X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ploty,Ploty ploteczki :D
Odpowiedz

Ploty,Ploty ploteczki :D

Oceń ten wątek:
  • Dorotucha Autorytet
    Postów: 1562 1447

    Wysłany: 7 listopada 2013, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    No to z głupich tematów...oglądałyście może wczoraj bitwę o dom?
    Nie wiem o której to leciało ale ja Top Chefa oglądałam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2013, 18:24

    https://www.maluchy.pl/li-69459.png
    2nn3dqk3jjvpzuar.png
  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 7 listopada 2013, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szkoda normalnie gadac faceci nie myśla tak jak my zamiast zainteresowac sie moja osobą szczególnie w tym czasie wielkiego oczekiwania co bedzie to ma w dupie przykre

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 listopada 2013, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi wczoraj cos sie stało z TV i nic nie ogladałam i poszłam spac ;D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 listopada 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodinka wrote:
    szkoda normalnie gadac faceci nie myśla tak jak my zamiast zainteresowac sie moja osobą szczególnie w tym czasie wielkiego oczekiwania co bedzie to ma w dupie przykre
    Mój tez tak nie raz ma ;)
    Ale ja to mu odrazu z gruber rury wale - baranie jeden móglbys choc prztulic i powiedziec bedzie dobrze.. :D

    Dorotucha, dodinka, Eweloka84, cedr697 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 7 listopada 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi net siada i musze kompa resetować podobno kata wifi się wali

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 7 listopada 2013, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodinka faceci nie odczuwają tych starań tak jak my, nie robią testów owulacyjnych, nie mierzą tempki, nie są w tych staraniach całym sercem jak my. Poza tym w większości starają się patrzyć realistycznie. Dla faceta to muszą być dowody, będą dwie kreski to się będzie cieszył a póki nie ma to się nie nakręcają, może to i dobrze....ktoś musi nas sprowadzać na ziemię...

    dodinka, Eweloka84 lubią tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 7 listopada 2013, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niby tak ale głupie zapytanie jak się czujesz kochanie dalej mdłości męczą? a tu nic makabra

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • Dorotucha Autorytet
    Postów: 1562 1447

    Wysłany: 7 listopada 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodinka wrote:
    szkoda normalnie gadac faceci nie myśla tak jak my zamiast zainteresowac sie moja osobą szczególnie w tym czasie wielkiego oczekiwania co bedzie to ma w dupie przykre
    Mój to się interesuje aż za bardzo nawet temperatury w spokoju zmierzyć nie można bo już wypytuje zanim termometr z piczki wyjmę a ile dziś masz a co to znaczy a owulka już jest itd. Może po prostu ma zły okres, nie wszyscy faceci są tak wylewni w uczuciach jak babki a na pewno mu zależy. A może nie chce Cie wkurzać. Pogadaj z nim szczerze że było by Ci miło gdyby czasami zainteresował się bardziej ale na spokojnie bo wiem że krzykiem i fochami można zdziałać odwrotność tego co się chce.

    Paula_29, dodinka lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69459.png
    2nn3dqk3jjvpzuar.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 7 listopada 2013, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorotucha ma rację, a może On też się stresuje i nie chce, żeby wyszło na jaw, bo w końcu to facet musi być silny

    Dorotucha, dodinka lubią tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 7 listopada 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak to jest z tymi samcami, mój też czasami mało domyślny i sie nie zapyta jak sie czuje itp. a czasami to tak mu się odwróci że udusilby od tego przytulania :P czasami się wkurzam,bo sprawia wrażenie, że mało go to bochodzi, bedzie fasolka to bedzie nie to nie...tylko co rusz słysze jak to jakas kolezanka w ciązy albo urodziłą a my nic, mój też jakos sie tym nie przejmuje a mi się udziela mega wkurw i czuję się mało kobieca, i w ogóle beznadziejna, że nawet w ciążę nie potrafie zajsc ehh. I wtedy nagadam mojemu , później się rozpłaczę a wtedy mój D. się opamiętuje i się stara jak nigdy :) raz na jakiś czas tak to wygląda

    dodinka, cedr697 lubią tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Dorotucha Autorytet
    Postów: 1562 1447

    Wysłany: 7 listopada 2013, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweloka84 wrote:
    no tak to jest z tymi samcami, mój też czasami mało domyślny i sie nie zapyta jak sie czuje itp. a czasami to tak mu się odwróci że udusilby od tego przytulania :P czasami się wkurzam,bo sprawia wrażenie, że mało go to bochodzi, bedzie fasolka to bedzie nie to nie...tylko co rusz słysze jak to jakas kolezanka w ciązy albo urodziłą a my nic, mój też jakos sie tym nie przejmuje a mi się udziela mega wkurw i czuję się mało kobieca, i w ogóle beznadziejna, że nawet w ciążę nie potrafie zajsc ehh. I wtedy nagadam mojemu , później się rozpłaczę a wtedy mój D. się opamiętuje i się stara jak nigdy :) raz na jakiś czas tak to wygląda
    Mój zawsze powtarzał że to dłużej wyczekiwane jest bardziej kochane. Ja też się tak czułam przed pierwszą ciążą że jestem beznadziejna że w ciążę nie mogę zajść itp to mój zawsze starał się tak robić by te myśli mi szybko przechodziły po prostu my o wszystkim sobie mówimy. Mój kiedyś po poronieniu przyszedł i powiedział "nie myśl sobie że skoro nie płaczę i nie jestem smutny na zewnątrz to nie znaczy że nie mam żałoby w sercu. Ja widzę jak ty to przeżywasz i nie chce byś się jeszcze mną przejmowała. Po prostu chce Cie jakoś pocieszyć, wiem że gdy ja się uśmiecham ty też to robisz bo zawsze się humorem ode mnie zarażałaś". Może przykład nie halo ale to dowodzi że faceci też mają serce.

    Ania_84, Eweloka84, Paula_29, cedr697 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69459.png
    2nn3dqk3jjvpzuar.png
  • Dorotucha Autorytet
    Postów: 1562 1447

    Wysłany: 7 listopada 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spadam dziewczyny trzymajcie się i więcej wiary w swoich facetów. Mąż powinien być naszym najlepszym przyjacielem przynajmniej ja tak uważam. ;)

    Ania_84, Eweloka84 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69459.png
    2nn3dqk3jjvpzuar.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 7 listopada 2013, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez dzis zaczynam od nowa :( no i smutno oczywiscie... A jeszcze musze mojemu T powiedziec bo jest w pracy do 22 :(
    I juz mi smutno bo bedzie sie obwinial.... Juz wczoraj jak go przygotowywalam ze @ raczej przylezie to mowil: co ze mna nie tak ze moje plemniczki nie moga trafic do celu??? I juz widze jego mine...
    A zawsze to on pocieszal mnie.... Wiec nie zawsze nasi panowie przezywaja tak samo Kochane! Czesto dusza wszystko w sobie....

    Paula_29, cedr697 lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 7 listopada 2013, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorotucha wrote:
    Spadam dziewczyny trzymajcie się i więcej wiary w swoich facetów. Mąż powinien być naszym najlepszym przyjacielem przynajmniej ja tak uważam. ;)
    Są są :) innej opcji nie ma. Mój mąż po moim pierwszym poronieniu ( wtedy jeszcze nie mąż) też sie popłakał. To że czasami ja sie wydrę to nie znaczy, że sobie wszystkiego nie mówimy :)

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 7 listopada 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra kochane też lecę poleżeć z mężusiem ;) życzę Wam wysokich tempek ! :D

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 7 listopada 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula czyli @ się rozkręciła jednak? Przykro mi kochana, ale trzymam kciuki żeby w tym nowym cyklu się zazieleniło

    Paula55 lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 7 listopada 2013, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój poszedł na piwko więc siedzę sobie sama...

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 7 listopada 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Paula. Choc jest mega dziwnie i inaczej....
    Zawsze umieralam z bolu zanim mne zalalo. A teraz zedwo co czuje. Krwawienie slabe ale jest. No i 3 dni wczesniej.... Nie rozumiem....
    Zobaczymy czy sie rozbuja do jutra. Ale za Was trzymam meeega mocno kciuki :)
    A co do naszych mezczyzn... Macie racje. Najwazniejsze to miec oparcie w sobie nawzajem :) a ze wszystkim damy sobie rade!
    Kurde jakies dziwnie pozytywne mam nastawienie mimo @ :P chyba oszalalam :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 7 listopada 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może to nie jest @ tylko jakieś plamienie?
    Jak się jutro nie rozkręci zrób sobie test
    A jak temperatura u Ciebie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2013, 20:51

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem :] u znajomych bylismy i dopiero wróciliśmy

‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ