Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z horrorowych ciekawostek (z serii "młodzież złapana w lesie przez psychopatę i przez niego torturowana ;) ), obił mi się ostatnio o uszy (na szczęście nie o oczy!) film "Ludzka stonoga": psychopatyczny lekarz nazista więzi trójkę młodych ludzi i robi z nich "ludzką stonogę" czyli łączy ich metodą usta-odbyt :D :D :D Jakiś chory umysł wymyśla takie scenariusze! Oczywiście jest tez część druga (tam koleś zszywa zszywaczami w ten sposób 10 osób), i w planach część trzecia...

    Ci Amerykańce są nieźle porąbani!!! ;)

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, już starczy o tych horrorach. Dopiero co przeszłam przez pogrzeb. :)

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayusia ja w demony akurat nie wierzę... ja po prostu WIEM, że istnieją. Mój siostrzeniec na własne oczy widział rok temu opętaną dziewczynę, która nawet lewitowała. A najbardziej uwierzyłam po rozmowach z psychiatrą, który kwalifikuje opętania religijne i wysyła do egzorcystów.
    Ale się temat wywiązał z samego rańca :D

    Amicizia lubi tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Beata oby wyniki byly lepsze. Ja zbadalam tsh w piątek i mam mala poprawe dzieki tabletkom.
    ps: ile płaciłaś za badania?

    dzięki kochana
    ale u mnie ogólnie ok wyniki były tamte
    bo miałam wtedy progesteron 14.77 a norma dla fl to 17.7-27 wiec dokładnie po środku to chyba dobrze prawda?
    tyle ze robiłam je normalnie po posiłku i nie wiem czy miało to znaczenie
    a prolaktyna 367.20 norma to 102-496 wiec chyba tez ok?

    ale ponieważ moje cykle są tak nieregularne to postanowiłam znów zbadac czy hormony sa ok

    a ja nic nie płaciłam bo mam kartę luxmed

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia ja też- mojej mamy. I powiem Ci, że właśnie wiara m.in. w demony utwierdza mnie w tym, że niebo musi istnieć naprawdę. Czuję się spokojniesza nie wierząc a wiedząc, że życie pozagrobowe istnieje naprawdę- być może to tylko mechanizm obronny, ale skuteczny (na ile to możliwe, bo jakoś wraz nie mogę się otrząsnąć z tego wszystkiego :(

    mauysia, Beata, nick nieaktualny, Fedra, nick nieaktualny, Amicizia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BellaRosa wrote:
    Mayusia ja w demony akurat nie wierzę... ja po prostu WIEM, że istnieją. Mój siostrzeniec na własne oczy widział rok temu opętaną dziewczynę, która nawet lewitowała. A najbardziej uwierzyłam po rozmowach z psychiatrą, który kwalifikuje opętania religijne i wysyła do egzorcystów.
    Ale się temat wywiązał z samego rańca :D

    Idę stąd :( Wpadnę jak zaczniemy rozmawiać o owulacjach.

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    Mauysia ja wam polecam hiszpański horror " Sierociniec ". Nigdy w życiu nie oglądałam takiego psychologicznego, trzymającego w napięciu horroru !

    http://www.filmweb.pl/Sierociniec

    to obejrzę wieczorem dzięki

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BellaRosa wrote:
    Rucia ja też- mojej mamy. I powiem Ci, że właśnie wiara m.in. w demony utwierdza mnie w tym, że niebo musi istnieć naprawdę. Czuję się spokojniesza nie wierząc a wiedząc, że życie pozagrobowe istnieje naprawdę- być może to tylko mechanizm obronny, ale skuteczny (na ile to możliwe, bo jakoś wraz nie mogę się otrząsnąć z tego wszystkiego :(

    Bella czytałam o twojej mamie, bardzo mi przykro :( Jedynie mogę domyślać się co przeżywasz. Również głębokko wierzę w życie pozagrobowe. Moja babcia zmarła w lipcu tamtego roku, i jeszcze przed pogrzebem dała mi znak machając dziadka garniturem, że jest wśród Nas.

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    Z horrorowych ciekawostek (z serii "młodzież złapana w lesie przez psychopatę i przez niego torturowana ;) ), obił mi się ostatnio o uszy (na szczęście nie o oczy!) film "Ludzka stonoga": psychopatyczny lekarz nazista więzi trójkę młodych ludzi i robi z nich "ludzką stonogę" czyli łączy ich metodą usta-odbyt :D :D :D Jakiś chory umysł wymyśla takie scenariusze! Oczywiście jest tez część druga (tam koleś zszywa zszywaczami w ten sposób 10 osób), i w planach część trzecia...

    Ci Amerykańce są nieźle porąbani!!! ;)

    oj naprawdę ..żeby wymyśleć cos takiego

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)
    Miałam być następna na liście do testowania ale niestety przyszła wredota @. Poddaję się na tą chwilę nie mam już siły :(

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BellaRosa wrote:
    Mayusia ja w demony akurat nie wierzę... ja po prostu WIEM, że istnieją. Mój siostrzeniec na własne oczy widział rok temu opętaną dziewczynę, która nawet lewitowała. A najbardziej uwierzyłam po rozmowach z psychiatrą, który kwalifikuje opętania religijne i wysyła do egzorcystów.
    Ale się temat wywiązał z samego rańca :D

    ehh Belluś nie strasz bo ja tez wierzę w takie rzeczy a potem sie boję..

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki !!! Ależ mi pusto na łóżku było w nocy bez mojego M!!! przyzwyczaiłam się że ktoś mi kądre zabiera he he!!!
    Moja tempka idzie w dół wiec jutro @ przyjdzie albo po jutrze już poprostu to czuje!!!
    a ja pije poranna kawę i zastanawiam się czy jechać na basen!!!;-)

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata wrote:
    BellaRosa wrote:
    Mayusia ja w demony akurat nie wierzę... ja po prostu WIEM, że istnieją. Mój siostrzeniec na własne oczy widział rok temu opętaną dziewczynę, która nawet lewitowała. A najbardziej uwierzyłam po rozmowach z psychiatrą, który kwalifikuje opętania religijne i wysyła do egzorcystów.
    Ale się temat wywiązał z samego rańca :D

    ehh Belluś nie strasz bo ja tez wierzę w takie rzeczy a potem sie boję..

    Beata ja też się strasznie boję, w dodatku siedzę sama w domu, nikt mnie nie obroni, chyba że kot :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2013, 08:38

  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    Ale nas dziś tłumek z rana!

    Mam nadzieję, że jednak zostaniemy w tym wątku, bo dwóch naraz o tej samej tematyce to raczej nie ogarnę. Więc w ogóle nie będę tam wchodzić.

    Co do horrorów - też lubię! Ale naprawdę trudno mi znaleźć takie, które naprawdę mnie przestraszą. Głównie boję się takich o nawiedzeniach, egzorcyzmach itp... Chyba ostatnim takim, którego bardzo się bałam był film "Egzorcyzmy Emily Rose"... brrr...
    Ale i "REC" (i "REC 2") mnie konkretnie wystraszył.
    Niestety te japońskie, amerykańskie remake'i japońskich i "horrory" o grupie młodzieży więzionej i torturowanej w domu na odludziu (pełno jest takich!) nie robią na mnie większego wrażenia...

    No ale wracając do meritum :) Widzę, że z "weekendowych testerek" szansę mają jeszcze Amicizia (choć widzę, Ami, że temp Ci spadła, ale kto wie?), patik, no i kiti. W Was nadzieja :)

    A już za parę dni zapowiada się kolejna fala.

    a ogladałaś NOROI japoński horror ?

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki uciekam. Trzeba się wziąć za poniedziałkowe porządki. Niezły temat nawiązałyśmy z rana, aż mi ciarki przechodzą po całym ciele, dlatego czas wstać z fotela, i zacząć coś robić, i nie myśleć. Później zajrzę do was. :*

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No moja mamusia dawała o sobie znać. Całkiem intensywnie... wierzę, że nadal nad nami czuwa i że będzie z nami zawsze. Tylko... nie chce mi się przyśnić. Zawsze ją o to prosiłam by przyszła do mnie we śnie i powiedziała czy śmierć boli i czy jest w niebie szczęśliwa- obiecała, że jak będzie mogła to przyjdzie. Nie przyszła. Choć codziennie się o to modlę :(

    mauysia, Beata lubią tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BellaRosa wrote:
    Mayusia No Egzorcyzmy Emily Rose to świetny film. Ja oglądałam dokument o dziewczynie, która była "pierwowzorem" Emily Rose. Nazywała się Analise Michel bodajże (na youtube jest ten film). Właśnie film o Emily przedstawia jej historię.
    Z podobnych filmów polecam "Demony" (z 2012r) i "Rytuał"- w roli głównej Anthony Hopkins.

    DEMONY mam i ogladalam swietne

    a.png
    a.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella Rucia ja tez wierzę ... skoro jest Bóg musi byc i szatan i to całe zycie pozagrobowe, choć mnie ono trochę przeraźa boję sie co będzie tam...

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi, nie japońskich już nie oglądam, bo się ich nie boję :) (takich w stylu RING albo JU-ON...)

    anusia - no wielka szkoda, że się nie udało... Może rzeczywiście trochę luzu Ci - Wam - pomoże.

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia84 wrote:
    Hej kochane :)
    Miałam być następna na liście do testowania ale niestety przyszła wredota @. Poddaję się na tą chwilę nie mam już siły :(

    ANUSIA trzymaj sie oby kolejny cykl był pozytywny :)

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
‹‹ 963 964 965 966 967 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ