Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • natusia Autorytet
    Postów: 1015 701

    Wysłany: 31 grudnia 2012, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczynki moje kochane! Pragnę wam złożyć życzonka na Nowy Rok! Dużo radości i żadnych zmartwień! Aby ten rok okazał się rokiem ,,owocnym,, dla nas wszystkich :) Niech to będzie fasolkowy rok :) Buziaki moje kochane :)

    Dora, nick nieaktualny, kiti, zosia-ktosia, nick nieaktualny, Beata, gocha04 lubią tę wiadomość

    26adc18ecb3d77912c223fee25f8ec7e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2012, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie kochane dziewczynki:)
    udalo mi sie jakos dobudzic i zapowiedzialam sobie ze chociaz na chwile musze do was wpasc:)
    mazurciu-mam nadzieje ze niedlugo rozpoczniesz juz (nareszcie) nowy cykl... dlugodystansowiec z Ciebie hehe...
    Kasiulek-wspaniale wiesci-gratuluje ogromnie:)
    she- jak milo Cie znow przeczytac! Ty niedobra zagladaj tu czesciej no! :)
    dora aniaw mauysia zosia beatka natusia sandraa libra kiti fedra aga mala ami shagga i reszta-dobrze was znowu widziec na ekranie :)

    wybaczcie mi ze zagladam tu nie tak czesto jak bym chciala ale tak jak pisalam Amicizii na privie- odkrywam "uroki" ciazy na calego :P
    ciagle spie, ciagle fukam na m (on naprawde ma anielska cierpliwosc...) no i ciagle wymiotuje... :( ale jeszcze troszke i mam nadzieje ze z magiczna granica pierwszego trymestru skoncza sie te "przyjemnosci"...

    dolaczam sie do wszystkich zyczen na Nowy Rok z potezna porcja fluidkow coby w swiat lecialy i wszystkie Was zarazaly... Kochane moje- niech ten Nowy Rok bedzie pelen nadziei i radosci, niech spelniaja sie wasze WSZYSTKIE (te skryte i nie) przede wszystkim te fasolkowe ale tez i te inne marzenia, niech Wam zdrowko dopisuje, pieniazkow nie brakuje a milosc bedzie obecna w kazdym dniu nadchodzacego roku...

    ps. wizyte u gina mam 9 stycznia plus kolejne usg-jesli bedzie czym sie chwalic :) to bedziecie pierwsze ktore sie tego dowiedza:)
    sciskam was bardzo mocno i przesylam serdeczne buziaki:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2013, 21:52

    Dora, nick nieaktualny, anna_w, zosia-ktosia, nick nieaktualny, she, Beata, gocha04 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2012, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i wszystkim ktore dzisiaj beda balowac-czy to na imprezach czy tez po prostu w domkach- szampanskiej zabawy!!!:)

    zosia-ktosia, nick nieaktualny, Dora lubią tę wiadomość

  • anna_w Ekspertka
    Postów: 240 325

    Wysłany: 31 grudnia 2012, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, wpadam tu na chwilkę złożyć Wam wszystkim serdeczne życzonka oby ten Nowy Rok był dla Was Rokiem spełnionych nadziei i oczekiwań. Udanej zabawy Sylwestrowej wszystkim!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2012, 18:39

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Beata, nick nieaktualny, gocha04 lubią tę wiadomość

  • Ewunia Znajoma
    Postów: 23 7

    Wysłany: 31 grudnia 2012, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tylko na chwilkę zaglądam.. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Przede wszystkim spełnienia marzeń o powiększeniu rodziny! :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Beata, nick nieaktualny, gocha04 lubią tę wiadomość

  • Sandraa Autorytet
    Postów: 954 1051

    Wysłany: 31 grudnia 2012, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki wszystkiego dobrego w tym nowym roku:):):)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Beata, nick nieaktualny, gocha04, a-koczek lubią tę wiadomość

  • nikitka Koleżanka
    Postów: 49 34

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Oby każda z nas w tym Nowym Roku mogła poczuć bicie dwóch serc jak w piosence....."więc teraz serca mam dwa..."

    Szczęśliwego strzału życzę!

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Beata, nick nieaktualny, gocha04 lubią tę wiadomość

    nikitka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki:) jak żyjecie w nowej rzeczywistości? Mój m otwierając szampana (Picollo;) życzył sobie dużo fasolinek w 2013 roku... tak dużo, by starczyło dla nas, moim kobietek z forum i wszystkich pragnących takiego maluteńkiego szkraba:)

    życzenie poszło... mam nadzieje, że ten na górze usłyszy i dokona tych maleńkich cudów:)

    Dora, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Beata, nikitka, anna_w, nick nieaktualny, gocha04 lubią tę wiadomość

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w Nowym Roku:-):-):-):-)

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dora, jak po zabawie sylwestrowej? my pojechaliśmy na fajerwerki do Łodzi... o mało pijani kretyni nie wysadzili mnie w powietrze... dobrze, że skończyło się tylko na przepaleniu kurtki

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj m. wczoraj miał granie sylwestrowe-był w pracy:-)

    Libra zobacz jak mi owu dziś przesunął krechę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2013, 09:49

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekałam na Twój pomiar już od rana, bo się zastanawiałam się, czy jeszcze dalej Ci nie przesunie, ale liczyłam na wzrost tempki, a tu niewielki spadek... ja czasami tego nie ogarniam...

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja się nie spodziewałam przesunięcia tak daleko. Raczej obstawiałam 13-14. Kurde najpierw się liczy planuje a potem i tak nie wiadomo kiedy ta owu byla. Staranka byly 13 i 14 mam nadzieję, że to nie za malo.

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, a ja od rana w złym humorze :( tempka spadła mi,więc teraz pewnie będzie tendencja spadkowa i w niedzielę przyjdzie @ Ależ jestem zła od rana :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. U mnie też tendencja spadkowa, jutro przyjdzie @.
    Myslałam, że nowy 2013 rok będzie w miarę spokojny, a rozpoczął się od śmierci mojego najukochańszego dziadka :(
    Znikam na jakiś czas.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczęta w tym Nowym Roku :)
    Rucia - tak mi przykro wiem co przeżywasz :( ja to samo miałam w listopadzie tamtego roku :( trzy maj się kochaniutka jestem z tobą całym serduszkiem < przytula>
    Dora - nie martw się na zapas pamiętaj że wystarczy jeden mały wariat w tej gromadzie i już jest maleństwo. :) Trzymam kciuki
    Shagga - jak jej jeszcze niema @ to zawsze jest nadzieja trzeba być dobrej myśli :) i się nie poddawać jak nie teraz to następnym razem może się uda.
    Librus - ja też nam tego wszystkiego życzyłam żeby w Nowym roku każdej z was się udało :) a co do wariatów to na prawdę miałaś szczęście że się skończyło tylko na kurtce.

    Jeszcze raz wszystkim staraczką życzę szybkiego zafasolkowania a ciężarówką szczęśliwego rozwiązania :)

    Beata, anna_w, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie w Nowym Roku!

    Życzę spełnienia wszystkich marzeń przede wszystkim tych fasolkowych,
    duzo radości i miłości..
    A dla zafasolkowanych spokojnej zdrowej ciązy i szczęśliwego rozwiążania :)

    nick nieaktualny, nikitka, anna_w, nick nieaktualny, nick nieaktualny, gocha04, a-koczek lubią tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia, ściskam Cię mocno....wiem ,co przezywasz, 2 lata temu zmarł mój kochany Dziadziuś i pamiętam jak mocno to przeżyłam..

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libro dobrze że skończyło sie to tylko tak, ale takie niestety jest niebezpieczeństwo w takich miejscach, ja namawiałam mojego meza na plac konstytycji w wawie ale właśnie nie chciał ze względu na takie sytuacjie ... a ja mówię e tam odrazu nam sie coś takiego przytrafi....

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora te testy patrzyłam to było napisane 1 szt wiec stwierdziałam że to strasznie drogo

    Gadgetko witaj kochana odpoczywaj i dobrze sie odzywiaj mdłosci pewnie niebawem miną a tymczasem zaglądaj do nas i dziel sie wiadomościami o swoim maluszku :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
‹‹ 897 898 899 900 901 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ