X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ploty,Ploty ploteczki :D
Odpowiedz

Ploty,Ploty ploteczki :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2013, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze szyjka mnie dibija. Rano byla miekka. Potem sie zrobila twarda. Teraz znowu jest srednia. :/ glupieje :/
    Najpoerw otwarta. Potwm zamknieta. Teraz znow otwarta ://

    wiem.ze to moze sie zmieniac w ciagu dnia ale juz kumam ja i wiem jak sie zmienia w ciagudnia moja szyjka ze nie ma takch skrajnych skokow tylko jakos tak plynnie do twj pory sie zmieniala...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2013, 19:59

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 10 listopada 2013, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    Ojjj dziewczynki dzis to jakis naprawde gorszy dzien.....tez tak mialam dzis! Mimo ze bylam z narzeczonym na zakupach, obkupilam sie jak glupia - nie pomoglo :(
    Ale samo przyszlo samo pojdzie - mam nadzieje :)

    Paula ty sie kurczaki nie stresuj tylko ciesz :) a beta to bedzie czysta formalnosc!
    Eweloka gleboki oddech..... I usmiech!

    A ja sie wyluzowuje przy of i grzanym winku z pomarancza :)

    Mój mąż też mi mówi cały czas, że mam się nie stresować, ale to już taki charakter, ja się niestety często stresuje, teraz muszę się nauczyć wyluzować
    P.S. winko mniam....

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 10 listopada 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    Hej. Widze z nie tylko ja kiepski humor mam. Wkurzylam.sie ta temperaturka ze w dol poszla. Nie tego sie spodziewalam. Liczylam raczej, ze chociaz o 0,1 pojdzie w gore. A tudupa blada jak sciana.
    Jeszcze dodatkowo wczoraj maz stwierdzil.ze mam jakies inne piersi. Nie takie jak zwykle na okres.. Sa troche wieksze ale jakies takie ciezkie sie zrobily. Sie dzisiaj zaczal.zastanawiac czy ten moj 4 dniowy okres ktory nie wygladal jak normalny okres u mnie to na prwno to bylo. Ze moze moj organizm znowu sie popiernczyl i.cos jest na rzeczy.
    Mialam sie nie denerwowac.i nie nakrecac no ale jak widac tak sie nie da zeby czlowiek nie wiem jak bardzo mocno chcial :/
    Jeszcze z ta luteina. Teraz sie zastanawiam ze skoro mi ovu owulki nie zaznaczylo to czy dobrze zrobilam.ze ja zaczelam brac dzisiaj. No ale nie moge rozciagac cyklu nie wiem jak. U mnie przy moim stanie zdrowia cykl ma buc w miar trzymany w regularnych ryzach.

    O ile luteina moze podnosic temperature? Bo mierylam.z ciekawosci ok 12:00 tak z 30 min po zazyciu lutki i juz tempka wynosila 36,7.
    Wrrr normalnie i buuu z tym wszystkim :(:(:(:(
    Czarnulka pod moim wykresem opisałam jak mi wytłumaczył mój gin :)
    Tempka moze byc wyzsza o 12 ;) ja zazwyczaj mam o 0,3nawet 0,5 wyzsza w ciazgu dnia :) przecztaj co napisałam - ja zaczelam brac lutke w 3dc - po zmierzeniu tempko :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 10 listopada 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula najlepiej szyjkę badać o jednej godzinie i tylko raz dziennie, bo tak można oszaleć, ona rzeczywiście zmienia położenie w ciągu dnia, więc najlepiej albo rano albo wieczorem i porównywać w tych samych porach

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 10 listopada 2013, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula a co fajnego kupiłaś:)

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 10 listopada 2013, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My Pauliny to chba takie stresownice zlosnice jestesmy hahaha :) moj tez ciagle powtarza nie denerwuj sie nie wolno ci.
    A ja mu na to ze nie jestem w ciazy wiec moge hahaha :)

    A co kupilam? Pelno ubranek dla nowo narodzonej corki mojej przyjaciolki z Polski.
    Ne moglam sie opanowac. Bluzeczki, sukieneczki, mini jeansy a najfajniejsza jest chyba rozowa czapeczka mikolaja z napisem " my 1st Christmas".
    Do tego zimowy plaszczyk, sweterek, kilka bluzek, sexy bielizne (jak juz na nowo zaczniemy staranka), nowa choinke wraz z ozdobami i kilka innych pierdolek jeszcze :)

    A co do szyjki.... Paula ma racje. Najlepiej spr o stalej godz bo u mnie tez bylo tak ze o roznych porach byla inna :)

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 10 listopada 2013, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    My Pauliny to chba takie stresownice zlosnice jestesmy hahaha :) moj tez ciagle powtarza nie denerwuj sie nie wolno ci.
    A ja mu na to ze nie jestem w ciazy wiec moge hahaha :)

    A co kupilam? Pelno ubranek dla nowo narodzonej corki mojej przyjaciolki z Polski.
    Ne moglam sie opanowac. Bluzeczki, sukieneczki, mini jeansy a najfajniejsza jest chyba rozowa czapeczka mikolaja z napisem " my 1st Christmas".
    Do tego zimowy plaszczyk, sweterek, kilka bluzek, sexy bielizne (jak juz na nowo zaczniemy staranka), nowa choinke wraz z ozdobami i kilka innych pierdolek jeszcze :)

    A co do szyjki.... Paula ma racje. Najlepiej spr o stalej godz bo u mnie tez bylo tak ze o roznych porach byla inna :)

    Wow, to spore zakupy zrobiłaś, mi po takich to by się na pewno humor poprawił:) hehe
    A z tymi stresownicami złośnicami to racja, co zrobić....teraz trzeba pracować nad sobą:)

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 10 listopada 2013, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nademna to pracuje moj narzeczony hahahaha. Lubi wyzwania. I jest jedyna osoba ktora w momencie potrafi mnie uspokoic i doprowadzic do pionu :P
    Paula ja tylko czekam az takie zakupki dla naszego dzidziusia bedziemy robic. W sumie moj T powiedzial ze mozemy zaczac juz dzis bo nic sie przeciez nie przeterminuje hahahaha :)

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2013, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z szyjką to ja wiemi zawsze na wykres nanoszę badanie szyjki z jednej godizny :)

    Boże, głupia jestem, bo siedze i wyję przez to wszystko :/ chyba faktycznie @ się zbliża wielkimi krokami :

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2013, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj brałam luteinke ok 23. Czy mogła sporo mi tempke podwyższyć mierzoną dzisiaj z rana?

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 11 listopada 2013, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula nie mam pojęcia, ale skoro podwyższa progesteron, a progesteron temperaturę to tak na chłopski rozum mogła,ale pewna nie jestem

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 11 listopada 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    Nademna to pracuje moj narzeczony hahahaha. Lubi wyzwania. I jest jedyna osoba ktora w momencie potrafi mnie uspokoic i doprowadzic do pionu :P
    Paula ja tylko czekam az takie zakupki dla naszego dzidziusia bedziemy robic. W sumie moj T powiedzial ze mozemy zaczac juz dzis bo nic sie przeciez nie przeterminuje hahahaha :)

    U mnie to samo:) hehe,
    a co do zakupów to wiesz jak jest, lepiej nie zapeszać, ja w sobotę jak miałam iść do Ikei to mój mąż mi na to, żebym mebelki do pokoju wybrała. To mu powiedziałam, że sobie chyba żarty robi i nie mam zamiaru nawet się przyglądać:)

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 11 listopada 2013, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrnula musisz troszke wyluzowac :) stres naprawde dobrze nie robi. Ja wiem ze to nie latwe bo tez przez to przechodze ale uwiez ze jak sie zaprzesz to sie da :) i na zwiazek tez dobrze nie wplywaja takie zalamki.

    Paula ja oczywiscie nic nie kupilam i napewno ne kupie! :) to bylo tylko tak dla smiechu. Jeszcze mam dwa cykle prob przed soba wiec akurat moze sie uda.... A jak nie to skupiam sie na maxa jedynie na organizacji slubu i bede dopieszczac kazda pierdolke :)

    A twojej bety nie moge sie doczekac :) conajmniej jak bym na swoje wyniki czekala. Ale jestem pewna ze malenstwo pieknie i szybko rosnie :)

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 11 listopada 2013, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek kochane moje :)
    powiedzcie mi, którą tempke mam wpisac wczoraj pozno poszłam spac i zamias o 6 zmierzylam tgempke o 7 i mialam 36,87 a przed 10 36, 78 :P



    dobra idę do Was na obchód ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2013, 10:15

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 11 listopada 2013, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :)

    ja dzis mało co spałam.. ;/usnełam dopiero koło 4 a obudziłam sie o 6:30
    zrobiłam dzis test ale ten z allegro -z czystej ciekawosci ale ni ma tam nawet cienia .. wiem ze to za wczesnie ale byłam ciekawa :) hehe

    mojego wczoraj wzielo na romanse kurna felek :)
    ale przy okazji sobie porozmawialismy :) i powiedział zebym sie nei stresowała bo nawet jesli nie wyjdzie to bedziemy próbować :) nie wiem co go wzięło ;)
    Stwierdzam ze ja jestem chyba hipochondryczka wiecie :) bo przy aplikowaniu lutki wyczułam obok wejscia do pochwy tak po boku zgrugienie i juz sie zaczynam martwic co to jest ..wezcie mnie palnijcie ..:) ale moze to po wczorajszym <3 nie wiem .. zobacze jak nie zniknie a bedzie jakos dawło sie we znaki to po prostu pojde do gina :)

    no nic trzeba brac sie do pracy rodacy :)


    Buziołki dla wszystkich :)

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 11 listopada 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    hej dziewczyny :)

    ja dzis mało co spałam.. ;/usnełam dopiero koło 4 a obudziłam sie o 6:30
    zrobiłam dzis test ale ten z allegro -z czystej ciekawosci ale ni ma tam nawet cienia .. wiem ze to za wczesnie ale byłam ciekawa :) hehe

    mojego wczoraj wzielo na romanse kurna felek :)
    ale przy okazji sobie porozmawialismy :) i powiedział zebym sie nei stresowała bo nawet jesli nie wyjdzie to bedziemy próbować :) nie wiem co go wzięło ;)
    Stwierdzam ze ja jestem chyba hipochondryczka wiecie :) bo przy aplikowaniu lutki wyczułam obok wejscia do pochwy tak po boku zgrugienie i juz sie zaczynam martwic co to jest ..wezcie mnie palnijcie ..:) ale moze to po wczorajszym <3 nie wiem .. zobacze jak nie zniknie a bedzie jakos dawło sie we znaki to po prostu pojde do gina :)

    no nic trzeba brac sie do pracy rodacy :)


    Buziołki dla wszystkich :)



    niegrzeczny.gif ;)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 11 listopada 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula - lutka nie tyle podwyższa co utrzymuje na tempke żeby nie było duzych wahan - ma za zadanie pomoc przy ewentalnym zagniezdzeniu i podtrzymaniu ciąży
    Pytałam sie mojego gina - i powiedział zebym normalnie mierzyła tempke - i dla przykładu jak zobaczysz moje wwczesniejsze wykresy - sa one do siebie bardzo podobne czy brałam dupka, luteine czy niczego nie brałam :)
    pozatym az tak szybko chyba by nie zadziałał ja w 3 dc wzielam pierwsza tabl po zmierzeniu tempki - na drugi dzien była taka sama a na trzecim i czwartym dniu dołek :) owszem trzeba sobie brac pod uwage ze moze podwyzszac - ale niekoniecznie :)
    Lekarz mi tylko powiedział ze moze dawac objawy ciazowe :)
    U mnie w tym cyklu ..takowych nie odczułam - cuzje sie jak w kazdym innym cyklu a nawet lepiej :) bo jak bralam lutke za pierwszym razem - dwa cykle wczesniej to masakryznie bolały mnie meloniki ..teraz nieraz zakłuja i przy dotyku troche wrazliwsze :) i nawet nie odczuwam bardzo uporczywego bolu przed @ a wczesniej zażynało mnie.. wiec co kobieta to inaczej przyswaja leki :) i co cykl tez jest troche inaczej :)

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 11 listopada 2013, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweloka84 wrote:
    niegrzeczny.gif ;)
    hehe dzieki ...ozywiłas mnie ;P heheh :D
    wiem zejestem pod tym wzgledem nadwrazliwa - i az sie boje jak ja bede funkcjonowac w ciazy - serio dziewczyny bo po tych lekach neurologicznych to zauwazyłam ze owszem mam duzo energii ale i tez bardzo duzo zwracam uwagi na wszystkie moje dolegliwosci ;/
    zawsze byłam taka ze sobie wsio olewałam.. a teraz masakra jakas .. mowilam o tym lekarzowi i powiedzial ze mozliwe ze to skutek leku - ale poki co to jednym srodkiem moz byc naturalne metody uspokojania sie :)

    Mój własnie mi puscił piosenke - Kochac kobiety... chyba ich troje - :P

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 11 listopada 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    hehe dzieki ...ozywiłas mnie ;P heheh :D
    wiem zejestem pod tym wzgledem nadwrazliwa - i az sie boje jak ja bede funkcjonowac w ciazy - serio dziewczyny bo po tych lekach neurologicznych to zauwazyłam ze owszem mam duzo energii ale i tez bardzo duzo zwracam uwagi na wszystkie moje dolegliwosci ;/
    zawsze byłam taka ze sobie wsio olewałam.. a teraz masakra jakas .. mowilam o tym lekarzowi i powiedzial ze mozliwe ze to skutek leku - ale poki co to jednym srodkiem moz byc naturalne metody uspokojania sie :)

    Mój właśnie mi puscił piosenke - Kochac kobiety... chyba ich troje - :P
    Moj D. śpi jeszcze hehehe tylko mnie głód z łóżka wyciągnął no i nie wytrzymałam zeby tu nie wejsc i nie poplotkowac z Wami;) i popodglądac wasze wykresy ;P

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 11 listopada 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweloka ja bym brała pod uwagę temperaturę z 7 rano:)

    Ania co do testu z allegro, nie wierz w nie na 100%
    Mnie wczoraj mąż namówił bym zrobiła test raz jeszcze z ciekawości, zrobiłam z allegro i co ani cienia kreski .... tak się zestresowałam, że się prawie popłakałam, mimo że P. mówił mi, że nawet jakby co, to beta ze 181 nie spadła by tak szybko w jeden dzień by nic nie pokazać, ale dla pewności zrobiłam drugi test jak tylko zachciało mi się do toalety i piękne dwie kreski, także ja nie ufam tym testom, dla pewności lepiej zrób ten z apteki, nawet nie z porannego moczu

    Paula a czemu dwa cykle dobie postanowiłaś jeszcze?

    Eweloka84, Ania_84 lubią tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ