X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 4 września 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey ja to samo;) pranie właśnie robię bo słoneczko na dworze tylko troche zimnawo jest,obiadzik muszę ugotować, coś mnie głowa boli jak tylko wstałam :/
    pościel się już wietrzy na dworze bo uwielbiam taka wywietrzoną puszystą:) wiec też na pełnych obrotach już od rana..

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • Anooosiak86 Autorytet
    Postów: 337 208

    Wysłany: 4 września 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Laski :)

    Kurde zazdroszczę Wam, że możecie sobie pozwolić na różne rzeczy od rana - ja codziennie 6 rano pobudka, 8-16 w pracy, zanim dojade, zakupy, etc jestem najwcześniej 18-sta w domu ;/ w weekendy to sobota czas sprzątania , a ndz dla rodziny i nie mam time czasem dla siebie i dla znajomych - w takim biegu żyję .....

    f2w33e3k2hwnvdoc.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 4 września 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anooosiak86 wrote:
    Hej Laski :)

    Kurde zazdroszczę Wam, że możecie sobie pozwolić na różne rzeczy od rana - ja codziennie 6 rano pobudka, 8-16 w pracy, zanim dojade, zakupy, etc jestem najwcześniej 18-sta w domu ;/ w weekendy to sobota czas sprzątania , a ndz dla rodziny i nie mam time czasem dla siebie i dla znajomych - w takim biegu żyję .....
    Nie jest tak kochana ja Ci się wydaje ja ostatnio pracowałam 11 dni czyli prawie 2 tyg bez dnia wolnego i teraz przypadło mi kilka dni wolnego muszą mi oddać i wszystko nadrabiam bo tyle obowiązków zaniedbanych tak jak ja sama haha;)jutro już do racy rano niestety :/

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • Anooosiak86 Autorytet
    Postów: 337 208

    Wysłany: 4 września 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka250 wrote:
    Nie jest tak kochana ja Ci się wydaje ja ostatnio pracowałam 11 dni czyli prawie 2 tyg bez dnia wolnego i teraz przypadło mi kilka dni wolnego muszą mi oddać i wszystko nadrabiam bo tyle obowiązków zaniedbanych tak jak ja sama haha;)jutro już do racy rano niestety :/

    A to kochana zwracam honor :*

    Tylko niektóre tutaj wypisują o 10-tej, że wstały i im się nic nie chce ... a mnie krew zalewa, że ja od 6 na nogach i paznokci nie malowałam od 3 tyg, bo nie mam czasu :D

    f2w33e3k2hwnvdoc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anooosiak bez nerwów :) Ja teraz jestem bezrobotna to też mam czas ale jeszcze w zeszłym miesiącu przeżywałam prawie to samo co Ty tylko jeszcze póxniej do domu wracałam...:/

    U mnie dziś też piękne słońce :D Pranie i pościel wyniesione- niech się wietrzą ;)

  • Anooosiak86 Autorytet
    Postów: 337 208

    Wysłany: 4 września 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdraszczam - ja nie dorobiłam się jeszcze mieszkania z balkonem/tarasem więc wietrzę na lipnym sznureczku moje pranie :D

    Ostatnio mówie - piękne słońce - wywieszę pranko - i co - wielka srakapraptaka ! jeb**ne mewo-gołębie :D

    Koniec historii :P

    asiun lubi tę wiadomość

    f2w33e3k2hwnvdoc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny! :) Dziś mój 24 dc, owu miałam ok 13-15 dc, były <3 w tym czasie ;) od samej owu aż do dziś mam kłucia jajników, bóle lekkie @ i bóle sutków i piersi pod pachami. Jednorazowo w 22 dc pojawiła się maleńka plameczka krwi brązowej ale dosłownie jedna plamka, w tym dniu też wyjątkowo miałam ból @ nawet myślałam, że to już @. jak myślicie - mogło się udać? Przewidywany termin mam na 10.09

  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 4 września 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anooosiak86 wrote:
    A to kochana zwracam honor :*

    Tylko niektóre tutaj wypisują o 10-tej, że wstały i im się nic nie chce ... a mnie krew zalewa, że ja od 6 na nogach i paznokci nie malowałam od 3 tyg, bo nie mam czasu :D
    Moje paznokcie to były w takim stanie że dopiero w niedziele je pomalowałam..a ja nie należę o osób co śpią do 10:) też od rana na nogach praktycznie codziennie:)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • asiun Ekspertka
    Postów: 297 84

    Wysłany: 4 września 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sury_cat wrote:
    Witam dziewczyny! :) Dziś mój 24 dc, owu miałam ok 13-15 dc, były <3 w tym czasie ;) od samej owu aż do dziś mam kłucia jajników, bóle lekkie @ i bóle sutków i piersi pod pachami. Jednorazowo w 22 dc pojawiła się maleńka plameczka krwi brązowej ale dosłownie jedna plamka, w tym dniu też wyjątkowo miałam ból @ nawet myślałam, że to już @. jak myślicie - mogło się udać? Przewidywany termin mam na 10.09


    No, no, no... ;) może jakaś fasoleczka :D
    A miałaś już kiedyś takie objawy przed @?

    Jakby co to trzymam kciuki :) i już zamawiam sobie trochę wirusków :D.

    sury_cat lubi tę wiadomość

    ex2bhdge30jzhj6n.png

    bfaregz2kmplzbid.png
  • asiun Ekspertka
    Postów: 297 84

    Wysłany: 4 września 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anooosiak86 wrote:

    Ostatnio mówie - piękne słońce - wywieszę pranko - i co - wielka srakapraptaka ! jeb**ne mewo-gołębie :D

    Koniec historii :P

    Hahaha...padłam! :D

    Anooosiak86 lubi tę wiadomość

    ex2bhdge30jzhj6n.png

    bfaregz2kmplzbid.png
  • myszunia* Przyjaciółka
    Postów: 81 27

    Wysłany: 4 września 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sury cat mam nadzieję ze jest ziarenko :)

    sury_cat lubi tę wiadomość

    Dana*myszunia

    Wiara czyni cuda!
  • myszunia* Przyjaciółka
    Postów: 81 27

    Wysłany: 4 września 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja poproszę o wiruski bo za parę dni pora i na moje próby ;)

    sury_cat lubi tę wiadomość

    Dana*myszunia

    Wiara czyni cuda!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiun wrote:
    No, no, no... ;) może jakaś fasoleczka :D
    A miałaś już kiedyś takie objawy przed @?

    Jakby co to trzymam kciuki :) i już zamawiam sobie trochę wirusków :D.
    no właśnie nie miałam ;P dziękuję za kciuki, wiruski w razie czego będą ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszunia* wrote:
    To i ja poproszę o wiruski bo za parę dni pora i na moje próby ;)
    dziękuję a wiruski z tej radości jeśli się uda to powysyłam wszystkim :)

  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 4 września 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sury_cat wrote:
    Witam dziewczyny! :) Dziś mój 24 dc, owu miałam ok 13-15 dc, były <3 w tym czasie ;) od samej owu aż do dziś mam kłucia jajników, bóle lekkie @ i bóle sutków i piersi pod pachami. Jednorazowo w 22 dc pojawiła się maleńka plameczka krwi brązowej ale dosłownie jedna plamka, w tym dniu też wyjątkowo miałam ból @ nawet myślałam, że to już @. jak myślicie - mogło się udać? Przewidywany termin mam na 10.09
    To ja trzymam kciuki:) oby to była fasolka:)

    sury_cat lubi tę wiadomość

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • Anooosiak86 Autorytet
    Postów: 337 208

    Wysłany: 4 września 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka250 wrote:
    Moje paznokcie to były w takim stanie że dopiero w niedziele je pomalowałam..a ja nie należę o osób co śpią do 10:) też od rana na nogach praktycznie codziennie:)

    Ja w weekend lecę na grzyby i na działkę pomóc rodzinie grzebać w grządkach, więc nawet nie maluję ehehehe :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2014, 12:53

    f2w33e3k2hwnvdoc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję dziewczyny za Wasze kciukaski ;* ja też za Was trzymam :)

  • rudainka Przyjaciółka
    Postów: 89 34

    Wysłany: 4 września 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bym chętnie trochę wzięła tych wiruskow ale czuje że w tym cyklu nici :(
    No cóż... Pozostaje mi się zabrać za sprzątanie w domu żeby się trochę rozluźnić :)

    <3 49 cykl starań...
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 4 września 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wiruski zostawiam na październik, a za sury_cat trzymam kciuki :D

    sury_cat lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję pięknie :D

‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ