X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ploty,Ploty ploteczki :D
Odpowiedz

Ploty,Ploty ploteczki :D

Oceń ten wątek:
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 25 listopada 2013, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia czy to ta sama luteina, mogę Ci odpowiedzieć popołudniu
    A jeśli ta sama, to na pewno nie zaszkodzi a tylko może pomóc , tym bardziej jeśli masz niski progesteron

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 25 listopada 2013, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w końcu w domku.... ;)

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 25 listopada 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam kiedys robione badania hormonów w poszczególnych fazach cyklu(mn. progesteron) i gienek powiedział mi, że badania ok są mieszcze się w normach a i tak plamię przec@ wiec już nie wiem czy to taka "uroda" w sumie gienka zmieniłam i od roku chodze do innego może się teraz zapytam jak będę na "przeglądzie" chyba, że @ przyjdzie czego bym nie chciała ;)

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 25 listopada 2013, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki. Juz jestem po pracy ale robie obiadek wiec nadluzej zawitam pozniej:)

    Asiulka postaraj sie nie przejmowac... Dopoki diagnoza na 100% nie jest potwierdzona to jest szansa że sie myla.... A to sie czesto zdaza.

    Co do moich ciezaroweczek i pracy.... Ja sie tak dzis zastanawialam co bym zrobila jak bym byla w ciazy....
    Po 1 nie pracuje na kontrakt wiec predzej czy pozniej by mnie zwolnili....
    Ale sama chyba tez bym wolala odpuscic. Pracuje w fabryce. Praca sama w sobie nie jest bardzo ciezka ale tzeczy ktore sie naokolo robi juz bardziej. To dosc skomplikowane wiec nie bede was zanudzac. Poza tym jest troche niebezpiecznie bo czesto sie zdarzy ze ktos kogos nie zauwazy i przywali takim metalowym pojazdem na kolkach :/

    Tu szkotki pracuja praktycznie do rozwiazania.... Zdazra sie ze tak sie zle czuja ze za przeproszeniem sie porzygaja na hali ale na l4 nie pojda bo kasa mniejsza.... I pracuja.
    No coz... Ich wybor jak kazdej z nas.
    Co innego jak ma sie tu kontrakt. Wtedy dmuchaja na ciebie na kazdym kroku.... Od poczatku. A po 3-4 mies nie pracujesz juz na hali tylko siedzisz w laboratorium i rysujesz kreski :) przerw masz tyle ile potrzebujesz. A jak idziesz do lekarza i cie nie ma w pracy masz normalna wyplate...

    Mnie to niestety nie ibowiazuje :/

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 25 listopada 2013, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Paulinko :) to wracaj szybko bo wszystkie uciekły a ja tu monolog prowadzę :)

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 25 listopada 2013, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kiedyś na forum pisały, że w normie to jeszcze nie znaczy, że ok
    Bo norma normą, ale przypuśćmy że progesteron jest norma np od 1,7 do 27,9. Jeśli masz 5 to masz niby w normie, ale przy takim niskim poziomie może nawet nie być owulacji, dopiero powyżej 10 świadczy o przebytej owulacji.
    A owszem zdarza się, że ktoś ma taką urodę ale z reguły ma tak od zawsze. Jak nie miało się plamień a zaczynają się pojawiać to może choć nie musi świadczyć o zaburzeniach

    Paula jeśli masz jakieś zagrożenie w pracy to pewnie,że lepiej nie ryzykować

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 25 listopada 2013, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadzam się ale chyba gienek by mi powiedział, że np. jest za niski albo cos nie? w sumie teraz to już sama nie wiem .. wydaje mi się że od zawsze miałam takie plamienia i wiedziałam ze @ za rogiem czeka. NIc zapytam się jak będę nikt mi w dziób nie da a zapytać mogę :)

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 25 listopada 2013, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pamiętasz jaki miałaś wynik i w jakich normach?
    Wiesz różni są ginekolodzy, ja kiedyś poszłam do jednego strasznie mnie jajniki bolały, jakiś stan zapalny miałam, a on mi na to , że wg niego to wszystko ok, no tu nic nie widzi, no i zmieniłam gina
    Ale może rzeczywiście masz ok

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 25 listopada 2013, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz to tak jak z TSH niby jest norma do 4, ale 4 to za dużo na ciąże, jedna dziewczyna na forum tak dwa razy poroniła i dopiero potem ją zaczęli leczyć na tarczyce, bo niby w normie miała

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 25 listopada 2013, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w tamtym roku robiłam bo moja poprzednia gienka stwierdziła, że nie mam owulki, ze ma zespół policystycznych jajników i w ogle porazka i kazała mi zrobic badania, dawała mi CLO , chodziłam na monitoring i cały czas była lipa i powiedziała ze da mi tab. anty i na operacje bede musiala isc to mi powycina po kawałku z kazdego jajnika :/ i poszłam na konsultacje do gienka, który zajmuje sie tylko policystycznymi jajnikami to mi powiedzial ze nie bedzie mnie leczył bo jest wszystko pieknie i z usg ze zdjęc widac jak pecherzyki sa itp i ze tamta głupia była i nie potrzebnie w ogole brałam leki...i dzięki tym lekom miałam ciąże pozamaciczna...
    byłam u 3 gienków na konsultacji i kazdy potwierdził ze zdrowa jestem i z moimi jajeczkami i pęcherzykami jest ok wszystko ehh szkoda gadac po prostu. To fakt ze są różni ta to tylko chyba byle zeby kasa była...

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 25 listopada 2013, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak naprawdę ciężko jest znaleźć dobrego lekarza, któremu się zaufa a już w ciąży chyba szczególnie, ale jak masz specjalistę od Twojego schorzenia to powinno być ok:)

    Eweloka84, Saramago lubią tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 25 listopada 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w koncu....
    Wykapana, pojedzona z kawka pod kocykiem :)

    No ja na temat badan sie nie wypowiadam bo to wszystko ew dopiero orzedemna jak sie tym razem nie uda...
    Choc mam nadzieje ze nie bede musiala tego przechodzic. Ale dobrze ze o tym rozmawiacie bo bede mua,a dobre info na przyszlosc :)

    Paula_29, Eweloka84 lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 25 listopada 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazić trafiłam na fajneego konkretnego gościa. Jest iordynatorem w szpitalu więc ze tak powiem na tak powiem miejscu w szpitalurazie czego jest. Prąd mi zabrali a ze się rozstać z Wami nie mogę to na tel się mecze :-)

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 25 listopada 2013, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojoj ale napisałam skladnie :O

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 25 listopada 2013, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tu dziś tak pusto ?

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka masakra co to lekarka :/
    Dobrze ze wszystko ok jest ;)

    Ja juz w domku robie spaghetti :)
    Powiem wam, ze ciezkie teraz 2 tyg bede miala jak nie dam papierow. Bo nie moge pracowac inaczej niz inne, ciagle zapieprz.. No musze dac rade.

    Co robicie laseczki?czytalam wyrywkowo w pracy co piszecie ale jak zawsze troche tego bylo :p

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 25 listopada 2013, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria tez robilam dzis spagetti :) masz jakis dobry przepis??? :)

    No wlasnie ja weszlam na chwile i nikogo nie ma.... Asia tez gdzies zaginela.

    A ty kochana naprawde uwazaj.... Bratowa mojego narzeczonego w 4 mies i dalej pracuje w knajpie.... Nie ma zamiaru poki co rezygnowac bo z napiwkow ma druga wyplate.... Ale szef o ciazy wie.

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 25 listopada 2013, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogladam pierwsza milosc :) a potem ostatni odc lekarzy :(

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 25 listopada 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się obijam wyjścia nie mam bo prądu nie mam boa mąż dopiero wraca i niejak prądu nie włącza to się trzeba czymś zająć :-P <3
    A no na szczęście zmieniła lekarza...
    Dario bidulko tylko uważaj na siebie kochana no

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 25 listopada 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże jak ja pisze :O

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ