X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzeba łapać taką okazję rzeczywiście! :)
    Ja zakupiłam na platformie zakupów grupowych nasz urlop ;) My też sie mieliśmy co dobrego żeby zgrac nasze urlopy... ehhhh

    A z tą tempką to mówię Ci nie masz sie co przejmować :P Czekaj jeszcze spokojnie. Dopiero masz 9dc to jeszcze masz sporo czasu ;)
    Ja już dzisiaj 14dc to moze moze... :) Licze mocno na ten inofolic! :P Ja czuję jajniki mocniej...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, tez jestem nowa, starania zaczęłam w tym miesiącu. Mam jednak problem z za wysoką prolaktyną i prawdopodobnie na razie nic z tego nie będzie, bo możliwe, że nie mam owulacji. Postanowiłam, że nie będę przejmować się temperaturą- jestem za mało systematyczna żeby wytrwać :)
    Zastanawiam się czy nie zainwestować w testy owulacyjne, co o tym myślicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Paprota! :)

    A co mówi gin? Dał Ci jekieś leki na obniżenie prl?
    Obserwuj bo możliwe, że owu gdzieś za rogiem czyha... :P

    Ja robię testy ale u mnie średnio wychodzą (przy pcos podobno różnie bywa). Ale nie są takie drogie więc możesz zakupić i sprawdzić u siebie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę standardowo Bromergon, na razie mam zażywać trzy miesiące. Niebawem mija miesiąc jak zaczęłam kurację. Prolaktyna była podwyższona 2x ponad normę ale cykle bardzo regularne. Zaalarmował mnie tylko malutki wyciek z sutków... no i wyszło szydło z worka. Nie wiem tylko jak z tą nieszczęsną owulacją :)
    Spróbuje te testy, widzę, że można kupić cały pakiet za 30 zł, a nóż okaże się, że trochę mnie uspokoją.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nic po za wysoka prolaktyną Ci nie dolega? Cykle w normie? Czułas kiedyś może owu w cyklu? To moze być dobry znak :)

    Pokaż wykres będziemy na bieżąco :P

    Ja kupiłam własnie za coś ok 30 zł chyba 25 testów + gratis paskowe ciążówki, na all oczywiście :)

    paprota lubi tę wiadomość

  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 29 lipca 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia, ja się trochę obawiam takich właśnie grupowych zakupów na portalach pokroju Groupon czy inne..różne opinie słyszałam.
    Jakie Ty masz zdanie w tym temacie?
    Co do tempki to może masz i rację, chociaż nie ukrywam, codziennie rano jak mierzę to liczę na jakaś zmianę :)

    Paprota witaj :)
    Co do temperatury, też uważałam się za osobę niezbyt systematyczną, ale wzięłam się za siebie i regularnie mierzę :)
    Jeśli chodzi o testy owulacyjne, kupiłam kiedyś pakiet na Allegro, w tym dwa ciążowe, ale jakoś szału nie robią.
    Jakiś czas temu zakupiłam sobie AFRODYTĘ, test owulacyjny wielokrotnego użytku, wykrywający owulację na podstawie próbki śliny. Przy najbliższej okazji sprawdzę jak sobie radzi ;)

    paprota lubi tę wiadomość

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia, poza prolaktyną chyba nic:) Przynajmniej nic o czym wiem. W tym miesiącu, w terminie spodziewanej owulacji miałam naprawdę wyraźny ból, jednak nie w jajnikach a macicy. Nie mam wykresu, nie uzupełniam danych na stronie, posługuję się tylko aplikacja w telefonie ( jak czytam to co piszę, to w porównaniu do was mam się za ciemnego laika ;) ).

    anuleczka91 właśnie też rozważam tą Afrodytę, daj znać czy działa :)

  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 29 lipca 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchaj, ja też nie mam bladego pojęcia jeszcze jak i co:)
    Tak jak wspomniałam, dopiero zaczęłam obserwować swoje ciało i sprawdzać wszystko :) I tez zaczynałam od apki w telefonie ;)

    Ok :*

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuleczka to już nie moje pierwsze zakupy i nie pierwsze wakacje przez tego typu portlae :) Zachęcam bo mozna naprawdę oszczedzić kupę kasy (nie na wszystkich okazjach :) )! Zobaczymy jak nam ten wyjazd wyjdzie :P

    Ja mam tak samo tylko u mnie ta zmiana się sprawdza hehe Nie ma to jak moje Alpy.. ;) Bedzie dobrze :)

    A ta Afrodyta to jak sie sprawdza? Ile to kosztuje w ogóle?
    Nie chce mi sie po necie szukać :D

    Paprota to dobrze świadczy! :D A może Ci się tak tylko wydawało bo jakiś bol promieniujący Cię dopadł :P To załóż wykres :)
    To wszystko nie jest takie trudne!
    Ja dopiero 2 cykl prowadzę ale daję radę z tempką nawet :) Nastawiam budzik (jak mam wolne) mierze i idę dalej spać :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro tak mnie namawiacie, to posłucham mądrzejszych i założę. Zacznę mierzyć od pierwszego dnia kolejnej miesiączki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie jest trudna sprawa a zawsze lepiej poznasz swój organizm :)

    A czy my takie mądrzejsze to nie wiem hehhe :P

  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 29 lipca 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia, to pochwal się nam gdzie wyruszacie na wakacje :)
    I co okazyjnie można tam kupić? ;)
    Wiesz, może bliżej owulacji przekonam się o działaniu Inofolicu ;)

    Otóż to, wszystko sobie ładnie odznaczasz i później sprawdzasz jak to wygląda w rzeczywistości ;) Ja sama od niedawna prowadze wykres. Cofnęłam się trochę do tyłu z @ i tyle :)

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • miscelle Autorytet
    Postów: 454 562

    Wysłany: 29 lipca 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja jestem już po wizycie u gina. FSH o kilka setnych wyższe niż norma. Jest pęcherzyk w lewym jajniku, jutro mam do niego wrócić po serduszkowaniu na badania :)

    Isia93 lubi tę wiadomość

    👨‍👩‍👧 2015 Nela
    👨‍👩‍👧‍👦 2020 Kubuś
    hchy9jcg2fs2tpt8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nadzwyczajnego ale sentymentalne miejsce: Zakopane ♥ Tam mi się męzulek oświadczył ;) Mieliśmy jechac gdzieś indziej ale się uparł, że będzie dupkę w termach moczył w ten gorąc :P

    Przejrzyj sobie :) Ja kupuje jakieś bilety do spa, noclegi, produkty, zalezy czego szukasz;)

    Ja to mam takie bóle, skurcze, że nie wiem. To sa inne bóle niż na @ i mam nadzieję, ze to na owu własnie :P

    Powiedziałam dzisiaj mężulkowi jak dzwonił (jesteśmy obydwoje w pracy), że wczoraj powinniśmy serduszkować bo mi dzisiaj tempka skoczyła to się wkurzył, że przegapiliśmy i powiedział, że dziś będziemy nadrabiać :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miscelle wrote:
    a ja jestem już po wizycie u gina. FSH o kilka setnych wyższe niż norma. Jest pęcherzyk w lewym jajniku, jutro mam do niego wrócić po serduszkowaniu na badania :)

    To świetne wieści! Tyle powyżej normy to nie jest źle! Ważne, że jest szansa <jupi>
    Proszę się brac za porządne serduszkowanie a my tu bedziemy kibicowac!!! :D

  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 29 lipca 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia, podesłałabyś mi link do tej oferty z waszym wyjazdem?
    Ja ze swoim nie byłam póki co nigdzie na wakacjach, za bardzo zapracowani jesteśmy obydwoje.
    Teraz czekam na wyjazd, ale też może być różnie.
    Ja o tyle byłabym zadowolona, że tam gdzie mielibyśmy my jechać to akurat basen jest i jaccuzzi :D
    Więc mój już się nakręcił :)

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 29 lipca 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miscelle wrote:
    a ja jestem już po wizycie u gina. FSH o kilka setnych wyższe niż norma. Jest pęcherzyk w lewym jajniku, jutro mam do niego wrócić po serduszkowaniu na badania :)

    No to pięknie :)
    To szybciutko trzeba brać się do pracy :D

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.kupbon.pl/cala-polska/podroze/18979,pobyt-w-domu-goscinnym-marysienka-sniadania-i-obiadokolacje.html
    Teraz kupiłam akurat 1 raz na kupbonie i zobaczymy :) Zawsze na grouponie kupowałam, ale siostra też kupowała na gruperze i mydeal i była zadowolona;)

    My też chcieliśmy jakąś lepszą miejscówkę niz zwykły pensonat ale oczywiście za późno sie zebraliśmy. Tam gdzie były fajne ceny to już nie było terminu... A za parę noclegów nie będę płacic ponad 1000zł bo dla mnie to przegięcie.

    My ogólnie wolimy spędzać czas aktywnie i dlatego wolimy góry ;)

  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 29 lipca 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to na ile jedziecie?

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na 6 dni- 5 noclegów z pełnym wyżywieniem.

    Nie opłaca się osobno jedzenia kupowac bo to jeszcze drożej wychodzi a tak to przynajmniej już jest z głowy :P

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ