X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my dopiero co uporalismy się z chorobskiem i od wczoraj neka Niko biegunka :/ jeszcze koszulki na dzień taty okazały się za małe :( i ten cholerny PMS zaraz sobie w łeb strzele niech ta malpa przylazi już bo mam dosyć :/

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia co Was tam neka!!!!zdrówka dla Niko niech szybko wraca do zdrowia!!!!

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra no to niech Pan Bóg da wam rodzeństwo dla Natki, a Matka Natura też pomoże :-)

    kiti, patrycja, Fedra, aisa lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Magdzia zdrówka dla Niko, ale się biedy przez ostatni czas męczy :/

    Fedra będę trzymała za was kciuki i bardzo wam kibicuję ;) A w ciągu 3 lat to jestem pewna, że fasolka zagości pod twoim serduchem :)

    Aisa z tą torbą to się masz :P Ale widocznie jeszcze twoja podświadomość nie czuje potrzeby by ją pakować :D

    Kaja jak tam twoje chłopaki ? :)

    Koczku a u was jak ? Córka pomaga przy maluchu ?

    Zbikowa jak się czujesz, są już jakieś wyraźne objawy ?

    A my z mężem sypialnie już skończyliśmy, pomalowaliśmy 3 ściany na niebiesko, a na jedną daliśmy białą tapetę w turkusowe kwiatki ;)

    Fedra, magdzia26, kiti, aisa lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    A my dopiero co uporalismy się z chorobskiem i od wczoraj neka Niko biegunka :/ jeszcze koszulki na dzień taty okazały się za małe :( i ten cholerny PMS zaraz sobie w łeb strzele niech ta malpa przylazi już bo mam dosyć :/
    Ja sie obawiałam że Nasza koszulka dla Taty bedzie za mała ale uff była idealna :) i dziś nawet ja założył i poszedł w miasto ;)
    Na moje uff nie jest mała stwierdził że gdyby była to by miał motywacje by schudnąć szybciej ;)

    magdzia26, Kaja, kiti, patrycja, aisa lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cóż dzisiaj nie mój dzień widocznie :/ już bym chciała nowy cykl zacząć żeby zacząć działać a tak czekam i czekam :( ehhh a jeszcze paragon wyrzucilam więc raczej mi nie wymienia tych koszulek :(

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do tego Nikos poznał super kolegę i koleżankę na placu zabaw świetnie się razem bawią a my w sobotę znowu się przeprowadzamy :( ehhhh i znowu się bedziemy musieli odnaleźć w nowej rzeczywistości...a dopiero co poukladalam sobie wszystko tutaj

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello

    Madzia a gdzie wy znów idziecie na swoje???

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    W Se długi weekend bo dziś święto. Pogoda niezdecydowana, niby ciepło ale wieje, trochę jak na deszcz bo duszno mimo wiatru.

    Magdzia, normalnie jak nie urok to wiadomo co. Zdrówka dla Niko!! Do tego przeprowadzka i jakiś dziwny cykl.. może on taki przez antybiotyk.. W ogóle jakieś długie plamienie..

    Fedra, trzymam kciuki za powodzenie akcji rodzeństwo dla Natalki ;) Tarmoszenie kiedy się zachce to jest to! :)

    Patrycja, to chyba jesteś zadowolona z efektów malowania?

    Lajkująca Kiti i Seleno, co słychać?
    Jak Kacpi?
    Kiti, początki ciąży podobne jak z córą?

    Selena, magdzia26, Fedra, kiti, patrycja lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    No to skoro mnie Aiska wywołała to muszę napisać cosik ;)

    U nas upał straszny.. musiałam uruchomić wiatrak w domu :) ale tak ma być ;) wkińcu mamy lato :)


    aisko mam nadzieje ze torba spakowana ? ;) albo sie pakuje ;)

    Madzia zdrówka dla Nikusia :) <3 I gdzie znów wybywacie? Lipa z tymi koszulkami...

    Kacpi ok :) tylko urwis straszny ;) od środy mamy wielki sukces :) pożegnalismy sie z pieluszką na dzień :) i nie było żadnej wpadki do tejpory w żłobku :) Na noc jeszcze pielucha i na drzemke w żłobku też mu panie zakładaja.Ale jestem z Niego dunmna i cieszę sie bardzo że udało sie to ogarnąć przed wrześniem :) No i gaduła jest straszny ;) nawet udaje mu się juz całymi zdaniami mówić :) Wczoraj była chrzestna u Niego i nie mogła sie nadziwić jak od ostatniego razu się zmienił :) a minął moze miesiąc :)

    magdzia26, Fedra, kiti, zbikowa, aisa, patrycja lubią tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj już lepiej tfu tfu :) przenosimy się na razie do rodziców żeby być bliżej naszej budowy teraz kończą już tynki więc za niedługo czekają nas wykończenia...juz zaczynam się martwic że coś nie halo faktycznie u mnie no ale byłam u gina zanim zaczęliśmy starania i mówił że wszystko ok...ehhh jak tylko @ przyjdzie to zapisuje się do innego gina i poproszę o jakiś komplet badań żeby zrobic...

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisa jak patrze na twoj suwak to czas sie kurczy coraz szybciej wiec pakuj co trzeba w torbe :D ps. Tu tez do szpitala nie potrzeba wiele rzeczy bo wszystko daja, zwlaszcza dla dziecka.

    A co do samopoczucia to niby lepiej bo mnie nie mdli ale jestem tak wyczerpana, zmeczona i spiaca ze czasem tylko odliczam godz.do powrotu m z pracy. Jeszczr odstawiam mala od cyca tzn. je juz tylko raz w nocy a ze juz za duza na uczenie ja picia z butli tzn. nie chce, tylko z niekapka wiec wcina kaszki i pije ze zwylego kubeczka... przez to wstajemy rano po 5 na sniadanko, na szczescie idziemy pozniej spac dalej :) i widzialam ze Aga pisala ze Marcel nie chce jesx to u nas sie pojawil syndrom ze nie chce nic probowac nowego. Owszem jak jakims cudem uda mi sie ze sproboje to wcina az sie jej uszy trzesa. Mam nadzieje ze to tylko chwilowe.

    Fedraa z calego serducha zycze zeby wam sie udalo i bede mocno trzymac kciuki <3

    Fedra, aisa lubią tę wiadomość

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia to teraz czeka was najprzyjemniejsza robota ale i ciezka przy urzadzaniu domku jezeli chodzi o wybory, bo tyle tego teraz jest

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2016, 13:58

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiti mi już glowa paruje od tego wybierania :/

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noi w końcu przylazla @ :P Aisko proszę o zmianę w tabelce na 22.07

    Fedra, aisa, patrycja lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • zbikowa Autorytet
    Postów: 2155 8099

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, was też upał tak wymemłał jak mnie?

    Magdzia współczuję przeprowadzki w taką pogodę, pewnie nieźle się umordujecie. Mnie też czeka przeprowadzka jesienią, ale na razie "robimy" (ja raczej nadzoruję i szukam rzeczy potrzebnych w necie) remont.. Już mi powieka lata jak sobie pomyśle ilę to pakowania... brrr.

    Fedra, Aga i wszystkie starające się laski, powodzenia, niech proces twórczy przynosi radość i efekty ;p

    Co u mnie. Nic ciekawego. Ani spektakularnych objawów, ani apdejtów wizytowych. Trochę plamień, ale nie panikuję (obiecałam Aisie że będę grzeczna). więc jak wracam z roboty, to leżę i odpoczywam.


    no dobra, rozpisałam sie troche, trzymajcie się babeczki i się nie rozpuście w ten gorąc.

    magdzia26, kiti, aisa, AGA 30, patrycja, Fedra, Kaja, Libra lubią tę wiadomość

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dość że upał to jeszcze Niko z biegunka i moja @ :P lepszego czasu na przeprowadzkę być nie mogło :P dzisiaj rano mój syn odwalil taka akcje że nie wiedziałam w co ręce włożyć ja zaspana on wgramolil mi się na ręce czuje coś ciepłego patrzę ja cała podłoga i mój synuś w jego kupie normalnie masakraaa :P

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbiku a gdzie się przeprowadzasz?

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • zbikowa Autorytet
    Postów: 2155 8099

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ładny początek dnia. Oby mu przeszło jak najszybciej małpa też wiedziała kiedy nadejść...
    My się przeprowadzamy na kaszuby, kupiliśmy taką ruderkę nad jeziorem przy drodze polnej i mamy szalony plan w niej zamieszkać. Ciekawe czy nie odbije nam sie to czkawką jak młodzież postanowi w lutym wyjść... a matka najpierw będzie musiała odśnieżyć drogę ze skurczami ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2016, 21:51

    magdzia26, aisa, AGA 30, Fedra, Kaja lubią tę wiadomość

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super plan :D my też w podobne miejsce się przeprowadzamy ale tam żyje się dużo spokojniej i szczęśliwiej ;)

    aisa, patrycja lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
‹‹ 6209 6210 6211 6212 6213 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ