Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • lovely Koleżanka

Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia kobietki na badaniach ;-) wszystko będzie dobrze i kruszynki będą zdrowe <3 ja umówiłam się w poniedziałek do lekarza i zobaczymy co wyjdzie na wynikach, pewnie będę czekać na wyniki bo ludzie tutaj mają na wszystko czas :-o chciałabym mieć takie bezstresowe życie jak Szwedzi

• sowa28 Ekspertka

Wysłany: 12 grudnia 2014, 20:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka - jeszcze nic nie jest przesądzone. Głowa do góry. Ja czuje się jak zwykle, bez zmian, także nie sądzę, żeby coś z tego było.

cbyga1h.png
    h0b9tl5.png
  • madlenka Autorytet

Wysłany: 12 grudnia 2014, 20:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowa28 liczę na to

qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Rachele Autorytet

Wysłany: 13 grudnia 2014, 08:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkim zycze udanej soboty :)

Madlenka, wierze, ze do nas dolaczysz w tym cyklu!! Caly czas trzymam kciuki mocno! :)

Lilirose, u nas tez swiatecznie :) Choinka ubrana, mieszkanko ozdobione jak nalezy! :)

EP!C, jak sie czujesz? Jak zgaga?

Lovely, jak ja to dobrze znam! Nikomu sie nie spieszy! Wmawiam sobie, ze to ja jestem przwrazliwiona, bo pierwsza ciaza itd.... ale tempo jak slimaki! :)

Przesylam wszytskim przedswiateczne buziaki!

madlenka lubi tę wiadomość

ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

• lovely Koleżanka

Wysłany: 13 grudnia 2014, 09:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam nadzieję że sobotnia aura wam służy ;-) nie wiem jak u Was ale u mnie pogoda jest cudna lekki mróz i piękne słońce aż się do pracy odechciewa jechać. Pozdrawiam

• madlenka Autorytet

Wysłany: 13 grudnia 2014, 10:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, pozytywny humorek wrócił. Wczoraj przytulanie że aż miło, wspólny prysznic i takie tam :) Dziś mierzę tempkę i kreseczka wyżej :) jak odznaczę owulację to program zaznacza mi ją na 17 dzień cyklu, co o tym myślicie? Rachele dziękuję Ci kochana za ogromne wsparcie :*

qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Rachele Autorytet

Wysłany: 13 grudnia 2014, 11:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka wrote:
    Hej, pozytywny humorek wrócił. Wczoraj przytulanie że aż miło, wspólny prysznic i takie tam :) Dziś mierzę tempkę i kreseczka wyżej :) jak odznaczę owulację to program zaznacza mi ją na 17 dzień cyklu, co o tym myślicie? Rachele dziękuję Ci kochana za ogromne wsparcie :*

Madlenka, ja niestety nie pomoge z temperatura ;(
    Wow, super wieczor! Az zazdroszcze :) Trzymaj sie cieplutko! Caly czas trzymam mocno kciuki!

madlenka lubi tę wiadomość

ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

• madlenka Autorytet

Wysłany: 13 grudnia 2014, 14:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mam dzisiaj lenia. Ciągle ziewam i jestem śpiąca. Ale zmusiłam się żeby posprzątać mieszkanie. M dziś w pracy, pierwszy raz musiał iść, słabe to jest. Ale już posprzątałam i mogę pielęgnować w sobie lenia. Zakopać się pod kocem na kanapie z herbatka i czymś do przegryzienia. Wiecie co? Znów chcę iść zrobić test... Ale muszę się opanować. Może jutro jak tempka będzie nadal w górze? Dziwne to, ale mam przeczucie, że się udało :)

qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Bulimulia Ekspertka

Wysłany: 13 grudnia 2014, 15:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka wrote:
    Ale mam dzisiaj lenia. Ciągle ziewam i jestem śpiąca. Ale zmusiłam się żeby posprzątać mieszkanie. M dziś w pracy, pierwszy raz musiał iść, słabe to jest. Ale już posprzątałam i mogę pielęgnować w sobie lenia. Zakopać się pod kocem na kanapie z herbatka i czymś do przegryzienia. Wiecie co? Znów chcę iść zrobić test... Ale muszę się opanować. Może jutro jak tempka będzie nadal w górze? Dziwne to, ale mam przeczucie, że się udało :)

Madlenka nie masz chcicy aby zrobić betę? Ja już szalalam w tym dniu cyklu :)

https://www.maluchy.pl/li-72361.png
  • madlenka Autorytet

Wysłany: 13 grudnia 2014, 16:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś jeszcze nie mam ciśnienia na to. Na test tak bo mam w domu. A co do bety to najpirw muszę się zorientować gdzie to zrobić. A jak u Ciebie sytuacja?

qdkk2n0ao2txirxa.png
  • madlenka Autorytet

Wysłany: 13 grudnia 2014, 18:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test i oczywiście negatywny... Teraz nie mam chociaż na co sikać. Ze względu na temperaturę nadal mam nadzieję bo w ciągu dnia jak nigdy utrzymuje mi się od 37 do 37.3 więc zobaczymy co pokaże jutrzejszy ranek. 3majcie się dziewczyny, ja chyba muszę wyluzować bo ovufriend uzależnia.

qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Bulimulia Ekspertka

Wysłany: 13 grudnia 2014, 18:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka wrote:
    Zrobiłam test i oczywiście negatywny... Teraz nie mam chociaż na co sikać. Ze względu na temperaturę nadal mam nadzieję bo w ciągu dnia jak nigdy utrzymuje mi się od 37 do 37.3 więc zobaczymy co pokaże jutrzejszy ranek. 3majcie się dziewczyny, ja chyba muszę wyluzować bo ovufriend uzależnia.

U mnie opadły emocje a tym samym temperatura i dobrze mi z tym:) lepiej się czuję. Czekam teraz na malpiszona i zaczynamy nastepne podejście :)

• Bulimulia Ekspertka

Wysłany: 13 grudnia 2014, 18:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bulimulia wrote:
    U mnie opadły emocje a tym samym temperatura i dobrze mi z tym:) lepiej się czuję. Czekam teraz na malpiszona i zaczynamy nastepne podejście :)

W 11 dniu miał prawo wyjść negatywny :) cierpliwości może się jeszcze coś wykluje :)

• tygrys73 Autorytet

Wysłany: 13 grudnia 2014, 19:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bulimulia ma rację, 11 dpo to wcześnie jak na test. Może coś wykazać, a nie musi. U mnie już zaczyna boleć brzuch na @...Dziewczynki proszę zalajkujcie moje pytanie odnośnie leku na zwiekszenie śluzu plodnego, chciałabym uzyskać na to odpowiedź doktora :)

Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • madlenka Autorytet

Wysłany: 13 grudnia 2014, 20:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby dziewczyny, oby :)

qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Rachele Autorytet

Wysłany: 14 grudnia 2014, 08:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam moje Drogie :) Jak sie czujecie?
    Zycze relaksujacej niedzieli i duzo zdrowka :) Buziaki

ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

• madlenka Autorytet

Wysłany: 14 grudnia 2014, 09:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja się czuję źle i jestem trochę zła. Godzinę przed budzikiem obudził mnie ból brzucha, na 100% zwiastujący miesiączkę. Na dodatek tak mnie w krzyżu łupie, że ciężko mi się przekręcać na łóżku. I niezastäpione uczucie, że już tam coś leci. No i tempka w dół. Ehh trudno.

qdkk2n0ao2txirxa.png
  • EP!C Autorytet

Wysłany: 14 grudnia 2014, 10:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry ! :)

16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • lilirose Autorytet

Wysłany: 14 grudnia 2014, 11:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :)

Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • lovely Koleżanka

Wysłany: 14 grudnia 2014, 11:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, miłej niedzieli życzę

‹‹ 290 291 292 293 294 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego