X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzę wnerwiona, widać to z daleka. A jeden chlopczyk mi mówi: "Pani Magdo wiesz, że jesteś piękna"

    Rachele lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    U mnie w środę prenatalne. Ale mam cykora
    ...

    Madlenka, to wcale nie musi być @ ;) takie same objawy ma się we wczesnej ciąży.

    .

    Ale ja właśnie siedzę i czuję jak mi coś leci.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny ! :) lili, trzymam kciuki i obie się nie denerwujmy!! :) będzie dobrze, musi być! :*

    lilirose lubi tę wiadomość

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co się dzisiaj ze mną dzieje. Humorek od rana taki mi dopisuje, że klękajcie narody. Dziś mi każdy schodził z drogi. Urwałam się godzinkę wcześniej z pracy. Jestem już w piżamce, w łóżeczku i zostaję tu na cały wieczór. Wiem co oznacza taki humorek + łamanie w krzyżu + uczucie, że już coś cieknie. W zeszłym cyklu też tak było :/ Mam ochotę na jeżynowy somersby ale nadal tli się we mnie jakaś nadzieja.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Wam jak mija piątek? Jak się czują zafasolkowane?

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • KochamMisia Koleżanka
    Postów: 34 26

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie bojcie sie badan prenatalnych ujrzycie swoje malenstwa i na pewno dowiecie sie ze sa zdrowiutkie!

    Mnie w koncu nawiedzila @, pierwszy raz sie z niej tak ciesze bo oficjalnie zaczynamy starania, mam tylko nadzieje, ze ten cykl nie bedzie 40dniowy, tylko chociaz max ok 32dni to magia swiat zrobi swoje i prezent pod choinke bedzie tylko dowiemy sie o nim w styczniu:-)
    Nie nastawiam sie specjalnie, bo to malo prawdopodobne ze sie uda, ale nadzieje mozna miec.

    W pracy mnie dzisiaj wnerwili, bo mialam miec weekend wolny a w niedziele ide jednak i zaczynam maraton. Jak zaczne w ta niedziele to pracuje do nastepnej niedzieli wlacznie:/ tak to jest jak sa braki kadrowe.

    Przepraszam za narzekanie:* Trzymajcie sie dziewczyny cieplutko i niech magia swiat na Was zadziala zeby bylo duzo fasolek w styczniu, a dla zafasolkowanych dobrego samopoczucia :)

    EP!C lubi tę wiadomość

    200409153441.png
    201510287251.png


  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopadla mnie zgagaaaaaaaaaa!!! :(

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Epic, jakoś musimy się trzymać, byle do USG :D

    Ja dziś czuję się super, jakbym nie była w ciąży. Wysprzątałam mieszkanie już pod święta i zaraz idę robić sałatkę na wieczorny seans filmowy.

    Piszcie, co u Was, szykujecie się już na święta? :)

    EP!C lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas swieta beda jakie beda ze wzgledu na chora kuzynke mojego T. Choinka ubrana :)

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • lovely Koleżanka
    Postów: 73 7

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia kobietki na badaniach ;-) wszystko będzie dobrze i kruszynki będą zdrowe <3 ja umówiłam się w poniedziałek do lekarza i zobaczymy co wyjdzie na wynikach, pewnie będę czekać na wyniki bo ludzie tutaj mają na wszystko czas :-o chciałabym mieć takie bezstresowe życie jak Szwedzi

  • sowa28 Ekspertka
    Postów: 131 121

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka - jeszcze nic nie jest przesądzone. Głowa do góry. Ja czuje się jak zwykle, bez zmian, także nie sądzę, żeby coś z tego było.

    cbyga1h.png
    h0b9tl5.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowa28 liczę na to

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkim zycze udanej soboty :)

    Madlenka, wierze, ze do nas dolaczysz w tym cyklu!! Caly czas trzymam kciuki mocno! :)

    Lilirose, u nas tez swiatecznie :) Choinka ubrana, mieszkanko ozdobione jak nalezy! :)

    EP!C, jak sie czujesz? Jak zgaga?

    Lovely, jak ja to dobrze znam! Nikomu sie nie spieszy! Wmawiam sobie, ze to ja jestem przwrazliwiona, bo pierwsza ciaza itd.... ale tempo jak slimaki! :)

    Przesylam wszytskim przedswiateczne buziaki!

    madlenka lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • lovely Koleżanka
    Postów: 73 7

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam nadzieję że sobotnia aura wam służy ;-) nie wiem jak u Was ale u mnie pogoda jest cudna lekki mróz i piękne słońce aż się do pracy odechciewa jechać. Pozdrawiam

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, pozytywny humorek wrócił. Wczoraj przytulanie że aż miło, wspólny prysznic i takie tam :) Dziś mierzę tempkę i kreseczka wyżej :) jak odznaczę owulację to program zaznacza mi ją na 17 dzień cyklu, co o tym myślicie? Rachele dziękuję Ci kochana za ogromne wsparcie :*

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka wrote:
    Hej, pozytywny humorek wrócił. Wczoraj przytulanie że aż miło, wspólny prysznic i takie tam :) Dziś mierzę tempkę i kreseczka wyżej :) jak odznaczę owulację to program zaznacza mi ją na 17 dzień cyklu, co o tym myślicie? Rachele dziękuję Ci kochana za ogromne wsparcie :*

    Madlenka, ja niestety nie pomoge z temperatura ;(
    Wow, super wieczor! Az zazdroszcze :) Trzymaj sie cieplutko! Caly czas trzymam mocno kciuki!

    madlenka lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mam dzisiaj lenia. Ciągle ziewam i jestem śpiąca. Ale zmusiłam się żeby posprzątać mieszkanie. M dziś w pracy, pierwszy raz musiał iść, słabe to jest. Ale już posprzątałam i mogę pielęgnować w sobie lenia. Zakopać się pod kocem na kanapie z herbatka i czymś do przegryzienia. Wiecie co? Znów chcę iść zrobić test... Ale muszę się opanować. Może jutro jak tempka będzie nadal w górze? Dziwne to, ale mam przeczucie, że się udało :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Bulimulia Ekspertka
    Postów: 237 319

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka wrote:
    Ale mam dzisiaj lenia. Ciągle ziewam i jestem śpiąca. Ale zmusiłam się żeby posprzątać mieszkanie. M dziś w pracy, pierwszy raz musiał iść, słabe to jest. Ale już posprzątałam i mogę pielęgnować w sobie lenia. Zakopać się pod kocem na kanapie z herbatka i czymś do przegryzienia. Wiecie co? Znów chcę iść zrobić test... Ale muszę się opanować. Może jutro jak tempka będzie nadal w górze? Dziwne to, ale mam przeczucie, że się udało :)

    Madlenka nie masz chcicy aby zrobić betę? Ja już szalalam w tym dniu cyklu :)

    https://www.maluchy.pl/li-72361.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś jeszcze nie mam ciśnienia na to. Na test tak bo mam w domu. A co do bety to najpirw muszę się zorientować gdzie to zrobić. A jak u Ciebie sytuacja?

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test i oczywiście negatywny... Teraz nie mam chociaż na co sikać. Ze względu na temperaturę nadal mam nadzieję bo w ciągu dnia jak nigdy utrzymuje mi się od 37 do 37.3 więc zobaczymy co pokaże jutrzejszy ranek. 3majcie się dziewczyny, ja chyba muszę wyluzować bo ovufriend uzależnia.


    qdkk2n0ao2txirxa.png
‹‹ 287 288 289 290 291 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ