X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zbikowa wrote:
    Dzięki :)

    chciałam zrobić ogłoszenie :

    ja, żbik żbikulec, uroczyście oświadczam, że jeśli kiedykolwiek uda się mieć drugie dziecko, moi teściowie dowiedzą się o nim gdy będę na porodówce.

    koniec oświadczenia.

    chciałam dziś się pochwalić kuzynce, a tu sie okazuje że połowa rodziny już wie, bo mamusia wypaplała...
    Ha ha ha ja jestem ciekawa czy moja teściowa w sekrecie powiedziała połowie rodziny czy jeszcze ;)

    Żbik pamiętaj jak widac po mnie drugie dziecko jest możliwe :)
    Jak to powiedział moj gin z Kliniki On okazuje się że coraz cześciej ściągają simlocki ;)

    Kaja, zbikowa, aisa, magdzia26, patrycja lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • zbikowa Autorytet
    Postów: 2155 8099

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    Ha ha ha ja jestem ciekawa czy moja teściowa w sekrecie powiedziała połowie rodziny czy jeszcze ;)

    Żbik pamiętaj jak widac po mnie drugie dziecko jest możliwe :)
    Jak to powiedział moj gin z Kliniki On okazuje się że coraz cześciej ściągają simlocki ;)


    Moja teściowa też tak uważa, to jej powiezdziałam "myśli mama, że po porodzie mi się plemniki poprawią?" nic nie odpowiedziała ;p ja wiem, że wszystko jest możliwe, ale wkurza mnie takie jej gadanie. ostatnio uznała, że źle się czuję bo przyjmuję za dużo leków (a wiadomo, że jest wybitną profesor medycyny)... no to se ponarzekałam na teściową, mogę wrócić do roboty ;)

  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia, super że choroba mija!

    Fedra, jakie auto macie obecnie? Zdrówka, niech się choroba nie rozwija!!

    Żbiksson, na mamusie zawsze można liczyć 8)

    U nas słońce, ale do tego wiatr masakra okropnie zimny więc kiszka nie lato.

    Fedra lubi tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbiku nie zazdraszczam ja mam super Teściów można znimi konie kraść :-)

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbiku miłej pracy !!!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa wrote:
    Magdzia, super że choroba mija!

    Fedra, jakie auto macie obecnie? Zdrówka, niech się choroba nie rozwija!!

    Żbiksson, na mamusie zawsze można liczyć 8)

    U nas słońce, ale do tego wiatr masakra okropnie zimny więc kiszka nie lato.
    Aisko mamy forda mondeo ale z racji tego że tyłzajmuje Natalka z psem drugi fotelik nie wejdzie i trzeba szukać wozu 7 osobowego ;) bo inaczej na wakacje wszyscy nie pojedziemy ;)

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zbikowa wrote:
    Moja teściowa też tak uważa, to jej powiezdziałam "myśli mama, że po porodzie mi się plemniki poprawią?" nic nie odpowiedziała ;p ja wiem, że wszystko jest możliwe, ale wkurza mnie takie jej gadanie. ostatnio uznała, że źle się czuję bo przyjmuję za dużo leków (a wiadomo, że jest wybitną profesor medycyny)... no to se ponarzekałam na teściową, mogę wrócić do roboty ;)
    A czemu Tobie maja sie poprawiać plemniki po porodzie?
    A co do plemników to mojemu jednak sie to udało uzyskać poprzez sport i zrzucenie wagi bo jak inaczej wyjsnić tą ciąże...

    A teściowe naprawde potrafią być męczące nawet jesli chcą dobrze ;)

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    Aisko mamy forda mondeo ale z racji tego że tyłzajmuje Natalka z psem drugi fotelik nie wejdzie i trzeba szukać wozu 7 osobowego ;) bo inaczej na wakacje wszyscy nie pojedziemy ;)
    O to będę śledzić Wasze poszukiwania bo i nas (bardziej męża) korci 7-osobówka. Mamy kombiaka citroena c5 i nawet się mieszcze pomiędzy fotelikami jak teraz jeździmy z moją siostrą ale jak będzie zmiana fotelika na ten kolejny to nikogo więcej nie zabierzemy jak będziemy w Pl czy jeśli ktoś do nas przyjedzie. Ale mamy jeszcze trochę czasu.

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisa o wprowadzaniu sie nawet nie mysle bo tyle roboty jeszcze. Ale nam sie nie spieszy bo m ma tu prace i nie wiem ile posiedzimy w De. Na pewno chcemy miec cos w pl jak bedziemy zjezdzac na urlop no i czas pokaze kiedy sie calkiem zwieziemy do naszego uroczego kraju. Na pewno jak pojawia sie perspektywy dobrej pracy bo tak to nie ma szans. Czlowiek szybko przyzwyczaja sie do lepszego :P

    A co do tesciow to nie moge narzekac ale tez czasem by sie zastanowili co mowia. Moja tesciowa jak powiedzielismy jej o ciazy (a wiedziala ze u nas to ciezko bylo zajsciem) skomentowala tylko "tak szybko, to Amelka jeszcE nie chodzi.A wogole jak to mozliwe,przeciez karmisz". No takze tego...

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa wrote:
    O to będę śledzić Wasze poszukiwania bo i nas (bardziej męża) korci 7-osobówka. Mamy kombiaka citroena c5 i nawet się mieszcze pomiędzy fotelikami jak teraz jeździmy z moją siostrą ale jak będzie zmiana fotelika na ten kolejny to nikogo więcej nie zabierzemy jak będziemy w Pl czy jeśli ktoś do nas przyjedzie. Ale mamy jeszcze trochę czasu.
    Wiesz gdyby to była kwestia dwa foteliki i człowiek to jest do zrobienia ale pies juz sie nie zmieści tym bardziej że potrzebuje troche miejsca by sie polozyc bo wiadomo do małych nie należy ;)

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy hondę acord combi i miejsca jest dość nawet na dwa fotele tylko że my zwierzaka nie mamy więc. .....

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też zwierzaka nie mamy dlatego powolutku się rozglądamy i chętnie będę obserwować jacy faworyci wyłonią się u Fedry ;)
    U Ciebie Fedra całkowicie zrozumiałe że auto musi być słusznych rozmiarów :)

    Kiti, no teściowa za bardzo się nie popisała po przekazaniu Jej dobrej nowiny...

    Fedra lubi tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra super wieści - to spokojnych miesięcy życzę bez mdłości

    Fedra lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ się wkurzylam na moją nierozgarnieta ginekolog zwiększyła mi dawkę luteiny ale stwierdziła że to co mam mi wystarczy a na wizytę za dwa tyg noi nie wystarczy jak się okazalo...nie wiem skąd teraz wezmę luteine...do niej oczywiście nie ma numeru nigdzie chyba na innego gina się zdecyduje bo jak ma to tak wyglądać to szlag mnie trafi...

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej co do aut ja mam fiata ulysse 7 os oczywiście dwa tylne fotele wyjęte bo wstawiam nie zlozony wozek i rower. A na tych 5 miejscach spokojnie mjescimy sie z 2 fotelikami i psem

    aisa lubi tę wiadomość

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam ze jedna osoba nam przybyla a jsk gdzies wychodzimy wszyscy razem to mam uczucie jskbysmy byli jakas wielkoosobowa rodzina

    aisa lubi tę wiadomość

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbiku gratulacje z 2 trym

    zbikowa lubi tę wiadomość

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Ależ się wkurzylam na moją nierozgarnieta ginekolog zwiększyła mi dawkę luteiny ale stwierdziła że to co mam mi wystarczy a na wizytę za dwa tyg noi nie wystarczy jak się okazalo...nie wiem skąd teraz wezmę luteine...do niej oczywiście nie ma numeru nigdzie chyba na innego gina się zdecyduje bo jak ma to tak wyglądać to szlag mnie trafi...
    Poproś w rejestracji, aby lekarka Ci wystawiła. Ja tak miałam i lekarz zostawił mi receptę do odbioru w rejestracji. Albo idź do rodzinnego. Też raz tak zrobiłam, gdy lek mi się kończył, mój gin złamał nogę a ja nie mogłam się dostać do kogokolwiek innego. Dostałam receptę bez problemu :)

    magdzia26 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żbiku :) gratuluje drugiego trymestru :) super :) prawda, ze ten czas tak szybko leci? Jak dla mnie stanowczo za szybko :)

    Fedra gratulujemy superanckich wieści z wizyty :) oby tak do samego końca :)

    Koczku :) udanych chrzcin, by maluch w kościele spisał się na medal :)

    Pozdrawiam pozostałe kobitki

    Fedra, kiti, magdzia26, aisa, zbikowa lubią tę wiadomość

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra nadawaj jak tam macierzyństwo :D

    Aisko My myślimy nad Zafirą 7os zawsze Nam sie podobały i chyba przy tym zostaniemy pies bedzie jeździł na tych ostatnich siedzeniach i troche bagaży tam wejdzie plus trumna na dach i damy rade ;)

    aisa, kiti, patrycja lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
‹‹ 6242 6243 6244 6245 6246 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ