X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego lekarz nie daje Ci nadzieji ?? Co Ci mowil ?

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    U mnie zle i to na calego .... Ma tylko 4 mm...czyli 6ty tydzien, serduszka nie ma. Mam zrobic bete w piatek i w poniedzialek do kontroli. Praktycznie lekarz nie daje mi nadziei.... ;(

    Rachele kochana nie martw się na zapas. Do piątku tylko trzy dni więc zobaczysz jak będzie wyglądać beta a w pon kontrola. Może lekarz ma jakiś zacofany sprzęt, że nie zobaczył serduszka. Ja wieżę, że tam jest. I wspieram Cię mocno, tak jak Ty mnie od samego początku.
    Ponawiam pytanie Ep!c - co dokładnie powiedział lekarz, jak to nie ma szans? Może dzidziuś będzie maluszkiem. Domyślam się, że jest Ci teraz ciężko ale my wszystkie jesteśmy z Tobą! 3maj się kochana!

    Lilirose a jak u Ciebie?

    Rachele lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EP!C wrote:
    Dlaczego lekarz nie daje Ci nadzieji ?? Co Ci mowil ?

    Cykle regularne 28 dni. III beta w 5 tygodniu byla idealna na 5 tydz. Wyglada jakby zatrzymalo sie wszystko w 6 tygodniu. Powiedzial, ze rozbieznosc jest za duza.
    Zapisalam sie jutro na USG. Zobaczymy co mi powiedza ..... Powiem Ci, ze nie spodziewalam sie takiej informacji, ostatnio same problemy i Malenstwo bylo jedyna radoscia od miesiecy.

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka wrote:
    Rachele kochana nie martw się na zapas. Do piątku tylko trzy dni więc zobaczysz jak będzie wyglądać beta a w pon kontrola. Może lekarz ma jakiś zacofany sprzęt, że nie zobaczył serduszka. Ja wieżę, że tam jest. I wspieram Cię mocno, tak jak Ty mnie od samego początku.
    Ponawiam pytanie Ep!c - co dokładnie powiedział lekarz, jak to nie ma szans? Może dzidziuś będzie maluszkiem. Domyślam się, że jest Ci teraz ciężko ale my wszystkie jesteśmy z Tobą! 3maj się kochana!

    Lilirose a jak u Ciebie?

    Kochana, dziekuje za tak cieple slowa. :) Sprzet ma raczej dobry.... to dobry lekarz... nie okreca w bawelne. Wrecz mi powiedzial, ze wg niego nie ma sensu robic w poniedzialek USG ale zeby byc pewnym na 100% to kazal przyjsc. Ufff!

    A Ty jak sie czujesz?

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dzisiaj czuję bezobjawowo. @ jeszcze nie ma, to uczucie że już przyszła nadal mam ale poza tym nic szczególnego się nie dzieje.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele, musi byc dobrze!!!! :* trzymam kciuki z calych sil !! :*

    Rachele lubi tę wiadomość

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Rachele bardzo mi przykro jeśli to prawda :( trzeba mieć jednak nadzieję.
    Moja siostra i przyjaciółką miały tak po kilka razy. Szły do lekarza w 9 tyg a ciąża wyglądała na 5 przestała rosnąć lub nawet się kurczyla.

    201602031762.png
    200602041778.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele, bardzo mi przykro :* Mam nadzieję, że to pomyłka i na drugim USG pokaże się serduszko :* Wspieram mocno!

    U nas wszystko ok. NT 1,4 mm, CRL 63,1 mm, czyli odpowiada idealnie wiekowi płodu. Płci lekarz nie chciał określać, bo mówi, że to za wcześnie. Coś tam między nóżkami odstawało, ale powiedział, że na tym etapie to równie dobrze może być przerośnięta łechtaczka, która wygląda jak siusiak. Jak zaczęłam dopytywać to powiedział coś o chłopcu, ale ręki nie dał sobie uciąć ;) W styczniu powinniśmy już wiedzieć. Dziękuję za Wasze kciuki :*

    EP!C lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 01:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele, trzymam mocno kciuki :( Może maluch na chwilę przystopował z rośnięciem, ale przecież są przypadki, że potem nagle wystrzelił i nadgonił! Nie trać nadziei, skoro innym kobietom przytrafiały się takie cuda, to wierzę, że i Tobie może się przydarzyć.

    Lilirose - a macie jakąś preferencję jak chodzi o płeć pierwszego dziecka? :D
    Cieszę się, że wszystko u Was gra :-)

    U mnie mega dużo roboty przed świętami, ogarniam uczelnię, dom, do tego trochę mnie jakieś przeziębienie brało, ale w porę wygrzałam się w łóżku z kubkiem herbaty z prądem i dzisiaj jest już lepiej. Mimo to zwalniam trochę obroty na uczelni i nie łażę na zajęcia, jeśli nie muszę na nich być, bo po co mam kusić los i jeszcze się zaprawić na święta ;-) Niedługo zacznę ogarniać jakieś przedświąteczne zakupy - i zastanawiam się jak to logistycznie zaplanować, żeby nie było mega kolejek. Albo na ostatnią chwilę, kiedy już wszyscy pokupują, albo może w nocy? Mamy tesco 24h w Lublinie, mogę się poświęcić i zrobić zakupy nawet w środku nocy, byle tylko nie trafić na kilometrowe kolejki.
    Jak chodzi o cykl - wszystko gra, owulacja była, endometrium powyżej centymetra, timing sexu mieliśmy super :) luteinkę zaczęłam 2 dni po owu, także teraz cała reszta jest rosyjską ruletką :P ustrzelił, albo nie ustrzelił ;-)
    W tę niedzielę przyjeżdża do nas już moja mama, także będę miała mnóstwo zajęć i mało okazji do rozmyślania o przedwczesnym testowaniu ;-)))

    lilirose lubi tę wiadomość

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, moja tempka spada :( dziś pewnie dostanę @, jestem o tym przekonana. Smutno mi. Tym bardziej, że kolejny cykl muszę odpuścić :( Trudno.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilirose, super wiesci !!! :) bardzo sie ciesze ! :*

    lilirose lubi tę wiadomość

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka - doczekasz się i Ty, ale doskonale rozumiem twój smutek
    lilirose - a jakies preferencje u Ciebie?

    lilirose lubi tę wiadomość

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma, Epic, dziękuję :*

    Sigma, to widzę święta na całego :D Stopuj stopuj, bo się wykończysz, a jeszcze trzeba odpocząć, po to jest wolne :) A co do zakupów to też preferuję nocne, zero ludzi, cały towar dla ciebie, można na spokojnie przeglądać. Wczoraj właśnie takie zaliczyliśmy i byłam po nich prawie, że zrelaksowana. Super odmiana po zatłoczonych galeriach.

    Dziewczyny, co do preferencji płci to właściwie nam obojętne, bo wiadomo - kochać będziemy i to nie ma większego znaczenia. Ale gdybym tak miała pogrzebać w psychice to chyba teraz bardziej dziewczynkę chciałabym. Wiecie, te słodkie sukieneczki, czesanie włosków itd.;) I to się zmienia, bo jeszcze jakiś czas temu mówiłam, że jak dzieci to 3 synów ;) Mąż z kolei bardziej chłopca, bo chciałby już wykreślić typowo męskie marzenie posiadania potomka. Sam się przyznał, że trochę boi się, że będą same córy, bo jego dziadek właśnie same córki miał (idzie zwariować z 4 kobietami w domu ;)) a on skóra zdjęta z dziadka. I mówi, że z drugim byłby już luz, jakby teraz był chłopiec, tak jakby musiał być syn, bo nie wiem co ;) Męskie myślenie, a potem za ewentualną córą będzie wypatrywanie, do 16 roku życia nie pozwoli jej umówić się z chłopakiem :D

    Baś, jak się czujesz?
    Madlenka, jak sytuacja?

    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 11:09

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszła ....

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka, tulę :* trzymam kciuki żeby kolejny cykl był owocny :*

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili, to preferencja płciowa dokładnie taka, jak u nas :) Ja dziewczynkę, mąż chłopaka, a w sumie co by się trafiło, to i tak bylibyśmy wniebowzięci ;-)
    Ja miałam koleżankę, która miała 4 siostry :D Wszystkie podobne do siebie, normalnie klan! :-) Teraz wrzucają wspaniałe fotki, bo 3 z nich powychodziły za mąż, kolejne 2 niedługo się hajtają, do tego 3 mężatki mają już swoje maluchy... Razem piątkę, oczywiście znowu same dziewczyny ;-) (nie wiem, chyba takie geny) na rodzinnych zdjęciach wychodzą bajecznie :-) :)

    A ja dzisiaj tak przystopowałam, że zrobiłam sobie wolne ;-) No cóż... czasem trzeba :) nie powinnam mieć z tego tytułu jakiś poważniejszych kłopotów, więc w sumie dobrze się stało :) A zakupy chyba faktycznie zrobimy w nocy :)

    lilirose lubi tę wiadomość

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka czemu następny musisz odpuścić?

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • sowa28 Ekspertka
    Postów: 131 121

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka, głową do góry . Nowy rok - nowe możliwości, być może to Twoja ostatnia @ przed ciążą!

    cbyga1h.png
    h0b9tl5.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma, a jak u Was w rodzinie wyglądają proporcje narodzin dziewczynek do chłopców? Bo z mojej strony to mieszanka, właściwie każda rodzina ma i chłopców i dziewczynki, z tymże jak jest trójka dzieci to w trzech przypadkach 2 dziewczyny i 1 chłopak i w jednym 3 chłopaków. U męża z kolei jak już wspomniałam dziadek miał 3 córy, a rodzice męża córę i syna. I ta córka ma też synka :) Wszystko więc możliwe. Dziś szwagier powiedział, że on obstawia chłopca, moja babcia to samo, a ciotka, że dziewczynkę (nie omieszkała zasugerować, że jestem opuchnięta na twarzy, czyli ujowo wyglądam :D - super po prostu! ;)).


    I dobrze, że zwolniłaś. Czasem tak trzeba, a jak jeszcze to nie wpłynie negatywnie na Twoje sprawy to już w ogóle super :)

    Sigma lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ja byłam jedynaczką, mama miała siostrę (i babcia miała bliźniaki, które niestety zmarły po urodzeniu i to były z tego co pamiętam chłopiec i dziewczynka), tata jedynak.
    Mąż ma brata i siostrę, i oboje jego rodzice mają mieszane rodzeństwo - mama brata i siostrę, ojciec brata i dwie siostry :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 20:49

‹‹ 291 292 293 294 295 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ