Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • madlenka Autorytet

Wysłany: 17 grudnia 2014, 06:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, moja tempka spada :( dziś pewnie dostanę @, jestem o tym przekonana. Smutno mi. Tym bardziej, że kolejny cykl muszę odpuścić :( Trudno.

qdkk2n0ao2txirxa.png
  • EP!C Autorytet

Wysłany: 17 grudnia 2014, 06:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilirose, super wiesci !!! :) bardzo sie ciesze ! :*

lilirose lubi tę wiadomość

16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • Baś Autorytet

Wysłany: 17 grudnia 2014, 10:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka - doczekasz się i Ty, ale doskonale rozumiem twój smutek
    lilirose - a jakies preferencje u Ciebie?

• lilirose Autorytet

Wysłany: 17 grudnia 2014, 11:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma, Epic, dziękuję :*

Sigma, to widzę święta na całego :D Stopuj stopuj, bo się wykończysz, a jeszcze trzeba odpocząć, po to jest wolne :) A co do zakupów to też preferuję nocne, zero ludzi, cały towar dla ciebie, można na spokojnie przeglądać. Wczoraj właśnie takie zaliczyliśmy i byłam po nich prawie, że zrelaksowana. Super odmiana po zatłoczonych galeriach.

Dziewczyny, co do preferencji płci to właściwie nam obojętne, bo wiadomo - kochać będziemy i to nie ma większego znaczenia. Ale gdybym tak miała pogrzebać w psychice to chyba teraz bardziej dziewczynkę chciałabym. Wiecie, te słodkie sukieneczki, czesanie włosków itd.;) I to się zmienia, bo jeszcze jakiś czas temu mówiłam, że jak dzieci to 3 synów ;) Mąż z kolei bardziej chłopca, bo chciałby już wykreślić typowo męskie marzenie posiadania potomka. Sam się przyznał, że trochę boi się, że będą same córy, bo jego dziadek właśnie same córki miał (idzie zwariować z 4 kobietami w domu ;)) a on skóra zdjęta z dziadka. I mówi, że z drugim byłby już luz, jakby teraz był chłopiec, tak jakby musiał być syn, bo nie wiem co ;) Męskie myślenie, a potem za ewentualną córą będzie wypatrywanie, do 16 roku życia nie pozwoli jej umówić się z chłopakiem :D

Baś, jak się czujesz?
    Madlenka, jak sytuacja?

.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 11:09

Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • madlenka Autorytet

Wysłany: 17 grudnia 2014, 12:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszła ....

qdkk2n0ao2txirxa.png
  • lilirose Autorytet

Wysłany: 17 grudnia 2014, 13:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka, tulę :* trzymam kciuki żeby kolejny cykl był owocny :*

p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 grudnia 2014, 17:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili, to preferencja płciowa dokładnie taka, jak u nas :) Ja dziewczynkę, mąż chłopaka, a w sumie co by się trafiło, to i tak bylibyśmy wniebowzięci ;-)
    Ja miałam koleżankę, która miała 4 siostry :D Wszystkie podobne do siebie, normalnie klan! :-) Teraz wrzucają wspaniałe fotki, bo 3 z nich powychodziły za mąż, kolejne 2 niedługo się hajtają, do tego 3 mężatki mają już swoje maluchy... Razem piątkę, oczywiście znowu same dziewczyny ;-) (nie wiem, chyba takie geny) na rodzinnych zdjęciach wychodzą bajecznie :-) :)

A ja dzisiaj tak przystopowałam, że zrobiłam sobie wolne ;-) No cóż... czasem trzeba :) nie powinnam mieć z tego tytułu jakiś poważniejszych kłopotów, więc w sumie dobrze się stało :) A zakupy chyba faktycznie zrobimy w nocy :)

• tygrys73 Autorytet

Wysłany: 17 grudnia 2014, 17:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka czemu następny musisz odpuścić?

Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • sowa28 Ekspertka

Wysłany: 17 grudnia 2014, 18:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka, głową do góry . Nowy rok - nowe możliwości, być może to Twoja ostatnia @ przed ciążą!

cbyga1h.png
    h0b9tl5.png
  • lilirose Autorytet

Wysłany: 17 grudnia 2014, 20:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma, a jak u Was w rodzinie wyglądają proporcje narodzin dziewczynek do chłopców? Bo z mojej strony to mieszanka, właściwie każda rodzina ma i chłopców i dziewczynki, z tymże jak jest trójka dzieci to w trzech przypadkach 2 dziewczyny i 1 chłopak i w jednym 3 chłopaków. U męża z kolei jak już wspomniałam dziadek miał 3 córy, a rodzice męża córę i syna. I ta córka ma też synka :) Wszystko więc możliwe. Dziś szwagier powiedział, że on obstawia chłopca, moja babcia to samo, a ciotka, że dziewczynkę (nie omieszkała zasugerować, że jestem opuchnięta na twarzy, czyli ujowo wyglądam :D - super po prostu! ;)).

I dobrze, że zwolniłaś. Czasem tak trzeba, a jak jeszcze to nie wpłynie negatywnie na Twoje sprawy to już w ogóle super :)

Sigma lubi tę wiadomość

p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 grudnia 2014, 20:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ja byłam jedynaczką, mama miała siostrę (i babcia miała bliźniaki, które niestety zmarły po urodzeniu i to były z tego co pamiętam chłopiec i dziewczynka), tata jedynak.
    Mąż ma brata i siostrę, i oboje jego rodzice mają mieszane rodzeństwo - mama brata i siostrę, ojciec brata i dwie siostry :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 20:49

• madlenka Autorytet

Wysłany: 17 grudnia 2014, 22:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Humor wrócił na odpowiednie tory, choć w drodze do pracy się popłakałam. Właśnie wróciłam do domu bo popawiałam sobie humor na zakupach :)

Tygrysku kolejny cykl (a może nawet dwa) sobie odpuszczamy bo pod koniec lutego podpisuje kolejną umowę w pracy. I jak nie będę w 10tyg pracy to prezesi nie muszą mi przedłużyć umowy. Wiem, że mogłabym to zataić jakoś (bo jeśli się uda to byłabym w 8tyg) ale nie chcę bo moja pani dyrektor jest moją dobrą koleżanką. I choć nasze relacje teraz się psują to nie chcę być taką świnią.A poza tym dodatkowy stres wcale nie jest wskazany :)

Po

qdkk2n0ao2txirxa.png
  • madlenka Autorytet

Wysłany: 17 grudnia 2014, 22:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    We wrześniu jak byłam u gin okazało się, że porosły mi jakieś wypustki. Pani doktor myślała, że to sprawy rakowe i miałam badania na hpv za 400zl!!! Okazało się, że tego wirusa nie mam w komórkach ale trzeba to wymrozić - kolejne 400zl. I ja jeszcze tego nie zrobiłam, może to uniemożliwia zajście? Poza tym z panią doktor umawiałam się, że w styczniu robimy badania przedciążowe z krwi i dopiero zaczynam się starać. Ale jak moje 3 koleżanki z pracy starają się o dziecko ponad pół roku a nawet dłużej to trochę się wystraszyłam i doszłam do wniosku, że nie ma na co czekać. Czy oni nam dosypują coś do wody, żeby nauczycielki nie zachodziły w ciäżę czy o co chodzi? Więc widocznie tak miało być. 2015 będzie mój :)

qdkk2n0ao2txirxa.png
  • lilirose Autorytet

Wysłany: 18 grudnia 2014, 12:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma, to u Ciebie też mieszanka i do tego jeszcze bliźnięta :)

Madlenka, może posłuchaj ginki i idź na wymrażanie. A robiłaś komplet badań?

p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • madlenka Autorytet

Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilirose nie robiłam jeszcze żadnych badań. Wszystko przede mną.

qdkk2n0ao2txirxa.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, mieszanka jest, bliźnięta też były, ale to był taki wyjątek w rodzinie, poza babcią nie słyszałam, żeby ktoś był w ciąży bliźniaczej :P ale z drugiej strony to lubi iść co 2gie pokolenie, więc... ;-) A, zapomniałam jeszcze o rodzinie nieżyjącej już cioci - siostry mamy. Mieli z wujkiem jednego syna, syn ma jedną córkę. Także faktycznie mocno mieszane towarzystwo. Niestety nie znam rodziny ze strony babci (mamy mamy), ale wiem, że miała sporo rodzeństwa i tylko z jedną siostrą utrzymywała kontakt na odległość.

Ja bym się bliźniaków bała ze względu na to, że to takie macierzyństwo w wersji hardcore na początek, no i że ciąża zawsze jest traktowana jak patologiczna - większe zagrożenie. Ale w sumie zawsze mnie jakoś fascynował fenomen bliźniąt, szczególnie jednojajowych, i tak planujemy z mężem więcej dzieci, więc jakby się trafiły bliźniaki, to byśmy nie płakali ;-)

Madlenka, a jak cytologia wychodzi? Wymrozić trzeba będzie, ale jeśli HPV nie ma i cytologia w porządku, to można się wstrzymać jeszcze chwilę.

• Truskaweczka250 Autorytet

Wysłany: 18 grudnia 2014, 17:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczynki ja dzisiaj byłam na usg i już wiadomo Będziemy mieć Dziewczynkę:) Już to na 100% pewne:)

Maczek, Sigma lubią tę wiadomość

25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • tygrys73 Autorytet

Wysłany: 18 grudnia 2014, 18:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka a macie imię? Gratuluję córy :)

Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • EP!C Autorytet

Wysłany: 18 grudnia 2014, 18:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka gratulacje !!!! :) :)

Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • Truskaweczka250 Autorytet

Wysłany: 18 grudnia 2014, 18:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wybraliśmy imię Milenka:)

EP!C lubi tę wiadomość

25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
‹‹ 294 295 296 297 298 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego