X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hi!

    Jak czekam na rozwój sytuacji @/Fasol ciekawe jak będzie....

    Truskaweczka już Cię widze hehehe :P

    Rudainka witam Cie serdecznie :*

    Myszunia pozytywne myślenie to podstawa ;)

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

  • rudainka Przyjaciółka
    Postów: 89 34

    Wysłany: 2 września 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka250 wrote:
    Rudainka ale nie o to mi chodziło hehe.. tylko o to że jak tak przez kilka dni pod rząd będziemy serduszkować to będę chodzić okrakiem haha oczywiście żart :)

    no to dobrze zrozumiałam :)
    serduszkujcie ile wlezie a potem zamiast wyłazić z wyra to hoduj ogonki pod pierzyną ;) niech dojrzewają! ;P

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

    <3 49 cykl starań...
  • asiun Ekspertka
    Postów: 297 84

    Wysłany: 2 września 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia,
    Trzymam mocno kciuki żeby była fasolka ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2014, 17:07

    Niusia lubi tę wiadomość

    ex2bhdge30jzhj6n.png

    bfaregz2kmplzbid.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudainka wrote:
    no to dobrze zrozumiałam :)
    serduszkujcie ile wlezie a potem zamiast wyłazić z wyra to hoduj ogonki pod pierzyną ;) niech dojrzewają! ;P

    Dobry tekst hehhe :D


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiun wrote:
    Niusia,
    Trzymam mocno kciuki żeby była fasolka ;)

    Dziękuję Ci bardzo ale nie nastawiam się ;)

  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 2 września 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:
    Dziękuję Ci bardzo ale nie nastawiam się ;)
    To się nastaw:) bo jak się nam uda to się spotkamy z dzieciaczkami:)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 2 września 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Ja też początkująca :) i dopiero sie zbieram co i jak ;)

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • asiun Ekspertka
    Postów: 297 84

    Wysłany: 2 września 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Lena83 ;)

    ex2bhdge30jzhj6n.png

    bfaregz2kmplzbid.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 2 września 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Lena napisz coś o sobie :)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • asiun Ekspertka
    Postów: 297 84

    Wysłany: 2 września 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia,
    Z tym nastawieniem to i tak tak jest, że można sobie mówić "nie nastawiam się" itp., a gdzieś tam z tyłu głowy podświadomość i tak robi swoje ;)

    ex2bhdge30jzhj6n.png

    bfaregz2kmplzbid.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda ale nie ma się co nakręcać bo to jeszcze gorsze h=jest później w skutkach jak @ przyjdzie......

    Truskaweczka na ja na to liczę własnie :D


    Witaj Lena! Mów coś więcej o Was ;)


  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 2 września 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale co? :D

    Wiekowa już jestem- roczni 83.
    Pracuję na co dzień.
    Mam córeczkę lat 11 z takiego młodzieńczego związku, który był dla mnie... traumą. Ale córcie mamy wybitnie najlepsza na świecie :). I dogadują się z W. doskonale i się uwielbiają ;)

    Teraz z moim W. stwierdziliśmy, że dłużej na dzidzia czekać nie chcemy. Tzn jakoś wcześniej po prostu się kochaliśmy. Nic... Potem zaczęłam "celować" w swoje dni płodne..Nic... Aż w końcu stwierdziliśmy, że trzeba tutaj zobaczyć co jest "nie hallo". W. poszedł na badania - czekamy na wyniki.

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 2 września 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to życzymy żeby teraz się udało:)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • myszunia* Przyjaciółka
    Postów: 81 27

    Wysłany: 2 września 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Lena83 spokojnie napewno sie uda, w końcu wszystkim nam sie uda :)

    Dana*myszunia

    Wiara czyni cuda!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No witam ale sie rozpisalyscie nie bylo mnie troszke a tu takie temaciki hehe powiem tak grunt to pozytywne nastawienie a najlepiej wylaczenie myslenia na temat fasolki (chociaz tak jak jedna z Was napisala podswiadomosc robi swoje i tak sie mysli co jeszcze moze byc nie tak skoro nie idzie) ech ja dzisiaj nie mialam fajnego dzionka pomimo wolnego dnia latalam jak wsciekla szukalam ksiazki wszedzie dla mojego Synka do szkoly pozniej bylam u lekarza i tu kolejny problem sie pojawíl pisalam wczesniej ze musze sobie kolanko naprawic i moja krew mi nie krzepnie za szybko ech :-( mam za wysokie appt i mam to unormowac zanim sie zabiora za nie kolejne dni musze byc bez lekow bo szukaja przyczyny i wtedy musze powtorzyc badanie wiec chyba ten i kolejny cykl zostanie bez staran o fasolke:-( ech jak nie urok to ... Wrr znowu mnie wszystko drazni i sama sie wsciekam :-( ale Wam Kochane zycze samych strzalow w 10tke i fasolek :-)

  • Robaczek89 Autorytet
    Postów: 899 487

    Wysłany: 3 września 2014, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, trochę mnie nie było, bo jestem strasznie zarobiona. Pracowałam cały piątek, potem całą noc i znów w sobotę do 18, więc w niedzielę odsypiałam i chodziłam jak zombie. Jeszcze dwa tygodnie intensywnej pracy i urlop. Nie mogę się doczekać.

    Nadrobiłam zaległości na forum i witam wszystkie nowe Dziewczyny. Powodzenia!

    Mi zaczęły się dni płodne, w czwartek będę u gina i zobaczymy czy mam jeszcze jakieś badania zrobić i co z moim tsh, ostatnio wyszło 3,76. Pierwsza połowa cyklu jest taka fajna, bez zastanawiania się czy ból brzucha, zapracia albo zmęczenie oznaczają ciążę. Ciekawe czy w drugiej fazie też uda mi się zachować taki spokój.

    43kt9vvjbmmercyy.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 3 września 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki jak tam dzisiaj? cichutko tu jakoś :) Ja teraz przez kilka dni odrabiam wypoczynek nic nie robię..muszę naładować bateryjki:)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena jesteś w wiku mojej sis :)
    Fajnie, że masz już 11-latkę ;) Szkoda, że nie z upragnionym męzczyzną ale teraz to nadrobicie :) Dobrze, ze robicie badania- może sytacja się wyjaśni. Zapraszamy do nas i do prowadzenia wykresu- miejmy nadzieję, ze coś pomoże :D


    Mała każda z nas ma cięzkie dni.... Uszy do góry- musi być dobrze ;)


    Robaczek współczuje tak cięzkiej pracy... Jak dni płodne to jeszcze muscie w łóżku popracować ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:

    Mała każda z nas ma cięzkie dni.... Uszy do góry- musi być dobrze ;)


    Niusia nie mam zamiaru sie tak latwo poddac no ale jak to bywa z naszymi nastrojami to sama wiesz, że czasami przychodzi chwila zwatpienia i zalamania ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka250 wrote:
    Cześć dziewczynki jak tam dzisiaj? cichutko tu jakoś :) Ja teraz przez kilka dni odrabiam wypoczynek nic nie robię..muszę naładować bateryjki:)

    No cicho to fakt jestem w pracy do 17 stej zazdroszcze Ci lenistwa mnie czeka inwentura w przyszlym tygodniu i zawsze przed nia jest duzo wiecej latania i wyjasniania papierow ...

‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ