X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ploty,Ploty ploteczki :D
Odpowiedz

Ploty,Ploty ploteczki :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc sliczne :)
    Ale dzisiaj pospalam :)
    Ja z kawusia dolacze a jakies pol godzinki, najpierw mleczko pszczele :p
    Co do jedzenia to masakra ze mna.. Uwielbiam slodycze, zdrowo tez sie nie odzywam mimo ze sie staram i jest lepiej miz kiedys..
    Od lipca po poronieniu przytylam ok 4-5 kg i to w szybkim tepie, w okolo miesiaca i tak mi sie trzyma ten tluszczyk.. Od wrzesnia sie zabieram za to i co? I wlasnie nic.. Czasami czuje sie taka beznadziejna, ale nie mam sil na cwiczenia na walke z cielskiem moim... To tyle na mily poranek :p

    Czuje sie lepiej, pewnie w poneidzialek wroce do pracy bleeee...

    Paula_29 lubi tę wiadomość

  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 18 listopada 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Co tu tak cicho, wszyscy gdzieś uciekli, a co w ogóle się stało z Dorotuchą, Dodi, Anią zniknęły i się nie oddzywają
    no właśnie już dawno się nie odzywały na ploteczkach, trzeba krzyknąc za nimi
    Dodinka, Ania, Dorotucha!!!!!! 02icon_mryellow.gif

    Dorotucha lubi tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 18 listopada 2013, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    Czesc sliczne :)
    Ale dzisiaj pospalam :)
    Ja z kawusia dolacze a jakies pol godzinki, najpierw mleczko pszczele :p
    Co do jedzenia to masakra ze mna.. Uwielbiam slodycze, zdrowo tez sie nie odzywam mimo ze sie staram i jest lepiej miz kiedys..
    Od lipca po poronieniu przytylam ok 4-5 kg i to w szybkim tepie, w okolo miesiaca i tak mi sie trzyma ten tluszczyk.. Od wrzesnia sie zabieram za to i co? I wlasnie nic.. Czasami czuje sie taka beznadziejna, ale nie mam sil na cwiczenia na walke z cielskiem moim... To tyle na mily poranek :p

    Czuje sie lepiej, pewnie w poneidzialek wroce do pracy bleeee...

    to zapraszamy na kawkę i pączki 0dance3.gif

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmmm paczki :D
    Ja sama niedlugo jak paczek bede.. I to bez ciazy :p

    Guniaczek, Saramago lubią tę wiadomość

  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 18 listopada 2013, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahah ee tam, dobrze zacząc poniedziałek od czegos niezdrowego a pysznego 0laughing.gif

    Ruda27 lubi tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Dorotucha Autorytet
    Postów: 1562 1447

    Wysłany: 18 listopada 2013, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweloka84 wrote:
    no właśnie już dawno się nie odzywały na ploteczkach, trzeba krzyknąc za nimi
    Dodinka, Ania, Dorotucha!!!!!! 02icon_mryellow.gif
    Hej Hej jestem ale tylko na wpisywanie tempki która za ciekawa nie jest bo ciągle jestem poza chatą. Będę dzisiaj po 22 gdy mój D. pójdzie na nockę do pracy ;) ogólnie to wkur...ona jestem na maksa przez te tempki mam nadzieję że wieczorem gdy do Was zajrzę będzie mi lepiej ;) buziaki dla WAS :*

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69459.png
    2nn3dqk3jjvpzuar.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 18 listopada 2013, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorotucha wrote:
    Hej Hej jestem ale tylko na wpisywanie tempki która za ciekawa nie jest bo ciągle jestem poza chatą. Będę dzisiaj po 22 gdy mój D. pójdzie na nockę do pracy ;) ogólnie to wkur...ona jestem na maksa przez te tempki mam nadzieję że wieczorem gdy do Was zajrzę będzie mi lepiej ;) buziaki dla WAS :*
    Kochana się proszę nie denerwować bo to w niczym nie pomaga, a tempka to trzymam kciukasy żeby odbiła wyysoookooo w górę0winked.gif

    Dorotucha lubi tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 18 listopada 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda ja też w trakcie ostatniego pół roku przytyłam 6 kilo, zbierałam się zbierałam do odchudzania ale jakoś mi marnie szło, a teraz to ja muszę trochę z tym odchudzaniem poczekać, boję się, że będę wyglądać jak szafa trzydrzwiowa niedługo

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Dorotucha Autorytet
    Postów: 1562 1447

    Wysłany: 18 listopada 2013, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweloka84 wrote:
    Kochana się proszę nie denerwować bo to w niczym nie pomaga, a tempka to trzymam kciukasy żeby odbiła wyysoookooo w górę0winked.gif
    Nie sądzę Kochana żeby tak było ale dziękuję za wiarę :)

    https://www.maluchy.pl/li-69459.png
    2nn3dqk3jjvpzuar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula no wlasnie o to chodzi.. Ja mam tendencje do tycia. Raz dwa i juz pare kilo..
    Zawsze chcialam byc w miale fajna ciezarowka, nie jestem chuda ani tez gruba.. Ale taka normalna bym powiedziala.. Teraz przytylam, troche sie zle ze soba czuje.. A jak zajde koniec z dietami, raczej bd sie tylko powiekszala a znajac mnie to cala od stop do glowy...
    Ale najwazniejsze to i tak zdrowie :) jakos moza czasami swoje niedoskonalosci zatuszowac :p

    Paula_29 lubi tę wiadomość

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 18 listopada 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego ja bym się chciała teraz pilnować, tylko że jest ciężko, jak nie jestem głodna to ok, a jak jestem to mam takie uczucie jakbym miała zwymiotować zaraz więc muszę coś zjeść, staram się nie jest niezdrowych rzeczy, ale widzę,że mnie odrzuca np od szynki a ciągnie do masła, żółtego sera, miodu, czyli takich mało dietetycznych rzeczy... których wcześniej starałam się unikać

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Dorotucha Autorytet
    Postów: 1562 1447

    Wysłany: 18 listopada 2013, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo ogólnie chodzi o to że na wykresie który prowadzę na innej stronie wyszło mi że temperatura podstawowa (linia pozioma jest na 36,65) czyli nie powinna spadać poniżej 36,85(temperatura wyższa o 0,20) jeżeli by była ciąża. Natomiast ovu pokazuje mi linię podtawową na 36,45 czyli nie powinna spadać poniżej 36,65. i któremu wykresowi ufać ???

    https://www.maluchy.pl/li-69459.png
    2nn3dqk3jjvpzuar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety tak jest w ciazy heh :) ja na sCzescie mialam odrzut od slodyczy(!!) a ochote na owoce :)

    Dziewczyny martwie sie, od wczoraj mnie swedzialy piersi i troche brzuch se myslalam moze to objaw, a teraz patrze a ja mam jakas wysypke :( male lekkie kropeczki na brzuchu i po bokach piersi...

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 18 listopada 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorotucha wrote:
    Bo ogólnie chodzi o to że na wykresie który prowadzę na innej stronie wyszło mi że temperatura podstawowa (linia pozioma jest na 36,65) czyli nie powinna spadać poniżej 36,85(temperatura wyższa o 0,20) jeżeli by była ciąża. Natomiast ovu pokazuje mi linię podtawową na 36,45 czyli nie powinna spadać poniżej 36,65. i któremu wykresowi ufać ???

    Dorotucha tak naprawdę to na razie nie masz się co przejmować, bo masz tempkę 36,80 a po zagnieżdżeniu może ona jeszcze wzrosnąć także na razie głowa do góry

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Dorotucha Autorytet
    Postów: 1562 1447

    Wysłany: 18 listopada 2013, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula prześlę Ci moje wykresy na priv

    https://www.maluchy.pl/li-69459.png
    2nn3dqk3jjvpzuar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoras powie cos o tej wysypce? Czy slyszalac zy spotkala sie?

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 18 listopada 2013, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    Czy ktoras powie cos o tej wysypce? Czy slyszalac zy spotkala sie?
    Ruda ciężko powiedzieć jak się nie widzi, ale to może jakaś alergia, nie masz jakiegoś nowego proszku albo kosmetyku?

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam leki od lekarki,, moze to to tak dziala :/
    I nie wiem czy przestac je brac, czy isc do niej czy co..

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 18 listopada 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    Mam leki od lekarki,, moze to to tak dziala :/
    I nie wiem czy przestac je brac, czy isc do niej czy co..
    Lepiej idź się zapytać, lepiej nie odstawiaj na własną rękę

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 18 listopada 2013, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorotucha ja bym się skłaniała do interpretacji owu bo bierze się pod uwagę kilka (chyba 4-5) ostatnich temperatur sprzed owu a Ty je miałaś niskie, a w tamtym wykresie linię masz powyżej tych temperatur dużo, ale tak bardzo to ja się na tym nie znam, może napisz do owu

    Dorotucha lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ