Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2013, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosku-seksik bylby czesciej ale jak na razie mi nie wolno przez te torbiele na jajniku no i musimy sobie radzic inaczej.... hihi...

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2013, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gadgetko jesteś wzorem do naśladowania normalnie!!!!;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2013, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    gadgeta wrote:
    dzisiaj to czuje sie juz naprawde niezle- nie bylo ani jednego spotkania z sedesem hehe JUPPI:)
    za to cosik sie z lozka wygrzebac nie moge bo wciaz mi sie oczy kleja i laze po domu w dresie jak jakis lumpek maly... ;D

    Łaź w dresie łaź, niedługo będziesz tęsknić do takiej beztroski... ;D

    mauysia- dlatego korzystam poki moge hehe
    jak mi juz kumpela powiedziala skladajac noworoczne zyczenia- to byl Twoj ostatni "wolny" sylwester... :)

  • natusia Autorytet
    Postów: 1015 701

    Wysłany: 4 stycznia 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki po dłuuuuugiej przerwie :) Co tu nowego! Proszę o skrócik bo dawno mnie tu nie było :) Była u mnie mama na święta,a że widujemy się rzadko,bo mieszka za granicą to musiałam się nią nacieszyć :) Piszcie mi szybciutko co nowego.

    26adc18ecb3d77912c223fee25f8ec7e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2013, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Gadgetko jesteś wzorem do naśladowania normalnie!!!!;-)

    zaden wzor aga... az mi glupio jak tak piszesz... ja tez mialam swoje dolki i dolinki tak jak mayusia napisala-sinusoidka raz tak raz tak i nieraz sie tu na forum dziewczynom wyplakiwalam ( a jestem tez tu cosik od pazdziernika) wiec wiem jak to moze byc sciezko i rozumiem wszystkie dziewczyny ktore czasem rozpacz ogarnia i maja dosc wszystkiego...

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 4 stycznia 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć natusiu. Ojeeej długo by pisać.

    W wielkim skrócie: nową fasolką cieszy się Kasiulek, a w weekend czeka nas forumowy wysyp testowania - chyba z sześć dziewczyn ma termin spodziewanej (acz znienawidzonej) miesiączki.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • natusia Autorytet
    Postów: 1015 701

    Wysłany: 4 stycznia 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszę zaktualizować mój wykres :) Nawet zaniedbałam mierzenie temperatury bo byłam od dwóch tygodni chora i miałam gorączkę :/
    155eeff44b7462b3576c94f1056a1861.png

    26adc18ecb3d77912c223fee25f8ec7e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosku- Ciebie tez mi zal kobietko... a moze po prostu zrob m od siebie na krotki czas odwyk- ale tak zeby wiedzial ze cosik jest nie tak- zeby widzial to w Twoim zachowaniu to moze sie mu jakas klapka w mozgu otworzy i conieco zrozumie...?
    sama nie wiem co Ci doradzic bo nie jestem w takiej sytuacji a wiadomo ze nigdy sie nie wie co tak naprawde czuje ta druga osoba... w kazdym razie jestem z Toba i mocno trzymam kciuki zeby to sie jakos rozwiazalo, tzn w ta dobra strone...

    a u mnie dzis na obiadek nalesniki z reszta farszu grzybowego ktory zostal po swiatecznych pierozkach

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

  • natusia Autorytet
    Postów: 1015 701

    Wysłany: 4 stycznia 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to w takim razie gratulacje dla nowej fasolki i trzymam kciuki za testujące! Mam nadzieję,że w tym nowym roku wszystkim nam się uda :)

    26adc18ecb3d77912c223fee25f8ec7e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wIEM WIEM GADGETA wszystkie znas mają dołki i doły oraz wzloty czasami!!! na tym te staranka polegają u nas!!!
    Ale cierpliwości od ciebie możemy się uczyć!!!;-)
    Witaj natusia u mnie leci czekam tydzień i testuje no chyba że nie zdąże!!!

    natusia, nick nieaktualny, Amicizia lubią tę wiadomość

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 4 stycznia 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natusia wrote:
    muszę zaktualizować mój wykres :) Nawet zaniedbałam mierzenie temperatury bo byłam od dwóch tygodni chora i miałam gorączkę :/
    155eeff44b7462b3576c94f1056a1861.png

    Grunt, że już jesteś zdrowa, bo widzę, że zaczął się rozciągliwy śluz, więc jest zielone światło do działania :)

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • natusia Autorytet
    Postów: 1015 701

    Wysłany: 4 stycznia 2013, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś w takim razie trzymam kciuki kochana!
    Mauysia no właśnie szybko jakoś ten rozciągliwy śluz :/

    https://ovufriend.pl/graph/155eeff44b7462b3576c94f1056a1861

    26adc18ecb3d77912c223fee25f8ec7e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2013, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mocno bede trzymac kciuki za to testowanko w weekend- oby posypaly sie fasolki na obiecana przez mauysie zupe fasolowa hehe:)

    sandraa- oby sie udalo :):):)

    mauysia, Beata lubią tę wiadomość

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 4 stycznia 2013, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieweczki, ja lecę.

    Jutro mam fajny dzień, bo na weekend przyjeżdża moja siostra z mężem i 3-letnią córeczką, a wieczorkiem w domu moich rodziców spotyka się dalsza rodzina i będziemy śpiewać kolędy, więc będzie wesoło :D

    Trzymajcie się, pa!

    zosia-ktosia, nick nieaktualny, Amicizia lubią tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 4 stycznia 2013, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gadgetko ja sama sobie jakos pomogę:) ja nie z tych chucherek co sie poddają:)

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2013, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pa mauysia:) ja sie tez powolutku zbieram do obiadku, wpadne jeszcze wieczorkiem jesli nie odplyne zbyt szybko w niebyt hihi...

    buziaki dla wszystkich dziewczyny :*

    zosia-ktosia, Amicizia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2013, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia-ktosia wrote:
    gadgetko ja sama sobie jakos pomogę:) ja nie z tych chucherek co sie poddają:)

    wiem zosku, ale zzylysmy sie tu ze soba wszystkie dlatego przejmuje sie tym co u Ciebie i ze tak to wyglada... w rzeczywistosci jeszcze sie z zadna nie widzialam a spedzam z wami wiecej czasu niz z moimi relnymi przyjaciolkami .... ;D

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2013, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spadam do nalesniczkow- do pozniej kochane:)

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2013, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spadam do nalesniczkow- do pozniej kochane:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2013, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spadam do nalesniczkow- do pozniej kochane:)

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

‹‹ 946 947 948 949 950 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ