X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w poniedziałek robiłam remement to wiem o czym mówisz....

    Po to jesteśmy tu wszystkie żeby się wspierać także w razie gorszego dnia trzeba walić na wątek jak w dym :D

    Mala79 lubi tę wiadomość

  • asiun Ekspertka
    Postów: 297 84

    Wysłany: 3 września 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ;) jak tam dziewczyny ??
    Ja dzisiaj mam tyle energii w sobie, że już nie wiem jak ją spożytkować :D

    ex2bhdge30jzhj6n.png

    bfaregz2kmplzbid.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to daj trochę bo ja dziś jakaś przydżumiona jestem :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:
    Ja w poniedziałek robiłam remement to wiem o czym mówisz....

    Po to jesteśmy tu wszystkie żeby się wspierać także w razie gorszego dnia trzeba walić na wątek jak w dym :D


    Niusia na dodatek moj Synek mi zadzwonil ze neta nie ma w domu wiec zanim to wyjasnie i sie ogarne bede dostepna dopiero jutro zapewne jak sie wszystko wyjasni co sie zepsulo :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj z tym netem... Zanim się zbiorą naprawiać to im się zejdzie... 3mam kciuki, żeby szybko poszło ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiun fajnie ze masz tyle energii podziel sie nia ja dzisiaj nie mam weny u mnie te gorsze dni nastaly

  • lolaP Przyjaciółka
    Postów: 87 22

    Wysłany: 3 września 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudainka wrote:
    Tak, tak. W sumie leczę się od 10 lat.
    Niestety na początku "ktoś" spartolił sprawę złą diagnozą i trochę popsuł mi hormony.
    Okazało się że mam guza na przysadce i to on zaburza mi wszystkie hormony (niestety nie można go wyciąć bo jest za mały).
    A potem trafiłam do "rzeźnika" o specjalności ginekolog-endokrynolog, który znów źle dobrał mi leki bez badań i wtedy owszem udało się ale niestety szybko straciłam aniołka :(
    Już półtora roku minęło od tamtego czasu i dopiero teraz ( pod okiem specjalisty) powoli udało mi się unormować wszystkie hormonki :)
    Więc z każdym cyklem liczę, że się uda! :)
    I wszystkim innym też tego życzę :)

    A możesz napisać czy miałaś jakieś objawy? Czy to tak w badaniach dopiero wyszło? Dosyć długo się staracie ale dobrze że wiesz co Ci jest. :)

  • asiun Ekspertka
    Postów: 297 84

    Wysłany: 3 września 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz od tygodnia czuję się dobrze ;). Jakieś procenciki energii mogę Wam przesłać %%% łapcie ! Hehe ;)
    Oby ta energia mi dopisywała to może staranka owocne będą :D

    ex2bhdge30jzhj6n.png

    bfaregz2kmplzbid.png
  • rudainka Przyjaciółka
    Postów: 89 34

    Wysłany: 3 września 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lolaP wrote:
    A możesz napisać czy miałaś jakieś objawy? Czy to tak w badaniach dopiero wyszło? Dosyć długo się staracie ale dobrze że wiesz co Ci jest. :)

    Wiesz co.. wszystko zaczęło się od czasów szkolnych. Słaba koncentracja, brak nastroju ( nawet rozpoczęłam leczenie u psychologa bo wszyscy myśleli, że to depresja), problemy z zapamiętywaniem no i w końcu zastanawiające był brak miesiączkowania mimo już nastoletniego wieku. Tak trafiłam do szpitala, tam zrobili "jakieś tam" badania i przypadkiem wyszło, że mam problem z tarczycą. I owszem, na tarczycę przystosowali mi leki a na brak miesiączki zwykłe tabletki antykoncepcyjne - bez wcześniejszych badań ( i to 14 letniej dziewczynce!!!)
    Potem z kolei zaczęły być uciążliwe bóle głowy i miałam na tyle silne zawroty głowy i niskie ciśnienie, że po prostu zbierali mnie z podłogi bo mdlałam - i wtedy jak wyprosiłam dodatkowe badania to skierowali mnie na rezonans i wyszło że mam guzka.
    Długo mi zajęło, żeby znaleźć odpowiedniego lekarza który się tym zajmie i będzie to wszystko kontrolować. Ale chyba jestem po dobrymi skrzydłami :)

    Także niestety, ale trzeba brać pod uwagę wszystkie objawy i niebagatelizować ich :( A jak wydaje nam się że coś nadal jest nie tak, to w pierwszej kolejności szybciutko zmienić lekarza :)

    <3 49 cykl starań...
  • lolaP Przyjaciółka
    Postów: 87 22

    Wysłany: 3 września 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiesz pytam, bo ja za młodzieńczych lat też miałam zawroty a raczej silne uderzenia w głowię, coś jakbym miała tracić przytomność ale nigdy się to nie stało. Miałam badania na serce i rożne inne ale nigdy rezonansów ani tomografii,a ostatnio ciągłe bóle głowy i mam wrażenie, że lekkie zawroty, zastanawiam się czy to tez może być jakaś przyczyna, że kolejny miesiąc i nic.

    Dobrze, że trafiłaś na porządnego lekarza, wiem co to znaczy bo u mnie w mieście nie ma (prawdopodobnie) takowych, trzeba jeździć do innych miast albo odwiedzać przyjezdnych. Chyba rzeczywiście jesteś w dobrych rękach. A jakieś badanie hormonalne robiłaś które wskazywało na guzka?Czy tylko tarczyce?

  • rudainka Przyjaciółka
    Postów: 89 34

    Wysłany: 3 września 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na rezonansie wyszedł guzek. Potem już wystarczyło skupić się tylko na tych hormonach które były nadaktywne przez niego. Ogólnie oprócz tarczycy nie wpadli na to żeby zrobić inne hormony. Dopiero guzek zmusił do tego lekarzy :)

    <3 49 cykl starań...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiun wrote:
    Pierwszy raz od tygodnia czuję się dobrze ;). Jakieś procenciki energii mogę Wam przesłać %%% łapcie ! Hehe ;)
    Oby ta energia mi dopisywała to może staranka owocne będą :D

    Takie % to dla mnie znaczą co innego :D hehhe



    Rudainka przykre słyszeć, że trafia się na takich niekompetentnych lekarzy... Dobrze, że przynajmniej po tylu latach wiadomo co o jak i w jakim kierunku ma iść leczenie ;)

  • rudainka Przyjaciółka
    Postów: 89 34

    Wysłany: 3 września 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No no, dobrze, że czasami tak jak Ty ma się trochę energii w sobie i siły do działania żeby walczyć o swoje zdrowie ( i przy okazji marzenia) :)

    Niusia lubi tę wiadomość

    <3 49 cykl starań...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Że ja mam siłę i energię?? Chyba to nie o mnie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 20:38

  • rudainka Przyjaciółka
    Postów: 89 34

    Wysłany: 3 września 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w sensie że asiun ;D zasugerowałam się cytatem :D ale pewnie Ty tez czasem masz energię :D

    <3 49 cykl starań...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak mi się wydawało :P

    Z tym to się zgodzę ;) Asiun nie wiem skąd energii tyle bierze ale niech da spróbowac tego samego hhehe :D

  • asiun Ekspertka
    Postów: 297 84

    Wysłany: 3 września 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mace zaczęłam brać :D, ale dopiero drugi dzień dziś wzięłam także wątpię, że już takie efekty daje ;). Cały czas aż mnie nosi hehe ;) a może to dlatego,że słonko w końcu świeci, przez parę dni non stop padało, a tu nagle przepiękna pogoda ;)...poza tym okres mi się skończył . Kurczę sama do siebie się dzisiaj uśmiecham.

    ex2bhdge30jzhj6n.png

    bfaregz2kmplzbid.png
  • Lady86 Przyjaciółka
    Postów: 90 47

    Wysłany: 3 września 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a czy wy się jakos przygotowywałyście do starań? Ja byłam u lekarza, dał skierowania na podstawowe przeciwciała, tarczyce, tokso, cytomegalie, jakieś wzw (musiałam się dodatkowo doszczepiać) wszelakie usg ale stwierdził, że hormonalne to dopiero jak przez jakiś czas nic nie będzie. U Was też tak było? Czy może robiłyście od razu hormony i coś jeszcze?

    16ud3e3k1licdwwn.png[/url]
  • rudainka Przyjaciółka
    Postów: 89 34

    Wysłany: 3 września 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No słonko dziś faktycznie ładne :) aż z wrażenia odważyłam się pranie zrobić. A piszę odważyłam bo zawsze jak robię pranie to od razu zaczyna padać deszcz, nawet jak niebo bezchmurne :D

    <3 49 cykl starań...
  • asiun Ekspertka
    Postów: 297 84

    Wysłany: 4 września 2014, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudainka to pecha masz z tym praniem. Moje pranie trzy dni na ogrodzie wisiało, bo jak zaczęło padać to padało i padało...nawet zdjąć mi się go nie opłacało, a tak brzydkie ciuchy się zrobiły, że musiałam wczoraj to samo pranie jeszcze raz zrobić ;).
    Dzisiaj znowu słonko :D :D i ja znowu na pełnych obrotach od samego rana :D !!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2014, 07:14

    ex2bhdge30jzhj6n.png

    bfaregz2kmplzbid.png
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ