X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ploty,Ploty ploteczki :D
Odpowiedz

Ploty,Ploty ploteczki :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:)

    Paula_29 o boszzzzzzzzzz i tego najbardziej sie boję, jeżeli chodzi o szpital...bo z tego co rozmawiałam z koleżankami to w mieście w którym będę rodzić, właśnie są takie warunki jak opisujesz :-/
    jejku malutka płacze, upał straszny...współczuję i życzę coraz dłuższych przespanych nocy...

    Paula55 to się ciesz, że nie wiesz co to zgaga - jedno z najgorszych dolegliwości w ciąży jak i poza nią....:-/

    Daria nadal mocno trzymam kciuki i myślami jestem z Tobą, powodzenia malutka:)

    Aniu cieszę się, że z dziadkiem już lepiej...

    Buziaki i chłodniejszego dnia życzę....ja się rozpływam...

    Paula_29, Ruda27 lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo mam nadziejeze troche odapniemy :)
    z misiem obgadalismy kwestie z praca i troche jakos wyluzowalam :)
    b dzis o mało nie wymiotowalam chyba z nerwów ;/ 3 razy mnie tak złapalo kolo 6 ad ranem pozniej na poczcie kolo 11 i w szpitalu u dziadka kolo 13
    nie no juz probuje ie nie stresowac obgadalaismy zmisiem kilka kwestii :)
    bylismy u tesciowej i szok prezylam

    zaczeismy gadac bo bylismy sami
    a ona sie mnei pyta jak tobedzie wygladalao z dawca ile sie czeka na in vtro refundowane itp itd
    powiedzialam jej ze do in vito niebedziemy mogli ref podejsc bo z dawca nie mozna .. a ta sie pyta ile to kosztuje powiedzialam ze w sumie okolo20 tys
    ale ze opoki co zacznemy od inseminacji
    no to se pyta ile kosztuje mowie ze 1200 zl a ona do mnie no to jak cos to ja wam dam na ta inseminacje <szok> tylko zapytala sie kiedy by to bylo czy juz po slubie siostry michala powiedzialam ze raczej tak albo na poczatku roku bo w zime to nie chce podchodzic bo czesto lape infekcje ..
    powiedziala ze jak po pazdzierniku to spoko luz wogole sie zdziwilam..bo siala kolo mnie i powiedziala mi ze dziekuje ze dbam o Michała i ze ona zawsz enas bedzie wspierac ...


    Paula 29 własnie jak maz wpatrzony w córe :D

    Paula_29, Czarnula87 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo Aniu dobrze cie czytac w lepszym humorze :)
    A tesciowa super sie zachowala :) milo z jej strony ze chce pomoc. W koncu tu chodzi o jej syna i wnuka/wnuczke. A jak tylko ma mozliwosc to niech pomaga :)
    Ja wiem ze moja mama by sobie od ust wziela a nam dala jak by trzeba bylo :) mamy juz takie sa kochane!!!
    Wiec widzisz Aniu... Moze nie bedzie tak zle jak myslalas :)

    A teraz specjalnie dla Darii
    Smacznego ;)

    dhbfcw.jpg

    Paula_29, Ruda27, Malenq, Czarnula87 lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mąż oszalał na jej punkcie, może stać i patrzyć na nią jak śpi, jak wychodzi gdzieś na chwilę to wraca i mówi, że już tęskni i nie wyobraża sobie jak pójdzie do pracy i będzie musiał nas zostawić
    Robi wszystko przy małej, kąpie, przewija , usypia, śpiewa kołysanki, lepszego taty dla małej nie mogłam sobie wymarzyć

    Co do karmienia w szpitalu było kiepsko, mała spadała z wagi ale to też było winą żółtaczki bo nie chciała się wybudzać do karmienia. Położne wmawiały mi, że nie mam pokarmu, a ja wiedziałam, że to nie to
    Zapadła decyzja o dokarmianiu mm i od 3 doby karmiłam ją z piersi jednej i drugiej + na koniec podawałam butelkę jakby się nie najadała i jeszcze pobudzałam laktatorem
    karmiłam tak do 8 dnia aż się okazało, że już żółtaczka przechodzi. Jedna fajna położna pokazała jak karmić, jak mała ma się przyssać i już jest ok.
    Teraz karmię tylko piersią, mleka jest dużo, czasami między karmieniami zaczyna mi dosłownie lać się z piersi i muszę ściągać laktatorem, więc chyba jest ok
    Gorzej tylko z wyczuciem kiedy jest głodna a kiedy chce sobie possać, bo non stop robi "dzięciołka". Jak biorę ja na ręce otwiera buźkę, wciąga rytmicznie powietrze i szuka stukając głową o moja klatkę piersiową
    Pewnie dziewczyny które już są mamami wiedzą o co mi chodzi:)

    Malenq, Eweloka84, Czarnula87 lubią tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejuu super ze maz taki zakochany :) cudownie tak na nich patrzec, co?? :)
    Ja tez sie nie moge doczekac.,
    Powiem wam ze u nas to chyba moj T bardziej nie moze sie doczekac az maly sie urodzi... Ja to mam takie podejscie ze wiem ze w koncu nadejdzie jego czas i wyjdzie. Ale nie siedze, nie odliczam. Nawet az tak mi sir nie spieszy zeby sie wczesniej urodzil. Mimo ze juz mi ciezko czasem to lubie byc w ciazy,
    A moj tylko tygodnie odlicza :P mowi do brzuszka ze za 5 tyg juz chce synka trzymac na rekach :)

    No przy zoltaczce tak jest wlasnie ze dzieci sa ospale, osowiale i ciezko z jedzeniem. Ale grunt ze najgorsze za wami i teraz jest super.
    I bardzo dobrze ze nie dalas sobie wmowic ze nie masz pokarmu!!! Tak wlasnie jest z poloznymi :/ najlepiej tak powiedziec i miec wszystko w dupie, dac butle bo maja spokoj... :/ dobrze ze choc jedna rozumna ci sie trafila :)

    Paula z tym wyczuciem moze byc tak ze mala ciagnie do cyca bo jest goraco i chće jej sie pic. Szczegolnie jesli possa tylko chwilke... Doroslego upaly wykanczaja a co dopiero takiego noworodka.
    Ale kwestja czasu i dobrze sie poznacie :)
    Czekamy na fotki!!! :)

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Same dobre wieści na tym wątku :D

    Daria ty to sobie już w kulki lecisz :D Ty miałas już rodzić a nie w dwupaku siedzieć ;P

    Aniu ja nie wiem czemu ale mam wrażenie że te wasze wyniki nie są takie złe i że może dawca nie będzie potrzebny bo chyba jeszcze ich nie odbieraliście, nie?

    Paula super że masz pokarm!! Wybudzasz mała na karmienia o konkretnych porach czy karmisz na żadanie?? I jak mała w nocy je?

    Ewelinka a ty jak sie czujesz??

    Paula smakowite bułeczki :D w ciązy też lubiłam chodzić :] ale pod sam koniec to juz chciałam żeby było już po wszystkim :D

    Magda współczuję zgagi :/ ja miałam raz lub dwa w ciązy, masakra!!

    Anastazjaaa a ty jak się czujesz?? kiedy pierwsze usg??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2014, 08:06

    Eweloka84, Paula_29, Ruda27 lubią tę wiadomość

  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Magda wspolczuje zgagi tez to mialam teraz mam sporadycznie odpukac
    Paula udusze! Smaka mi robisz!
    Olcia,Rudasek,Anastazja jak tam laski?
    Olgus a u Ciebie?
    Paula29 ucaluj Zuzie od nas :)
    Daria a ja liczylam ze sie cos ruszylo. Moze maly sie jednak sie zdecyduje :) ten rocznik chyba taki uparty bo jak lezalam w szpitalu to dwie laski ze mna na sali byly po terminie i tez z chlopcami haha

    A u mnie caly czas cos. Ostatnio wstalam rano a u wkladka cala czerwona no to ja juz zawal... ale okazalo sie ze to tab. mnie uczulily co dostalam na infekcje rany zwariuje chyba dzis ide po inne... a zeby bylo smieszniej zrobilo mi sie cos w pachwinie taka gulka i cholernie boli ani lezec ani siedziec :/ masakra. Ale poza tym odpukac ok mala bryka albo sie rozpycha juz sie nie moge doczekac az bede ja miec przy sobie :)

    Paula_29, Ruda27 lubią tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelko juz bliżej niż dalej :] Ale współczuję ci tych przeżyć ciązowych :/

  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jeszcze troszke na szczescie ale na brak nudy nie narzekam haha.

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:)

    ewelko jejku znowu coś.....zdrówka malutka:) a mała bryka, bo jej dobrze - all Inclusive w końcu ma:)

    Olguś ano, ano paskudna jest ta zgaga - staram się unikać jedzenia, które ją potęguję.....

    Daria nie no kochana- czas się w końcu "rozpakować"

    Paula_29 tak tak Ewelka ma rację - ucałuj maleńką od e-cioć:)

    Aniu :*

    Reszta ciężarówek??? jak się czujecie?

    Ja ogarnęłam ogródek, wyzbierałam cukinię i pomidorki - przy okazji "wciągnęłam" 3 papierówki i kilka malin:) aronia już "zbordowiała" uhmmmmm...
    kompocik z mirabelek już ugotowany.....jeszcze tylko jakąś wenę na obiad muszę poszukać:)

    Miłego poniedziałku:)

    edit: Paula55 ..............jakie cudne i smakowicie wyglądające bułeczki:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2014, 08:28

    Ruda27 lubi tę wiadomość

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Dziewczynki...
    Paula...podeślij buleczke :D
    ale bym zjadła :)
    masz jakiś prosty przepis na nie ?, moze spróbuje zrobic :)
    u mnie bez zmian, troszke mniej mnie muli , wczoraj tylko na wieczór mnie troche pomęczyło
    Dziewczyny odebrałam wyniki tych markerów, wychodzi ze wszystko w normie, jutro ide na usg genetyczne to sie wszystkiego dowiem. Mam nadzieje ze z Małym/Małą wszystko oki;-troche sie boje! :(

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie dobrze! Trzymam kciuki!

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje :)

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasku bezie dobrze :]

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek :)
    Ehh Ewela kurde caly czascos cie meczy...bidoku :(
    To co ci sie zrobilo to moze jest cysta. Kolezance z innego watku tez sie wlasnie zrobila. O ile dobrze pamietam dostala antybiotyk i lekarz powiedzial ze albo peknie przy porodzie albo jej usuna juz po. To podobno nie grozne. Ale zobaczysz co lekarz powie.

    Laseczki bulki sa banalnie proste. Tu jest przepis;
    http://kotlet.tv/jagodzianki/

    A ja mam za soba pierwsza nieprzespana noc... Do 3 oka ńie zmruzylam. Maly szalal jak opetany a ja zasnac nie moglam. Przemyslalam pol zycia chyba a drugie pol zaplanowalam haha :) MASAKRA!

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No moze albo od golenia... moje dziecko bardziej sie teraz rozpycha albo spi niz szaleje to normalne?
    Nie moge na razie slodkiego przez ten cukier lee :(

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula może masz racje z tym piciem, wczoraj spała od 20 do 3 a potem koncert i co godzinę cyca aż do 6 jak padła
    Olga wybudzałam ją co 3 h ale teraz już w nocy czekam aż sama się obudzi

    Ewelka może rzeczywiście ta cysta?a i od golenia może być, ja raz tak miałam

    Malenq świeże warzywa z ogródka, fajnie:)

    Rudasku na pewno będzie ok, też się strasznie tym stresowałam

    Paula ja to mam teraz ochotę na takie specjały, ale brak czasu by robić

    Eweloka84, Malenq lubią tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula chetnie bym ci podeslala ale zostaly tylko 3 szt i zaraz je zjem na sniadanko :P
    No maluszkom napewno ciezko w te upaly i szukaja piciu ale pewnie i possac chca zeby sie uspokoic :)

    Tez bym zjadla warzywa z ogrodeczka ;)

    Paula_29, Malenq lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ja ci powiem że karmienie na rządamie jest lepsze, bo potem szybko w nocy dziecko odzwyczaić od pobidek. Moj michas mial pol roku i juz w nocy nam nie jadl i ladnie noce przesypial. A jesli sie nidzil to dostawal smoka do ciumkania i spokoj do rana :)
    Ja pierwsze kilka dni tez sama go budzilam na jedzenie ale potem stwierdzilam ze bez sensu ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie jakis pomysl na warzywa na zime? Mam od tesxioeej z ogrodka ogorkj cebule kilka pomidorow, pora, selera, fasolke zielona szparagowa, marchew, pietruche :) i chcialabym to jakos w sloiki poupuchac tylko nie wiem co robic :)

‹‹ 1607 1608 1609 1610 1611 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ