X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • kopciuszek126 Autorytet
    Postów: 984 2409

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Kochane dziewuszki :)

    zajrzałam tu wreszcie do Was po dłuuuuuuuuuugiej nieobecności. W zasadzie śledziąłm tylko ovu na fb, ale też nie często bo nie miałam neta.A teraz już tydzien mamy wreszcie swój internet bez limitu :). W życiu Was nie nadrobię co tu żeście naskrobały, ale zdążyłam na przyszłe akcje porodowe :), bo już widzę, ze nie długo się zacznie :)
    Mój Tymek ma fazę na oglądanie filmików o traktorach na youtube i cały dzień siedzi przy lapku,nawet bajek nie chce :(. Chyba bedzie rolnikiem ;). Ja wzięłam się za siebie od piatku bo spaślak się zrobiłam :(. Wstyd się przyznać, ale bez mała do 70 kg przytyłam, gdzie rok temu ważyłam niecałe 60 kg.Ale cóż słodycze i nadmierna ilość zjadanych owoców doprowadziły do zguby :(. Jestem uzależniona od słodkiego, a teraz musze się kaatować nie słodką zieloną herbata i wypijać dużo wody. Ale mam cel i mam nadzieję,ze wytrwam, do tego systematyczne spozywanie zdrowych posiłków i skalpel, po którym jestem jak z krzyża zdjęta i mam meegaaaaaaa zakwasy.
    Na raie tyle Wam napiszę i w miarę możliwości będę zaglądać :).
    Życzę Wam wszystkim miłego, słonecznego dnia :) i przesyłam buziaki :).
    P.S. kiedy Libra rodzi?

    a-koczek, kiti, Kaja, Ruciaa, Fedra, plemniczka, aisa lubią tę wiadomość

    1usasg1812jvvfe2.png

    bhywanlihyvyaglb.png
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Kopciuszku. Libra rodzi jakos pocżatek czerwca

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra miałam dać Ci znać co z torba. Niestety efekt marny chyba przyszło mi sie jej pozbyć bo małego ubrań boje sie włożyć bo jeżeli ten zapach tak mocno sie trzyma to nie wiadomo jak tam chemia w niej tkwi

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak a propo Libry jak tam oni oboje sie mają ?? Cos ktoś wie??? I napisze ???

    magdzia26, kiti, aisa lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Ruciaa Przyjaciółka
    Postów: 84 280

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kopciuszku kochana miło cię widzieć :)

    Kaja łącze się z Tobą w bólu. Leon też mi daj w kość, czekam do września żeby poszedł do przedszkola, bo mam go niekiedy dosyć.

    https://www.maluchy.pl/li-72161.png

    https://www.maluchy.pl/li-72162.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruciaa wrote:
    Kopciuszku kochana miło cię widzieć :)

    Kaja łącze się z Tobą w bólu. Leon też mi daj w kość, czekam do września żeby poszedł do przedszkola, bo mam go niekiedy dosyć.



    On od wczoraj jak cos mu nie wyjdzie wyje jak wół o wszystko bo gadać nie umnie i ryczy dramat jakiś

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisać lachy bom jest ;-)

    Wiecie co nic mi sie jyz nie chce ehhhh aaa dziś weszlam na wagę iii przytylam aż 1kg jak schudlam te 7kg normalnie chyba bedzie lepiej po tej ciąży z kg ;-)

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra co u Ciebie i u dzidzi ??????

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ;)

    Miłego dnia życzę :)

    aisa lubi tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja ja do wagi wyjsciowej mam 2 kg na plusie wiec tez mam nadzieje ze uda mi sie szybko zrzucic i wrocic do normalnej wagi czyli chociaz 60 kg

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry dzień.
    Pierwsza w życiu koszmarna noc. Tak się Marcel darł przez ponad półtora godziny że już sama płakałam z bezsilności. I chyba go brzuch bolał tak mi się wydaje no chyba że od zębów.
    Oj jak ja bym 60 kg ważyła to bym była już nie widoczna chyba.; )
    Miłego dnia.

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry
    U Libry wszystko ok choc była chwile w szpitalu ale na strachu sie obeszło albo lekarz baran albo sprzęt do dupy bo podobno szyjka sie skracała a w szpitalu wyszło że jest ok :)
    Tak wiec czekamy cierpliwie na czerwiec :)

    A ja Was pozdrawiam i spadam :)

    Czesc Kopciuszku :)

    Kaja, AGA 30, kiti, kopciuszek126, patrycja lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello

    Fedra dziękujemy za info no jest nas 3 na czerwiec wiec będą emocje hihihi

    Fedra, patrycja, aisa lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Dobry dzień.
    Pierwsza w życiu koszmarna noc. Tak się Marcel darł przez ponad półtora godziny że już sama płakałam z bezsilności. I chyba go brzuch bolał tak mi się wydaje no chyba że od zębów.
    Oj jak ja bym 60 kg ważyła to bym była już nie widoczna chyba.; )
    Miłego dnia.





    A my takich nocy mieliśmy multum matko az strach sie bać ze znow to samo będzie !!!!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja wrote:
    A my takich nocy mieliśmy multum matko az strach sie bać ze znow to samo będzie !!!!
    Ja po pierwszej mam już dość. Ale zapowiada się kolejna nie ciekawa noc. Dzień też nie za dobry dziś

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga a my tak mieliśmy kilka miesięcy jak mi ktoś mówił spoko kolki 3 miesiące i luz to piany dodtalam on z kolkami ponad 5 miesiecy plus to źle mm dobrane to była masakra !!!!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na początku 3 tygodnie były ciężkie Ale to było w dzień bo w nocy to płaczu nie było.
    Zobaczmy jaka noc dziś będzie.

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Noi przylazla @ więc Asiu proszę o zmianę data następnej 28 maj
    Życzę wszystkim miłej ciepłej i słonecznej majoweczki :)

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • kopciuszek126 Autorytet
    Postów: 984 2409

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) miłego długiego weekendu :)

    patrycja, Fedra, Kaja, aisa lubią tę wiadomość

    1usasg1812jvvfe2.png

    bhywanlihyvyaglb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Kopciuszku pozwolisz, ze odpowiem Ci tutaj, bo widzę, ze i kilo dziewczyn sie tez pyta, wiec odpowiedz grupowa (choc widzę, ze Fedra częściowo odpowiedziała).
    A więc n poczatku 31tc trafiłam do szpitala w celu podania sterydów na przyspieszenie rozwoju płuc z powodu skracającej szyjki macicy. Ani lekarz nie baran ani sprzęt tez nie do dupy. Dla zainteresowanych kobietek - sa dwa sposoby mierzenia szyjki:
    1. Gdy głowica dotyka szyjki, wtedy obrazie usg jest wygięta w łuk i jej rozmiar się zawyża - u mnie ten wymiar miał 34-37mm
    2. Gdy pomiaru sie dokonuje z wejścia pochwy nie dotykając szyjki - wtedy na usg szyjka tworzy prostą linię - ten wymiar u mnie miał 21mm.
    Mój lekarz dokonuje pomiarów w 2 sposób, gdyż uważa, że nie popychając szyjki sztucznie nie zawyża sie jej wymiarów i można szybciej wszystko wykryć. W moim przypadku doszlo jeszcze to, ze wymiar zewnętrzny szyjki to 10mm, jest mięciutka i w każde chwili może wybić godzina zero. Na szczęście stan ten str utrzymuje i jest bez rozwarcia.
    A kiedy termin? Wyjdzie w praniu. Termin z miesiączki to 20.06. Termin z transferu to 16.06. Termin z ust 10.06. Ale ze mam mieć cc z wielu powodów (ciąża po in vitro, wytłuszczenie mięśniaka, dodatkowy płat łożyska, położenie miednicowe) to poprostu będziemy obserwować i w razie konieczności ciąć przed terminem 10.06. Byle Tymuś (tak Kopciuszku to moje imię wymarzone od lat i chyba już mąż zaakceptował już je) zechciał posiedzieć do końca 36tc.
    Co do wagi przytyłam 10kg. Mój mąż lubi szczupłe kobietki, więc obecnie zyskałam pseudo wielorybek czy Hela (to z piosenki Kukiza ;) ). Ma szczęście, ze mówi to z czułością, bo dostałby soczystego kopniaka.

    Kaja sto lat dla Marcelka
    Aguś oby małemu szybko wyszły ząbki i problemy sie skończyły (mój znajowa używała szczoteczek do dziąseł i chwaliła je sobie, bo zaden z jej chłopców nie miał problemu z ząbkowaniem. Zaopatrzyłam się, będę działać, wiec zobaczę czy nam tez faktycznie sie to sprawdzić)
    Fedra mam nadzieje, ze wróciłaś juz do zdrowia.
    Madzia gratuluje zamążpójścia ;)
    Koczku widzę, że terminy mamy podobne

    Wracam ogarnąć stertę ciuchów, w ktora mnie zaopatrzyły dziewczyny z ovu (Mała, Fedra i Shagusia). Mam tego tyle, ze piorę i prasuje tydzień (co prawda na raty, bo dlugo stać nie mogę). Chyba w to wszystko nie zdążę ubrac Małego. Dzieci tak szybko rosną. To niesamowite, że rok temu płakałam z braku wiary po 3 nieudanym in vitro, a dziś mam łezki w oczach, gdy brzuch faluje od ruchów maleństwa. Żeby tak jeszcze udało się moim serduszkom (4 in vitro siostrze, Małej żeby się jakis cud wydarzył i jeszcze innym 3 kobietkom, ktorym nieustannie mocno kibicuje)&&&&&&&&&

    Pozdrawiam wszystkie i mam nadzieje na piękny majowy weekend, by zjeść pierwszego i byc może ostatniego grilla w tym roku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2016, 10:11

    kiti, magdzia26, Fedra, AGA 30, plemniczka, a-koczek, Kaja, aisa, zbikowa, kopciuszek126, sylwia1985, maja2024 lubią tę wiadomość

‹‹ 6171 6172 6173 6174 6175 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ