X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Librus całe szczęście w aptece pani powiedziała że mi sprzedadzą jedne opakowanie tylko receptę muszę im później dowiezc więc mąż po pracy odbierze

    Libra, kiti, Kaja, patrycja lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka

    Młoda skończyła miesiąc po północy ;) Dziś było też ważenie, ma 4065. Ładnie przybiera :)

    Libra, jak tam Tymuś?

    Magdzia, sympatyczna kobietka w aptece, że się zgodziła tak zrobić :)

    Fajne są te 7osobówki, mój m myśli o citroenie albo o renault. Sąsiad ma kia carens-fajnie wygląda ale chyba nie taka pojemna. A znajomi mają dacia lodge ale trochę puszkowy jest i ostatnie siedzenia nie rozkładają się pojedynczo.

    magdzia26, kiti, AGA 30, Kaja, Fedra, patrycja lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzyństwo - super! Myślałam, ze bedzie to wszystko dużo trudniejsze do ogarnięcia przy moim ciut pedantycznym podejściu do porządków. Ale daje radę :) Rana po cc jeszcze daje znać, pomoże pępka mam drętwy brzuch, zwłaszcza jak Tymek mi go skopie. I tak myślę, ze albo jestem zorganizowana albo mam grzeczne dziecię :) bo obiad zawsze zrobiony, posprzątać tez zdarze (może nie tak dokladnie jak wczesniej, ale syfu nie ma), spacerki... Największe to są góry prasowania :D Z takiego małego ludzika jest tyle pranis co z nas pozostale czwórki razem wziętej :D
    Jedynym moim "problemem" to brodawki. Tymek to niecierpliwiec jest i cyc musi byc natychmiast jak on sobie tego zażyczy. Bo jak sie zdenerwuje, to sciska mi sutek dziąsłami i tarmosi głową na prawo i lewo. Z tego powodu juz dwukrotnie pękły mi naczynka i Tymulek pil mleko z moja krwią :/ co było widac i w ulaniu i w kupce :/ A propo karmienia... Teraz taki gorący temat jest karmienia dzieci piersią w miejscu publicznym... Karmicie? Bo ja tak. Teraz na wyjeździe to juz nagminnie... Na lace przy schronisku, na Gubałówce, w karczmie przy obiedzie... Nawet zdarzylo mi sie na ulicy :D usiadlam tylem do ulicy na metalowej barierce na zakręcie, bo Tymek od 15min tak zawodził, ze nie szło go uspokoić. I nie spotkałam się z żadnym krzywym spojrzeniem czy tez słownym przytykiem
    A Tymek? Rośnie jak na drożdżach. Trzyma ladnie główkę, przetacza sie z boku na bok, czasem nieporadnie na brzuch. Świadomie się juz uśmiecha, gaworzy. Nacieszyć sie nie mogę i napatrzyć, zapamiętać jak najwięcej :) Kiedy patrzę jaki mój mąż jest szczęśliwy, gdy razem śmieją sie i gaworzą, kiedy powiedzial, ze nie spodziewal sie, ze gdy zobaczył Tymusia to tak mocno go pokocha, ze aż opisać tego nie może, to lży szczęścia same mi płyną. Wszystko co przeszła i nawet jeszcze wiecej warte jest tego co nas spotkało. I choc boli mnie kręgosłup, bola kolana jak cholera, brzuch i choc czasem jestem tak zmęczona, ze karmienie i przewijanie odbywa sie na wpolotwartym jednym oku... To jestem szczęśliwa jak nigdy dotąd :)

    kiti, zbikowa, Kaja, AGA 30, aisa, magdzia26, Fedra, patrycja, Selena, Selena, maja2024 lubią tę wiadomość

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra ja cyca wywalam plecami do ludności, a ponadto lekko zakrywam Kajetana kelnerzy nawet nie widzą ze ja ze swoim jedzeniem do knajpy

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo sama pracując w knajpie wygląda to nie apetycznie cyc wywalony przy osobach jedzacych!!!!więc można to dyskretnie zrobić Tylko chęci .... to moje zdanie

    A kelner pewnie zwrócił jej uwagę bo klienci pewnie komentował!!!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra co do porządku to Marcel uskutecznia mi bałagan ja sprzątam za nim :-/ on to tajfun chodzący! !!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymku rosnij zdrowo :-*

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra co to bólu to wszystko miałam przy pierwszej cc więc co do kręgosłupa anestezjolog ten pierwszy inaczej wbijal igła niż teraz ta babka bo teraz to super nic nie boli a ona kula dwa razy i rozmasowala po całym kregoslupie i może dzięki temu mogę się zginąć i wstać bez problemu z łóżka !!!!!!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My auta nie wymieniamy bo kasa idzie gdzie indziej więc Honda nam wystarczy bo pojemna może za 3lata wymienimy ,ale to jak kasa pozwoli!!!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez karmie ale staram sie dyskretnie to robic.libra musisz tak zrobic zeby Tymek lapal dalej a nie za brodawke. Wiem ze ciezko jak maly krzyczy ale tak i dla niego i dla ciebie bedzie lepiej.powiem wam ze mimo iz z moim m sie nie dogadujemy to lzy mi leca jak widze jak z malym spedzs czas . bo niestety przy corce nie mialam takich widokow

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra, pięknie napisane :) No i o taką radość chodzi w macierzyństwie! Super, że bycie mamą daje Ci tyle radości i spełnienia :)

    Co do karmienia to na spacerze na ławce karmie. Za bardzo się jeszcze nie zapuszczałam z Młodymi w większe miejsca publiczne, ale jak się zdarzy to będę karmić. Zasłonie co trzeba i niech Młoda wcina na zdrowie. Z Jasiem też tak robiłam. Nie spotkały mnie nigdy jakieś głupie komentarze czy spojrzenia (ani tu ani w Pl).

    Kaja, jak auto dobre to nie ma co wymieniać. Poza tym u Was budowa więc kasa tam potrzebna.

    Koczku, też mam czasem wrażenie jakby zrobiło się nas dużo więcej szczególnie właśnie jak się gdzieś całą gromadą ruszamy ;)

    Kaja lubi tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra fajnie się czyta takie wpisy pozytywne o macierzyństwie :)
    Ja sie o karmieniu nie wypowiadam bo nie karmiłam piersią ;)

    A ja niestety nie mam dobrych wieści wychodzi na to że mam cukrzyce ciążowa choc mnie osobiści cos nie gra w tym badaniu a raczej w wyniku wiec w innym Łabie powtórzę jeszcze wynik glukozy na czczo ehh jak ńie urok to sraczka...

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się . Wróciłam i ja :-) chyba nie sam rady nadrobić zaległości co napisaliście Ale postaram teraz już częściej wpadać do Was. Tak dużo tu się dzieje tyle nowych dzieci i fasolek

    aisa, magdzia26, Kaja, AGA 30, kiti, Fedra, patrycja lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Blondi :)
    Co słychać u Ciebie? Jak dzieci się miewają? :)

    Dzień dobry tak w ogóle ;)

    magdzia26, Kaja, Fedra, patrycja lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello laski moje !!!! Dawać mi tu nowe fasolki !!!!! Gdzie testy pozytywne ????

    AGA 30, Fedra, magdzia26, aisa, patrycja lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi hey Co tam u was ???

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry dzień.
    Librus super że macierzyństwo udane macie.
    Ja karmić w miejscach publicznych nie miałam okazji Ale jak już była potrzeba to w aucie mały Cyca dostał.
    A z moim wielkim biustem to ciężko by mi było dyskretnie to robić.
    Porządki pewnie znikną jak mały będzie już na chodzie.
    U nas puki co wszystko też zawsze zrobione obiad pranie itp. Ale bałagan Marcel taki przy tym robi że szkoda gadać hi hi
    Jeszcze trzy dni i jedziemy oglądać to mieszkanie. Mam nadzieję że uda się w poniedziałek bo we wtorek wyjeżdżamy na parę dni.

    Idą u nas na górze 3 A na dole 4 Marcel daje popalić. Ma takie humory ze chwilami płakać mi się chce Ale głęboki wdech i jakoś idzie.

    Cykle mi się powoli wydłużają dziś 22 dzień i @ brak puki co; )
    Ostatnio był 18 dniowy.

    Wafel dziś wraca i dwa tygodnie urlopu ma.
    Oby pogoda była lepsza w końcu.

    Miłego weekendu.

    Fedra, magdzia26, aisa, zbikowa, patrycja lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja wrote:
    Hello laski moje !!!! Dawać mi tu nowe fasolki !!!!! Gdzie testy pozytywne ????
    No właśnie gdzie te testy :)

  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) ostatnio jakoś wpadam tak bez przywitania, gdzie moje maniery :P

    Libra aż się łezka w oku kręci tak to pięknie napisałaś <3 Masz ggrzecznego synka. Racja jak zacznie chodzić to koniec porządków. Ja ostatnio miałam nawet skarpetke w wc.

    Aga trzymam kciuki za mieszkanko żeby się wam powiodło. To jak Wafel przyjezdza to bedzie jak to Kaja mówi tarmoszenie :D

    Witaj Blondi, ale masz już duże dzieciaczki. Pisz co tam u was?

    Aisa Ania już polubiła wózek?

    magdzia26, aisa, AGA 30, Fedra, Kaja, patrycja lubią tę wiadomość

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja siostra chyba pozazdroscila mi i jest w ciąży :P :D ma termin 2 tyg po mnie ;)

    kiti, aisa, zbikowa, AGA 30, Fedra, Kaja, patrycja, Blondi22 lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
‹‹ 6243 6244 6245 6246 6247 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ