X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Humor wrócił na odpowiednie tory, choć w drodze do pracy się popłakałam. Właśnie wróciłam do domu bo popawiałam sobie humor na zakupach :)

    Tygrysku kolejny cykl (a może nawet dwa) sobie odpuszczamy bo pod koniec lutego podpisuje kolejną umowę w pracy. I jak nie będę w 10tyg pracy to prezesi nie muszą mi przedłużyć umowy. Wiem, że mogłabym to zataić jakoś (bo jeśli się uda to byłabym w 8tyg) ale nie chcę bo moja pani dyrektor jest moją dobrą koleżanką. I choć nasze relacje teraz się psują to nie chcę być taką świnią.A poza tym dodatkowy stres wcale nie jest wskazany :)


    Po

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We wrześniu jak byłam u gin okazało się, że porosły mi jakieś wypustki. Pani doktor myślała, że to sprawy rakowe i miałam badania na hpv za 400zl!!! Okazało się, że tego wirusa nie mam w komórkach ale trzeba to wymrozić - kolejne 400zl. I ja jeszcze tego nie zrobiłam, może to uniemożliwia zajście? Poza tym z panią doktor umawiałam się, że w styczniu robimy badania przedciążowe z krwi i dopiero zaczynam się starać. Ale jak moje 3 koleżanki z pracy starają się o dziecko ponad pół roku a nawet dłużej to trochę się wystraszyłam i doszłam do wniosku, że nie ma na co czekać. Czy oni nam dosypują coś do wody, żeby nauczycielki nie zachodziły w ciäżę czy o co chodzi? Więc widocznie tak miało być. 2015 będzie mój :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma, to u Ciebie też mieszanka i do tego jeszcze bliźnięta :)

    Madlenka, może posłuchaj ginki i idź na wymrażanie. A robiłaś komplet badań?

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilirose nie robiłam jeszcze żadnych badań. Wszystko przede mną.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, mieszanka jest, bliźnięta też były, ale to był taki wyjątek w rodzinie, poza babcią nie słyszałam, żeby ktoś był w ciąży bliźniaczej :P ale z drugiej strony to lubi iść co 2gie pokolenie, więc... ;-) A, zapomniałam jeszcze o rodzinie nieżyjącej już cioci - siostry mamy. Mieli z wujkiem jednego syna, syn ma jedną córkę. Także faktycznie mocno mieszane towarzystwo. Niestety nie znam rodziny ze strony babci (mamy mamy), ale wiem, że miała sporo rodzeństwa i tylko z jedną siostrą utrzymywała kontakt na odległość.

    Ja bym się bliźniaków bała ze względu na to, że to takie macierzyństwo w wersji hardcore na początek, no i że ciąża zawsze jest traktowana jak patologiczna - większe zagrożenie. Ale w sumie zawsze mnie jakoś fascynował fenomen bliźniąt, szczególnie jednojajowych, i tak planujemy z mężem więcej dzieci, więc jakby się trafiły bliźniaki, to byśmy nie płakali ;-)


    Madlenka, a jak cytologia wychodzi? Wymrozić trzeba będzie, ale jeśli HPV nie ma i cytologia w porządku, to można się wstrzymać jeszcze chwilę.

  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczynki ja dzisiaj byłam na usg i już wiadomo Będziemy mieć Dziewczynkę:) Już to na 100% pewne:)

    Maczek, Sigma lubią tę wiadomość

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka a macie imię? Gratuluję córy :)

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka gratulacje !!!! :) :)

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wybraliśmy imię Milenka:)

    EP!C lubi tę wiadomość

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawczka gratulacje. Imię wybraliście bardzo ładne.

    Sigma cytologia 2

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka graty!!! :D

    Madlenka - no to nie jest zły wynik jeszcze. Są jakieś tam objawy zapalenia, ale nie ma nic w stadium przedrakowym, więc ok :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2014, 21:40

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma wiem bo badanie hpv też nic nie wykazaĺo także ok. Nie martwie sie tym.

    Rachele jak u Ciebie? 3mam kciuki za jutrzejsza bete. Daj znać.

    Sigma lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma, na pierwszy raz bliźniaki to lekki hardkor, ale gdyby się przytafiły to pewnie byłabym podekscytowana podwójnie (i wprost propocjonalnie bałabym się o donoszenie ;)).

    Byłam na kontroli u gina. Wszystko ok, nie za bardzo miał, co badać. Szybkie badanie na fotelu, potem krótkie USG i ... prawdopodobnie będzie chłopiec :) przynajmniej dla niego tak wyglądała od dopu patrząc płaska plamka z kuleczką powyżej ;) mąż po cichu się cieszy, ale jeszcze nie nastawia.

    Rachele, daj znać, co u Ciebie. Wspieram :*

    Sigma lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose - ja sie generalnie czuje t jakbym w tej ciąży wcale nie była - nic specjalnego się nie dzieje - tylko troche senna jestem ale to od pogody raczej - no walściwie to powinnam sie cieszyć, bo nie wiadomo co potem będzie i jak to wszystko będę znosić :)
    mi się jednak marzy dziewczynka - jakoś tak chyba o kims podobnym do siebie marzę

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baś wrote:
    lilirose - ja sie generalnie czuje t jakbym w tej ciąży wcale nie była - nic specjalnego się nie dzieje - tylko troche senna jestem ale to od pogody raczej - no walściwie to powinnam sie cieszyć, bo nie wiadomo co potem będzie i jak to wszystko będę znosić :)
    mi się jednak marzy dziewczynka - jakoś tak chyba o kims podobnym do siebie marzę
    Baś, ja też chyba teraz bardziej za dziewczynką, wiesz, te słodkie sukieneczki, czesanie kitek :D mam już chrześniaka i to byłaby odmiana w rodzinie. Ale większego znaczenia to nie ma, ważne żeby było zdrowe i nasze :)

    Gdzie Twój suwaczek? :) który to tydzień?

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena to piękne imię :))

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • sowa28 Ekspertka
    Postów: 131 121

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Termin @ to 25.12. Oczywiście historia pewnie Wam znana - nie wytrzymałam i zrobiłam test. Dwie (?) kreski - druga bardzo blada. Drugi test pokazał także bardzo bladą kreskę. Nie wiem czy za wcześnie sie nie cieszę, ale jutro rano zrobię test z moczu porannego. Może wtedy wynik będzie bardziej klarowny. Pozdrawiam wszystkich. Trzymajcie kciuki.

    EP!C, lilirose, Sigma lubią tę wiadomość

    cbyga1h.png
    h0b9tl5.png
  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki i cichutko gratuluje :)

    sowa28 lubi tę wiadomość

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • sowa28 Ekspertka
    Postów: 131 121

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, oby było ok :-) myślicie, że mogę jutro zrobić badanie krwi beta hcg? Owulacja była ok. 10.12.

    cbyga1h.png
    h0b9tl5.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowa, też po cichu gratuluję :) myślę, że beta wyjdzie.

    sowa28 lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
‹‹ 292 293 294 295 296 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ