Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • madlenka Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bulimulia i Tygrys73 ten 7 dzień nie okazał się dla nas szczęśliwy. Ale jak oglądam wykresy w galerii zakończone ciążą to najwcześniej testy są z 8/9 dnia więc ja mam jeszcze nadzieję i kciukasy dla Was :)

qdkk2n0ao2txirxa.png
  • tygrys73 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka Bulimulia poczekajmy, po co tracić kasę na testy, betę i tak dalej. Poczekajmy do terminu @ i wtedy, jesli będzie dzidzia to jest duża szansa, że te dwie kreski się pokażą :) Ja odpuszczam

Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • madlenka Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    do terminu @ och długo… kiedy masz?

qdkk2n0ao2txirxa.png
  • lilirose Autorytet

Wysłany: 10 grudnia 2014, 01:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    Madlenka, mnie bolaly jajniki. Pierwszy raz mi sie to zdarzylo (zadnego klucia na owulacje nigdy nie mialam).
    Trzymam kciukiiiiiiiiiiii
    A ja za to na owulkę zawsze miałam bóle, takie właśnie kłujące :/

Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Rachele Autorytet

Wysłany: 10 grudnia 2014, 07:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

Nasa watek ma bardzo duzo 'ciazowych' fluidow! :) Zycze aby do Swiat nasze grono bylych poczatkujacych sie powiekszylo :)

Poczekajcie z testowaniem! Wiem, ze to trudne ale nie bedziecie sie matwic, ze jest negatywny wiedzac, ze i tak za wczesnie. Ja testowalam ciagle duzo za wczesnie i nic. Ostatni cykl wytrzymalam do konca i byly piekne dwie kreseczki :)

Lilirose, jak sie czujesz? Ja przez to, ze nie mialam nigdy objawow na owulke, nie moglam 'wyczuc' ze to 'juz'. :)

Pozdrawiam Was cieplutko i zycze milego dzionka :)

ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

• EP!C Autorytet

Wysłany: 10 grudnia 2014, 07:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrys73 wrote:
    EP!C straszna wiadomość :( Nie chcę być wścibska, ale nie wiesz jak go u niej wykryli?

nie chciała jeść, była bardzo blada, robili jej podstawowe badania, które źle wyszły, później USG i diagnoza, a mało tego prawdopodobnie są przerzuty na płuca..

16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 grudnia 2014, 08:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, miłego dnia :* :)

lilirose lubi tę wiadomość

• Sana Autorytet

Wysłany: 10 grudnia 2014, 10:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, u mnie 12dpo był negatyw! A 15 dpo pozytyw :)
    Także spokojnie czekajcie do terminu @. Wiem, że łatwo się mówi... ja też nie umiałam wyczekać, a co ma być to będzie :)

km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • lilirose Autorytet

Wysłany: 10 grudnia 2014, 10:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma, wzajemnie :*
    Napisz, co u Ciebie :)

Rachele, w kratkę ;) wczoraj i dziś bardzo dobrze (nie licząc niespodziewanych zawrotów głowy), w poniedziałek masakra. Zrobiłam sobie wczoraj wycieczkę do pobliskich sklepów i po wyjściu o mało co nie zemdlałam :/ chyba będę musiała darować sobie samotne dłuższe wypady.

A Ty jak się czujesz? Jakieś objawy? :)

Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 grudnia 2014, 11:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach, u mnie wszystko pod górkę ;p kupa roboty na uczelni, straszny chaos. Poza tym od wczoraj mam jakąś złą passę, czego się nie dotknę, to się jebie :p strach się bać normalnie ;)
    A tak z tematyki forum - owulacja mi się zbliża, jajko dojrzewa, także robimy dziecko ;p

• nick nieaktualny

Wysłany: 10 grudnia 2014, 11:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuchy a u mnie jak było z testami ! a też byłam niecierpliwa i testowałam duużo wcześniej :D aż w końcu jak uznałam, że nic z tego bach cień cienia :D Trzymam kciuki !! <3 Ostatnio czytałam, że jak się serduszkuje regularnie co drugi dzień to są większe szanse niż jak się trafia tylko w "te" dni :D Może coś w tym jest, ja się nie znam :D a u mnie ciężko wyczuć, bo sobie nie żałowaliśmy :D

• Sana Autorytet

Wysłany: 10 grudnia 2014, 14:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też czytałam że tak jest najlepiej - od końca @ serduszkować co drugi dzień :)
    Nie sprawdzę, czy to działa :D więc Wy sprawdzajcie kochane :) do dzieła!
    Czekamy na Was na fioletowej stronie :*

Kolejny raz przesyłam:

litery032.gif litery018.gif litery027.gif litery030.gif litery028.gif litery020.gif litery018.gif

:*

Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2014, 14:33

km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • lovely Koleżanka

Wysłany: 10 grudnia 2014, 16:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem tu nowa ;-) razem z partnerem rozpoczęliśmy starania o dzidziusia, jest to nasz 2 miesiąc wiec początek, chociaż miałam nadzieję, że uda się od razu, ale niestety nie powiodło się mimo na prawdę licznych działań ;-) ♥ rozpoczęłam pomiary temperatury i zobaczymy jakie to przyniesie efekty. Mam nadzieje, ze mogę liczyć na rady od Was, ponieważ jestem jeszcze zielona jeśli chodzi o portal ;-) pozdrawiam

monika_89 lubi tę wiadomość

• lovely Koleżanka

Wysłany: 10 grudnia 2014, 16:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To

• Bulimulia Ekspertka

Wysłany: 10 grudnia 2014, 16:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bardziej martwi to, że jeśli zatestuje przed samymi świętami to do ginekologa zapisze się dopiero po nowym roku:(
    Cały grudzień niepewności

https://www.maluchy.pl/li-72361.png
  • madlenka Autorytet

Wysłany: 10 grudnia 2014, 17:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bulimulia wrote:
    Mnie bardziej martwi to, że jeśli zatestuje przed samymi świętami to do ginekologa zapisze się dopiero po nowym roku:(
    Cały grudzień niepewności

Z tego co podczytywałam na forum to i tak będzie za wcześnie, że za dużo nie zobaczy na usg ale nie wiem. Ja czekam do środy, to tylko 7 dni. Będę twarda i nie kupię wcześniej testu. Może @ nie przyjdzie.

Bulimulia ja mam przeczucie, że u Ciebie zakończy się na zielono. Bardzo ładny masz ten wykresik.

Mam nadzieję, że już niedługo będziemy wszystkie pisać po fioletowej stronie mocy :) Jesteście super dziewczyny. Dzięki za wsparcie.

Ps. mój M też uważa, że nie powinnam testować tak wcześnie bo to tylko niepotrzebny dla mnie stres :)

qdkk2n0ao2txirxa.png
  • madlenka Autorytet

Wysłany: 10 grudnia 2014, 17:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lovely wrote:
    Hej dziewczyny, jestem tu nowa ;-) razem z partnerem rozpoczęliśmy starania o dzidziusia, jest to nasz 2 miesiąc wiec początek, chociaż miałam nadzieję, że uda się od razu, ale niestety nie powiodło się mimo na prawdę licznych działań ;-) ♥ rozpoczęłam pomiary temperatury i zobaczymy jakie to przyniesie efekty. Mam nadzieje, ze mogę liczyć na rady od Was, ponieważ jestem jeszcze zielona jeśli chodzi o portal ;-) pozdrawiam

Witamy Cię serdecznie, trafiłaś na najlepszy wątek na forum :D

qdkk2n0ao2txirxa.png
  • tygrys73 Autorytet

Wysłany: 10 grudnia 2014, 17:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana w 12dpo miałaś negatyw?! łooł, to teraz na pewno czekam do terminu @

Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Bulimulia Ekspertka

Wysłany: 10 grudnia 2014, 17:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka wrote:
    Z tego co podczytywałam na forum to i tak będzie za wcześnie, że za dużo nie zobaczy na usg ale nie wiem. Ja czekam do środy, to tylko 7 dni. Będę twarda i nie kupię wcześniej testu. Może @ nie przyjdzie.

Bulimulia ja mam przeczucie, że u Ciebie zakończy się na zielono. Bardzo ładny masz ten wykresik.

Mam nadzieję, że już niedługo będziemy wszystkie pisać po fioletowej stronie mocy :) Jesteście super dziewczyny. Dzięki za wsparcie.

Ps. mój M też uważa, że nie powinnam testować tak wcześnie bo to tylko niepotrzebny dla mnie stres :)

wykres może i ładny ale te objawy... takie sobie. Nie czuję się na ciężarna :) raczej na chorą :(

• Bulimulia Ekspertka

Wysłany: 10 grudnia 2014, 17:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrys73 wrote:
    Sana w 12dpo miałaś negatyw?! łooł, to teraz na pewno czekam do terminu @

Tygrys73 też fajnie się patrzy na taki wykres - zielonosci :)

‹‹ 284 285 286 287 288 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego