 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia przykro mi, bo ty zamiast cieszyć się tym ważnym dla siebie dniem, musiałaś wysłuchiwać takich głupot :/ Ale wydaje mi się, że bez wojny się nie obejdzie...


    Rucia, Magdzia te wasze chłopaki to są niemożliwi, ale na pewno wyrosną ;)

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 24 marca 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to tekst mistrz, że zabrałaś Mu brata... Normalnie poszedł się z Tobą bawić bo masz lepsze zabawki o.O
    No jakby miał faktycznie z 5 lat... masakra

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 24 marca 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia nie dziwię się, że tak przeżywasz!Sytuacja okropna, na Tobie odbija się najbardziej... A jak na to wszystko reaguje Twój Mąż? Bo wiesz najważniejsze, żeby On Cię wspierał i rozumiał, to wtedy nic/nikt nie stanie Wam na drodze... W sumie to beznadziejne, żeby rodzice mieli wpływ na prawie czterdziestoletnich chłopów... Masakra, nóż się w kieszeni otwiera...
    Mój też jest ukochanym synkiem swoich rodziców, ale odcięłam dość nieźle pępowinę - kawałek po kawałku :P I teraz nie narzekam, choć początkowo miałam sporo niepotrzebnego stresu.

    1221648qmrgggy559.gif
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 24 marca 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepsi są jednak mojego P rodzice narzekają że wnuk ich nie poznaje że nie mogą spędzać z nim czasu jak mieszkaliśmy w warszawie (mieli do nas 100km) byli może 3 razy) teraz mieszkamy dalej ale mają do nas pociąg intercity jedzie 4h to oni nie przyjada(a mogliby nawet na tydzień ja ich zawsze zapraszam to nie) najlepiej jak my przyjedziemy a jednak 350km z Niko, który nie jest aniolkiem to istna katorga już nie mówiąc o pakowaniu całego majdanu ledwo nam się rzeczy mieszca w duże kombi...

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
‹‹ 6146 6147 6148 6149 6150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ