X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • Anooosiak86 Autorytet
    Postów: 337 208

    Wysłany: 1 września 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łapię jeeeeee :) niech działają cuda :D

    f2w33e3k2hwnvdoc.png
  • Lady86 Przyjaciółka
    Postów: 90 47

    Wysłany: 1 września 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, chciałabym dołączyć do Was, początkujących starającego się o dzidzię :) Staramy się już 3 cykl.

    anuleczka91 lubi tę wiadomość

    16ud3e3k1licdwwn.png[/url]
  • lolaP Przyjaciółka
    Postów: 87 22

    Wysłany: 1 września 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo to ja też dołączam :D ale u mnie 10 cyklów więcej czyli 13 cykl. Pozdrawiam Cie Lady86 :)

    anuleczka91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala79 przyjmuja w jakiejs nowej przychodni w Ergoarenie. Jezeli bd potrzebowac pomocy w zarejestrowaniu to mam tam znajoma w rejestracji ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia87 wrote:
    Mala79 przyjmuja w jakiejs nowej przychodni w Ergoarenie. Jezeli bd potrzebowac pomocy w zarejestrowaniu to mam tam znajoma w rejestracji ;-)
    Hehe jak fajnie jesli bede potrzebowac pomocy to sie zapewne odezwe:-) no i oczywiscie rowniez witam nowe dziewczeta w tym gronie ja tez od paru dni tu sie pojawiam przez przypadek :-) ale jest ciekawie wiec czytam sobie forum wszedzie bym sie z checia wgryzmolila ale nie za bardzo mam jeszcze odwage;-)

    rudainka lubi tę wiadomość

  • rudainka Przyjaciółka
    Postów: 89 34

    Wysłany: 2 września 2014, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala79 wrote:
    no i oczywiscie rowniez witam nowe dziewczeta w tym gronie ja tez od paru dni tu sie pojawiam przez przypadek :-) ale jest ciekawie wiec czytam sobie forum wszedzie bym sie z checia wgryzmolila ale nie za bardzo mam jeszcze odwage;-)

    to tak jak i ja :) powiem Wam, że wylądowałam na tym forum jak już nie wiedziałam czego się złapać z rozpaczy :(
    u mnie będzie jakiś 25 cykl starań także powiem Wam, że już mi się cierpliwość kończyła...

    anuleczka91 lubi tę wiadomość

    <3 49 cykl starań...
  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 2 września 2014, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś się pytał o mierzenie temperatury w srodku cyklu ;) w niczym to nie przeszkadza :)

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • asiun Ekspertka
    Postów: 297 84

    Wysłany: 2 września 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuleczka91 ja pytałam :) dzięki za odpowiedź ;).
    Czekam za tym termometrem, a tu dopiero przed chwilą dostałam maila, że wysłali...czyli jeszcze troszkę poczekam :/, ale już trudno ;).
    Jak tam dziewczyny humorki od rana??
    U mnie znowu leje, ale humor i ogólne samopoczucie o wiele lepsze niż wczoraj :).

    ex2bhdge30jzhj6n.png

    bfaregz2kmplzbid.png
  • asiun Ekspertka
    Postów: 297 84

    Wysłany: 2 września 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudainka

    ale byliście już gdzieś na badaniach jakiś ?? Wiadomo co może być przyczyną ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2014, 08:34

    ex2bhdge30jzhj6n.png

    bfaregz2kmplzbid.png
  • myszunia* Przyjaciółka
    Postów: 81 27

    Wysłany: 2 września 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, Witam nowe staraczki :) masakra dziś z pogoda jestem spiaca a w pracy nie ma ruchu, dramat! Zaczęłam dziś mierzyć temp więc zobacze co dalej, czasami myślę ze to nakręcenie to tylko mi szkodzi :) ale teraz musi sie udać tak sobie wymarzylam ze we wrześniu zajde, mam nadzieję ze i wy ze mną :) jak wam mija dzionek!?

    Dana*myszunia

    Wiara czyni cuda!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w miare ciekawie mija dzien. Rano wstalam i chcialam juz isc do pracy, a zdarza mi się rzadko taki entuzjazm... Może to dlatego że zaczynam nowy cykl i znowu jest nadzieja :P w tym miesiącu będziemy się często <3 a nie tylko w "te" dni. Moze cos zaskoczy :P

    No a w piatek czeka mnie wizyta u gina i dowiem się czy mam juz jakoes badania robic. Czy dopiero po 12 msc starań.

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 2 września 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko przeczekać te 12 miesięcy nie? Znam siebie i wiem, że po 6 mies. starań z obserwacją cyklu będę pewna, że coś mocno szwankuję.

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • rudainka Przyjaciółka
    Postów: 89 34

    Wysłany: 2 września 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiun wrote:
    rudainka

    ale byliście już gdzieś na badaniach jakiś ?? Wiadomo co może być przyczyną ??

    Tak, tak. W sumie leczę się od 10 lat.
    Niestety na początku "ktoś" spartolił sprawę złą diagnozą i trochę popsuł mi hormony.
    Okazało się że mam guza na przysadce i to on zaburza mi wszystkie hormony (niestety nie można go wyciąć bo jest za mały).
    A potem trafiłam do "rzeźnika" o specjalności ginekolog-endokrynolog, który znów źle dobrał mi leki bez badań i wtedy owszem udało się ale niestety szybko straciłam aniołka :(
    Już półtora roku minęło od tamtego czasu i dopiero teraz ( pod okiem specjalisty) powoli udało mi się unormować wszystkie hormonki :)
    Więc z każdym cyklem liczę, że się uda! :)
    I wszystkim innym też tego życzę :)

    <3 49 cykl starań...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MONIKA Moje wielkie GRATULACJE :* :* :* Nawet nie wyobrażasz jak się cieszę razem z Tobą (aż mi świeczki w oczach stanęły z radości ;) )! Oby to 9 miesięcy było dla Ciebie bardzo nudne i leniwe a rozwiązanie szybkie i bezbolesne <3 CUDOWNIE!!!!!!!
    Dziękujemy za wiruski! Na pewno nam sie przydadzą ♥


    Witam Nowe Staraczki: Lola, Lady ;) Powiedzcie coś więcej o sobie :)


    Asiun ja z tym termometrem to proponowałabym mierzyć oczywiście jak przyjdzie ale najwyżej dopóki go nie ma to mierz jakimś innym. Pomiary mogą się trochę róznić ale zawsze mniej więcej będzie wiadomo jak sytuacja wyglada :)


    Te 12 miesięscy wytrzymac to ja współczuję serdecznie... U nas od poczatku jest wiadomo, ze będzie trudno ale i tak z przyjemnością bym co miesiąc do gina latała żeby aby móc to wjaki kolwiek sposób przyspieszyć... :/


    U mnie dziś już się wypogodziło ;) Wczoraj miałam zalatany dzień ale owocny. Udało mi się kupic inofolic w aptece za 31,50zł/ opakowanie :D

  • asiun Ekspertka
    Postów: 297 84

    Wysłany: 2 września 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia, masz rację :) jutro rano zmierzę tempke zwykłym ;).

    rudainka,
    Czyli można powiedzieć, że wszystko idzie w dobrą stronę??:) ale kurcze skąd biorą się tacy "lekarze" :/.
    Ja miałam/mam nadżerkę, jeden gin uparł się żeby ją jak najszybciej wymrażać, ale postanowiłam zasięgnąć opinii innego gina, a właściwie to do dwóch innych się udałam. Całe szczęście, że zdecydowałam się na to, ginekolog do którego poszłam to już był taki specjalista z prawdziwego zdarzenia i co się okazało? Gdyby jakkolwiek ta nadżerka została ruszona to mogłabym mieć poważne problemy z zajściem, okazało się, że mam specyficzną budowę szyjki (bardzo małą, delikatną). Drugi u którego byłam powiedziałam dokładnie to samo. Na tę chwilę nadżerka o dziwo hm...jak to ująć ... znika, sam gin się dziwi, było ciężko, bo z tej nadżerki leciała mi krew, ropa..straszne bóle miałam przez to, a teraz zmieniłam kilka nawyków, zaczęłam brać lacibios femina, raz chyba wzięłam jakieś tabletki dopochwowe i jest ok. Tamten "lekarz" sama nie wiem czy chciał na mnie zarobić czy co..:/

    ex2bhdge30jzhj6n.png

    bfaregz2kmplzbid.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 2 września 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey Laseczki:) jak tam u Was? my już zaczynamy trzymajcie kciuki:)oj nie wiem jak będę chodziła hehehe :P

    myszunia*, Mala79 lubią tę wiadomość

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • rudainka Przyjaciółka
    Postów: 89 34

    Wysłany: 2 września 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiun,
    morał jest taki, że trzeba zbierać opinie od kilku lekarzy ( chociaż i tak jest mało tych dobrych). Jak na razie wszystko idzie w dobrą stronę :) Moja gin na razie odsuwa mnie od myśli in vitro czyli na to wygląda, że jest duża szansa na naturalne sposoby :)

    Truskaweczka20,
    nikt Ci nie każe chodzić! Jak już będzie po wszystkim to nogi pod sam sufit i leż tak do samego wieczora! A kolacja do łóżka ;)

    <3 49 cykl starań...
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 2 września 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudainka ale nie o to mi chodziło hehe.. tylko o to że jak tak przez kilka dni pod rząd będziemy serduszkować to będę chodzić okrakiem haha oczywiście żart :)

    Mala79 lubi tę wiadomość

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • myszunia* Przyjaciółka
    Postów: 81 27

    Wysłany: 2 września 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczko to może poprostu nigdzie nie wychodz przez najbliższe dni :) będziesz wygladala cudownie jak tak będziesz szła :) chciałabym to widzieć ;)

    Dana*myszunia

    Wiara czyni cuda!
  • myszunia* Przyjaciółka
    Postów: 81 27

    Wysłany: 2 września 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczynam 2cs ale wierze ze szybko zaskoczy i u mnie i u was kobitki :)

    Dana*myszunia

    Wiara czyni cuda!
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ