X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ploty,Ploty ploteczki :D
Odpowiedz

Ploty,Ploty ploteczki :D

Oceń ten wątek:
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula koniecznia wstaw fotki buleczek:)

    Anastazja ale jak juz bedziesz miala USG to juz w taki momencie ze wszystko bedzie dobrze widac:)

    Dal mnie to niesamowite jak w tak krotkim czasie maluszki rosna:) najpierw byl ledwo widoczny pecherzyk potem mala fasolka a teraz to juz powoli maly czlowieczek:)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i nastepne klamstwo wyszlo u tego goscia powiedzieli ze miesiac temu odszedl od jego starje pracy pracow nik i unich juz pracuje miesiac..ale nie dala namairow ktory ;/
    teraz michalsei z nim zgadal okazuje sie ze pracuje 2 tyg i umowy nie dostal

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadza się wszystko będzie widać tu nie przyjmują na wizyty potwierdzenia ciąży przed 7 tygodniem...

    ale sama wiesz jakie to czekanie stresujące...

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniu sama nie wiem jak cię pocieszyć kurcze piętrzą się te problemy - oby wszystko ładnie się poukładało

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie zal mi Miska bo on napawde jest pracowity ;/ i chce pracowac a tu dupa ;/
    nawet nie wiecie jakon ze mna walczylz enie nie bedzie bral wolnego na wizyte bo wg niego pracownik ktory po tyg juz chce wolne to nie pracownik.. a przynajemnij on b sie zle czul

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh mam tylko nadziejez emi sie chlopina nie zalamie :(

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tule

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh no nic ceam na jakies dobre info :)
    zdrowe dzieciaczki i nowe porody :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu wkoncu musi byc dobrze..ile tego złego!
    Mam nadzieje ze Mąż wkoncu znajdzie cos solidnego, dobrze płatnego i wszystko sie poukłada!

    Ja juz rano mieszkań w Madrycie szukałam, bo mój R dostał propzycje pracy...i szczerze mówiąc troche byłam przerażona wyjazdem, szczególnie teraz....no ale na szczsscie po długiej rozmowie z firmą nic z tego, bo warunki nie takie itd...szczerze mówiąc troche odetchnęłam z ulgą :)

    Może jak Mały/Mała bedzie miał/a z rok, dwa to pomyślimy bo teraz to mnie troche przerażała ta myśl :)

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Aniu kiepska sytuacja :/ zycze mezowi twojemu zeby szybko znalazl dobra prace


    Daria pilka jest dobra ;) ja na pilce skakalam i wtedy mi wody odeszly ;)

  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria i jak tam ? ? :)

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka.. Cisza :(
    Moj bobasek sie nie spieszy :P chociaz tak rozpycha bo miejsca nie ma :P
    A u Ciebie?

    Co dzisiaj porabiacie dziewczyny? U nas 35 st ma byc, masakra...

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloo :)
    U nas w domu dogorywanie bo byli znajomi :) poszlo kolo 3 ale moj T i jego kolega ladnie sie spili :P
    Teraz go kacyk meczy :) ale nalezalo mu sie w koncu urlop ma a potem juz ńie bedzie picia bo bedzie czekal na sygnal :P

    Daria u ciebie to sie w kazdej chwili moze zaczac ;)

    Hmm ja to dzis bede chyba te bulki drozdzowe robic :) nigdzie sie ńie wybieramy bo pogody nie ma :( zimno i dwszczowo...

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    Czekaja fajny szkrabik, pamiętam jak moja taka była, wyglądała jak bałwanek na USG
    Malenq bóle głowy i zgaga u mnie w ciąży były najgorsze, zgagę miałam codziennie przez 9 m-cy. Dopiero teraz doceniam jak to fajnie zjeść i wypić coś i się nie przejmować, że zgaga będzie

    Ania przykro mi że tak wyszło z tą pracą, ale coś o tym wiem, mojego tatę zwolnili 2 lata przed emeryturą i z szukaniem pracy ciężko, wszędzie oszuści, którzy ściemniają albo nie wypłacają pieniędzy, masakra

    Przedwczoraj mieliśmy ciężką noc, mała cały czas płakała , potem już ja razem z nią, głowa mnie bolała i jeszcze chyba mam zapalenie stawów w rękach bo tak popuchły i ciężko nimi ruszać
    Na szczęście dzisiejszą noc mała przespała od 11 do 7 rano, teraz też śpi więc chwila jest

    Daria trzymam kciuki by ruszyło, ja strasznie przeżyłam swój pobyt w szpitalu, to dopiero może człowieka do depresji doprowadzić

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh makabra z ta praca jest :( ludzie to sumienia nie maja a i w Pl pracodawcy robia co chca bo kar nie ma!!!
    Moja mama juz kilka mies bez wyplaty jest...

    Kurde ja nie mialam nigdy zgagi i nie wiem co to za uczucie :P wiec jak bym miala to moze bym nie wiedziala ze to to haha :)
    Poki co wpierniczam wszystko :P

    Paulus czemu zle wspominasz pobyt w szpitalu???
    Ehhh dzieciaczki maja czasem kiepskie dni i wierze ze jest ciezko ale Zuzia i tak z tego co piszesz to grzeczna i ladnie spi :)
    A jak z karmieniem? Masz pokarm czy dokarmiasz mm??

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula jakbyś miała zgagę to byś wiedziała, że to ona, uwierz, tego się nie da pomylić:)

    W szpitalu trafiłam zaraz po porodzie na jednoosobową salę z łazienką i prysznicem więc pierwszy dzień był ok, w drugi zjawili się że muszę się przenieść, bo jakąś dziewczynę muszę odizolować, trafiłam do sali dwuosobowej bez łazienki i toalety, z niedomykającymi się drzwiami. jedna łazienka na korytarzu gdzie korzystały też dziewczyny z patologi i czasem była kolejka a ja zaraz po porodzie nie czułam pęcherza jak leżałam, więc nie raz jak wstawałam to już prawie ciekło po nogach a tu kolejka. Toaleta non stop brudna, nie wspomnę, że też się nie zamykała ani prysznic
    laska z którą byłam w pokoju nie pozwoliła w nocy świecić światła bo budziło niby jej dziecko i musiałam małą przewijać przy świetle z korytarza, a jak Zuzia płakała to wzdychała ciężko jakbym miała małą taśmą zakleić
    Położne były chamskie, jedzenie okropne i jeszcze stwierdzili że trzeba sobie przynosić swój kubeczek i talerzyki. Wprawdzie miałam swój ale na herbatkę laktacyjną a nie na kompot do obiadu
    W kolejny dzień laskę wypisali , przyszła inna fajna, ale z powodu przepełnienia do tej 2 os. sali wstawili trzecie łóżko z laską po cesarce u której siedziały po 3 osoby na raz a temperatura była ponad 30 st
    To w sumie tyle
    Ja nie oczekiwałam wygód w szpitalu ale jak mam się podmywać i wietrzyć ranę co chwilę jak nie mam łazienki chociażby na 2 pokoje albo zamykanej albo czekać na 5 osób jak mi leci po nogach...ehhh

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula masakra! Rzeczywiscie mialas nieciekawie w szpitalu..
    Ja narazie nie mam co narzekac :) wszyscy sa mili, fakt lazienka korytarzu ale sa dwie i nie ma kolejek.. Jedzenie dobre i narazie dnie mi szybko leca, juz niedziela :)
    Dzisiaj mam dzien gosci, byla tesciowa ze szwagierka, zaraz beda kuzynki potem kolezanka i moja mama :P

    Pogoda sie ochlodzila uffff

    Wlasnie Paula jak z karmieniem? Daj jakies zdjecie Twoje slicznotki :)

    Paula zrobilas buleczki? :) porob nam smaka :P

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane ja na chwilunie bo mam kupe roboty ;)

    bylismy odwiedzic dzadka ;)
    czuje sie ciut lepiej ale dalej bardzo słaby :(
    wazne ze temp spadla do 37 C
    zayzna wstawac, :)
    mam nadzieje ze jakos z tego sie wylize..

    bardzo sie ucieszyl ze go wnuczki odwiedzily :)

    okazuje sie ze nawet wujek ze stanów przylecial dzis o 15 - no w sumie toojciec wiec przydalo by sie szczegolnie ze stan byl nie ciekawy ..moze uda am sie pogadac z wujkiem ;) moze jakies mini wakacje w stanach ;) na rozluznienie :P

    Daria Nataniel wie co robi na takiupał mu nie spieszno :) pomasujj go i powiedz ze czeka go full wypas wyzerka jak wyjdzie :)

    Paula no to miałas ostatnio przejscie ;/ a w szpitalach niestety tak jest ..ja mialam koitke ktora tak chrapala ze szok ;/ i gadala przez sen ;/

    Ruda27 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenyyy wcale ci sie nie dziwie ze mialas dosc :( ja nie wiem...warunki jak z PRLu :( ale najwazniejsze ze masz to juz za soba i twoja ksiezniczka jest z wami.
    A jak maz sie odnalazl w ńowej sytuacji???

    Ciekawe jak to u mnie w szpitalu bedzie w praktyce...wszystko pieknie wyglada a zobaczymy jak przyjdzie co do czego...

    Daria super ze ty zadowolona jestes i ze jednak nie wszedzie jest tak kiepsko. Najwazniejsze ze jestescie pod stala opieka i tam juz beda wiedzieli co robic. A wogole zapadly juz jakies decyzje? Czy czekacie na naturalne rozpoczecie akcji, czy beda wywolywac???
    Ja juz buleczki zrobilam i stygna :) zrobie fotke jak beda zimne bo musze jeszcze cukrem pudrem posypac :)

    Aniu super że z dziadziem lepiej!!!

    Paula_29, Ruda27 lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my zjedlismy obiad i pekam w szwach :P
    Wogole to nudy na taka pogode jak ńie wiem :/

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

‹‹ 1606 1607 1608 1609 1610 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ