Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ploty,Ploty ploteczki :D
Odpowiedz

Ploty,Ploty ploteczki :D

Oceń ten wątek:
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby kochana. Najgorzej w samolocie. Bo prawie 3 gidz siedziec tak bez ruchu prawie.

    Dziekuje. Tez sie ciesze ze jest ok :) ciekawe kiedy mnie zapisza na wizyte tam u mnie :)

    Jakie plany na dzis?

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daję do 12 pospać mężowi bo z nocki wróci ł, lecimy na uczelnię po dyplom mój, jakis obiad i leniuchowanie :D :D

    Ja jeszcze muszę dokumenty na jutro przygotować do złożenia do tej pracy, wiec czeka mnie pisanie listu motywacyjnego, skanowanie itp ;)

  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bry :P

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Inusia Autorytet
    Postów: 495 409

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane ;) Ja dzisiaj niewyspana, głupoty mi się śniły i podbrzusze zaczęło dokuczać :/ Chyba faktycznie owulka u mnie już była :) Idziemy dzisiaj do rodziców na obiadek bo Mały tęskni strasznie za dziadkami :D Zajrzę na ovu pewnie po południu.

    Miłej niedzieli Laseczki!!! <3

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

    "Są w życiu rzeczy,o które warto walczyć do samego końca..."
    dxom2n0axvrn3fue.png
    akeuxzkrjqh8xpez.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heloł ja praca dzis i praca ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co smiac mi sie troche chcialo wczoaj z mojego .. :) bo podszedl do mnie i mowi - wez mi wytlumacz co i jak kiedy tak naparwde sa najwieksze szanse no to mowie mu czy napewno chce wiedziec a ten ze tak skoro mamy sie starac to chce wiedziec - bo on mysli ze skoro sie <3 to ze zawsze jest szansa no to mu opowiedzialam ze owszem dpbrze jest jak po porstu czesto sie <3 ale najwieksze prawdopodobienstwo jest wlasnie w te najbardziej plodne i mu po kolei wytlumaczylam i wytlumaczylam mu ile plemniki zyja a jesli sa oslabione to ze krocej rozdziwił gebe i tekst do mnie
    Q*** to niezle sie trzeba nagimnastykowac.. i co to znaczy ze jak ja tyle razy koncze i ty nie masz tego okresu płodnego to ni Chusteczki nic nie wyjdzie - no to mu mowie ze sa nikle sznse ale ze wazne zeby w miare regularnie a nie dwa razy na poczatku dwa razy na koncu cyklu bo wtedy nie ma szans .. na co on odp..to ja juz wiem czemy ty w te dni chodzisz jak bomba zegarowa ze nie chce sie <3 :D
    a na koniec dodal no to dobra zmieniamy taktyke - regularnie <3 a jk bedzie ten najbardziej plodny okres to maksymalizuje moje sily :D
    wiecie co.. smiac mi sie chcialo jak on to widzi..ale zarazem bylam troche dumna ze probuje to wszystko ogarnac :)

    Guniaczek, nick nieaktualny, Eweloka84 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miło :):) Ja się dzisiaj swojego pytałam czy jak się <3 to czy myśli o tym, że mimo wszystko ale staramy się o drugiego malucha. Powiedział, że zupełnie nie, on myśli tylko o mnie i o wielkiej przyjemności z tym związanej :) I w sumie pomyślałam, że dobrze, bo nie ma przy tym spinki :) ja też już od dłuższego czasu nie myślę, że to też dotyczy starań :)

    nick nieaktualny, Ania_84, Saramago lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj mi powiedzial ze nie mysli w czasie tylko ogolnie ze zdal sobie sprawe ze to tez nie tak od tak :) :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga mam nadzieje ze szybko Ci sie uda zmienic prace.. Trzymam kciuki za to :)

    To dobrze ze faceci sie nie spinaja przy przytulankach, bo czasami kobiety za duzy nacisk tez daja..
    Ale bym chciala zeby wam sie szybko udalo dziewcYny!

    Moj maz dzisiaj pojechal :( sama u mamy 2 tyg bede... Ciekawe jak przyjma moje polskie l4..

    Milego wiecorku myszki :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz jestem w domku. Ale padam.... Oczekiwanie na lotnisku, potem 2,5 h lotu. Ostre ladowanie i 4 h jazdy samochodem...
    Ale grunt ze cali i zdrowi :)

    Daria wspolczuje takiej rozlaki. Ja sie z T w sumie 3,5 dnia nie widzialam a juz to przezylam.... Juz wiecej nie chce bez niego nigdzie leciec.

    Aniu fajnie ze maz ma takie podejscie :) nic tylko sie starac :)

    A gdzie reszta??? :)
    Asia juz wogole chyba tu nie zaglada :(

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ciesze sie ze szczesliwie zajechalas do domu :)

    My juz nieraz sie rozstawalismy, ja bylam w pl a moj tam.. Bardziej moj przezywa, ja tu chociaz z rodzina jestem a on tam bidok sam.. Ale damy rade :)

    Dzisiaj cos dziwnie mnie ciagnie w pochwie i boli brzuch.. Staram sie nie martwic i leze...

    No wlasnie gdzie nasza Asia??!!

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj ja bym tak chyba oszlala. Nigdy sie nie rozstawalismy. Teraz pierwszy raz. Ale z rodzinka jakos latwiej :)
    Dacie rade.

    Kochana mi gin na take bole zapisala magnez bo teraz szczegolnie szybko sie zuzywa w naszym organizmie. Poki co brzuch przestal bolec....
    Lez, odpoczywaj sobie i sie nie stresuj. Ja jutro powiem w pracy :)

    No Asia to juz przepadla i nas zostawila chyba.... :(

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wit b6 tez na brzuch.. Tylko teraz tak dziwnie.. Leze i wiem ze jest dobrze, moze od gofra ktorego zjadlam :p

    Powodzenia jutro w pracy! :)

  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4013

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem Kochane... dopiero teraz odpaliłam kompa. Miałam burzliwy weekend... w sobotę szalałam na zakupach, potem było gruntowne sprzątanie, dosłownie wzięło mnie na wszystko, i gdy już tak powyrzucałam wszystko z szafek... ogarnęła mnie czarna rozpacz. No i mnie chyba chwyciło jakieś podziębienie. Czułam się kiepsko. No a później J.stwierdził, że ma ochotę na drinka. i tak od drinka do drinka wypił sam całą flaszkę i miałam baw po pasy. Nie pamiętam kiedy widziałam go w takim stanie. a dzisiaj c.d. zakupów (dostałam tyle róznych bonów pod choinke że musiałam w koncu cos z tym zrobić) i kiedy tak wracałam, wyjezdzajac z parkingu chlop mi wyskoczył z wózkiem dzieciecym przed maską.... zamiast odbić w lewo to ja chyba w tym amoku w prawo i... zarysowałam Jackowi auto. No i od tego czasu mam doła. i tak chodzę po mieszkaniu i smęcę. trochę jeszcze sprzatałam bo jutro tesciowa wpada na dwa dni. Do tego komp mi się chrzani. No i moje przeziebienie chyba przeszlo na J. Ogólnie moje Kochane to niech się już skonczy ten weekend. o!. ściskam was ciepło. Jutro z pracy napiszę.

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He he może :) ale to napewno nic zlego :)
    Ja na dzis uciekam bo padam... Ide spac.
    Do jutra wieczorkiem :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Asia to mialas przezycia.. Twoj jest zly o auto?
    Weekend sie juz konczy, glowka do gory kochana :)
    Pochwal sie co sobie pokupowalas :)

    Dobranoc Paula :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez ostatnie kilka dni sprawdzałam wieczorami temperaturę i wynosiła mniej więcej 36,6-36,7. Dzisiaj wyniosła 36,92. Się zdziwiłam.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) widze ze juz czesc spiocha chyba :) ja sie zgaadalam na wieczornicy :) i nagle patrze a tu ktos wreszcie sie pojawil :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu super, że chociaż na chwileczkę zajrzałaś :) Faktycznie miałaś przejścia, ale minął szybko i będzie oki ;)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    Przez ostatnie kilka dni sprawdzałam wieczorami temperaturę i wynosiła mniej więcej 36,6-36,7. Dzisiaj wyniosła 36,92. Się zdziwiłam.
    a moze owulka byla i juz wzrasta powoli :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 412 413 414 415 416 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ