X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ploty,Ploty ploteczki :D
Odpowiedz

Ploty,Ploty ploteczki :D

Oceń ten wątek:
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 23 lipca 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde jaka cena i jaka roznica :/ masakra...
    A czemu ci kazal robic takie badania? Ja nie mialam ani w Pl ani w Uk zadnych markerow...

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja płaciłam 350pln za wszystko...ale czego się nie robi.....;)

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 23 lipca 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam tylko pappa i usg. Usg mialam dwa razy genetyczne.
    W uk nic nie placilam a w Pl 260zl ale dostalam piekna pamiatke z badania :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2014, 11:09

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 23 lipca 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straszna cena...plus do tego usg 160zł :)
    wiesz co, stwierdził ze teraz powinno sie robić te badania do 12 tyg ze względu na duzą ilość dzieci z wadami genetycznymi i wrodzonymi itd!
    tym bardziej przy ciązy w wielku 29 lat :) he he po prostu stara jestem :)

    no to ja własnie to pappa robie ktore kosztuje 180zł!! i jeszcze hcg ktore kosztuje 120zł !!
    na szczescie w tym szpitalu kosztuje 80 zł za oba! :) wiec w poniedxialek robie sobie wycieczke i jade na badania! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2014, 11:10

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze warto zaplacic i miec te badania. Ja nie zrobilam i zaluje. Bo teraz swiruje az zabardzo :/

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 23 lipca 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahh czyli to tez ze wzgledu na wiek... Ok,
    To pewnie u mnie nie bylo wskazan i dlatego.
    Ale ceny okropne!!! No ale jak trzeba to trzeba :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 23 lipca 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    Mysle ze warto zaplacic i miec te badania. Ja nie zrobilam i zaluje. Bo teraz swiruje az zabardzo :/

    Daria kochana nie masz czym sie stresowac. Poza tym jak widac zadne badania nie daja gwarancji...
    Poza tym.. Co bys zrobila jak by wyszlo prawdopodobnienstwo?
    Czasem fakt warto zrobic dokladniejsze badania i jesli cos sie da wyleczyc to spoko, ale nigdy nie masz gwarancji

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem Paula, ale ja teraz wariuje :/
    Ja sie psychicznie wykoncze kiedys, moj maz powiedzial ze nie chce wiecej dzieci bo za duzo stresow w ciazy jest.. Ja uwazam tak samo, zbyt bardzo wszystko przezywam.. Juz chce urodzic wlasnje z tego wzgledu, chce miec synka i wiedziec ze jest wszystko dobrze..

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 23 lipca 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja znowu od poczatku jestem optymistka...:) kiedys czytalam ze sami przyciagamy do siebie zdarzenia i tak naprawde to my decydujemy co sie w naszym zyciu dzieje. Wiec ja zyje z mysla ze wszystko jest i bedzie ok :)
    Inaczej bym oszalala a mojemu dziecku nie trzeba matki wariatki haha :)
    To co dalo sie spr jest spr...wiecej ńic nie moge zrobic tylko sie modlic :)

    Moze tez dlatego tak dobrze przechodze ciaze bo ciesze sie ńia na maxa :)
    Tez mielismy chwile strachu... To oczywiste. Bo i przez tarczyce, i strach o to jak sie nami w uk zaopiekja z ich podejsciem, potem wada pepowiny i strach czy serduszko zdrowe... Ale nie daje sie zwariowac :)

    Wiecj optymizmu kochana bo chyba nie chcesz zby synek urodzil sie smutaskiem ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2014, 12:11

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula wiem masz racje, ja tez wczesniej bylam optymistka.. Czulam ze wszystko jest ok z ta ciaza.. Ciesze sie z niej ogromnie, bo ja juz poronilam, wiec doceniam to co mnie spotkalo, ze znowu sie udalo..
    Tylko przez te badania, usg , wymiary czasami swiruje i dlatego sie tak martwie..
    Ale modle sie i wierze, ze bedzie wszystko dobrze.. Staram sie w kazdym razie

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i tak ma byc Mycha :)
    Usmiech poprosze i juz myslimy o czyms innym, przyjemnym ;)
    Kazda z nas zaslozyla sobie na ten cud ktory sie w nas dzieje i Bog juz nie pozwoli nam cierpiec :*
    Teraz tylko radosc i szczesliwe rodzinki!!!

    A ja sie pochwale ze w pt jedziemy ogladac dom :) oby tylko wygladal jak na fotkach to juz bedzie dobRze :P
    Poza tym oferta juz od roku wisi i bylismy pewni ze jest sprzedany tylko nie skasowany ze strońy. A tu babka nas umowila na ogladanie :) jak bedzie ok to bedziemy negocjowac jeszvze nizsza cene skoro tyle czasu sie nie sprzedal :)

    Ruda27 lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula absolutnie nie potraktowałam teg zle ;) po porstu napisalam jakiesa u nas realia :)
    zapewne znajdziemy rozwiazanie .. po porstu na ta chwile mam duzo watpliwosci :)


    bo jak sie okazalo 1 wresnia chc wymienic sobie kadre i zmniejszyc nam stawki uwaga na 16 brutto ;/

    niech sie wala..
    ja w tym sem mialabym tylko 16h informatyki czyli przez cly sem zarobiłabym 256 zl ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2014, 15:21

    Paula55 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziwqwczynki a za mna nikt nie teskni:(

    ale pachnie w domu:) dzis pieczen z szynki z sosem cebulowym ziemnaiczki z koperkiem i salatka wiosnenna:)

    Daria rozumiem cie calkowiceie. ja tez wierze ze w tej ciazy bedzie wszystko ok tym bardziej ze czuje sie duzo gorzej niz w 1 ciazy a to chyba dobry znak:)
    jednak do poki nie bede trzymala malenstwa na rekach zawsze bedzie strach gdzies w glowie a przede mna jeszcze mase czasu:( wczoraj bylam nad jeziorem i nawet sie wykapalam. potem podnioslam swoja 17kg chrzesniaczke bo sie czegos przestraszyla i jak wrocilam do domu to mialam rozowy sluz na papierze. moze to dlatego ze dzwignelama nie wiem moze jakies naczynko peklo ale przerazilam sie strasznie. glupia jestem przeciez nie moge dzwigac. mam nadzieje ze to byl powod i sie juz nie powtorzy.


    Ania jak ci sie podobalo trojmiasto??:) caly czas myslami Was wspieram w Waszej walce o malenstwo i wierze, że już wkrotce Ty tez bedziesz narzekala na objawy ciazowe. Moze to samolubne z mojej strony ale w tym wszystkim musisz w duzej mierze myslec o sobie. Tylko Ty wiesz jak pragniesz czuc ruchy malucha pod sercem i wszystkiego co zwiazane z byciem mama od momentu poczecie juz do konca. Maz bedzie kochal to dziecko tego jestem pewna bo bedzie z Wami od poczatku.
    Musisz sobie odpowiedziec na pytanie czy jestes gotowa dla meza zrezygnowac z cudu bycia w ciązy.
    Wiem ze tu tez kwestia pieniedzy gra glowna role bo bez nich nie dacie rady i nic sie nie da zrobic. Najwazniejsza decyzja jednak zalezy od Was i nikt nie ma na nią wplywu.

    Jednak wierze ze nie bedziecie musieli odpowiedac sobie na to pytanie bo badania wyjda ok:)


    Ewelinka sie wczasuje:)

    Malenq to chyba mnie nie lubi bo ile razy zagadywalam to mnie olała;)


    Olga w pracy??


    Paulus pamietam jak pisalas ze test zrobilas a tu juz 32 tydzien:) niesamowite jak ten czas leci:)


    milego dnia dziewczynki:)

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania czytam i nie wierze....


    Myslalam ze takie rzeczy sie nie zdarzaja. Ja tez chodzilam do szkoly policealnej ale u nas jak ktos mial wszystko gdzies to poprostu nie zaliczal i tyle.

    W szoku jestem i bardzo dobrze zrobilas. co za szantaz w ogole. Maila zachowaj bo to przeciez chyba karalne jest...

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakochalismy sie w Trójmiescie i widze po mezu ze jak cos tam sie przeprowadzimy :D

    czekaja lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasku zapomnialam o Tobie zalatana kobieto:)

    czemu ja mysle ,że wszystkie dziewczyny macie po 23 24 lata:) A Rudasek to w ogole myslalam ze ma z 21;)

    nie wiem czemu sie tak mi wbilo do glowy:)

    Odpoczywaj kochana i trzymam kciuki za wszystkie badania na pewno wyjda ok:)

    a mdlosci nie zazdrosze. najgorsze jak juz myslisz ze bedziesz wymiotowac a to jednak nie to...:)

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maila zachowuje i nie popuscimy dobrze ze z-ca dyrektora jest za namim i tez powiedziala ze sie nie podpisze pod tym :)

    czekaja lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekaja skarbie, przepraszam jeżeli tak pomyślałaś :(
    to jeszcze nie wiesz, że gapa jestem?????? a w ciąży podwójna....;)

    czas leci skarbie, spójrz u Ciebie już 8tydzień:)
    a pyszności robisz na obiad....ja jeszcze nie wiem co zjem....na razie zapycham się owocami...ale jak jeszcze kilka dni będę tak jadła to "owoco-wstrętu" dostanę heheheh....
    co do podnoszenia takich ciężarów, uważaj bardzo....mnie gin zabronił dźwigać i jak ostatnio podniosłam na chwileczkę siostrzeńca - 16kg to taką burę od małża dostałam, ale fakt faktem, że wieczorkiem brzuch pobolewał, więc coś w tym jest....

    Aniu !@#@#$#^%$&%^*^&*(*& boszzzzzzzzz co się porobiło w tym kraju???? żeby taki szantaż stosować, że nie wypłaci pieniędzy....to wszystkie tamte zapewnienia były kłamstwem....
    współczuję i macie rację z tym pozwem, za długo jesteście tak poniewierani....

    Daria wszystko będzie dobrze skarbie, jeszcze chwilka i będziesz z maleństwem nas pocieszać i wspierać:)

    Paula to 3mam kciukasy za domek:)

    czekaja, Paula55 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekaja oj to byś mnie odmłodziła o dobrych kilka lat:0
    czemu nie:) jestem za:)

    czekaja, Ania_84 lubią tę wiadomość

  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem rozumiem czazem posta sie nie doczyta i juz gdzies ucieka:)

    Pamietam jak Wam zazdrosilam ze to juz * tydzien a sama juz jestem:) czekam teraz na 1 z przodu:)

    jak w ogole bylo na wakacjach bo nic nie opowiedzialas:)

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



‹‹ 1586 1587 1588 1589 1590 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ