X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiun to gratuluję dobrej sytuacji finansowej i z domkiem!
    U nas niestety nie tak kolorowo :/


    Anooosiak miałam Ci wczesniej napisac że zazdraszczam wysokiego faceta :)
    Ja sama nie należę do niskich a mój maż jest mojego wzrostu więc w szpilkach często nie chadzam, ale jak założe to już takie 10cm, wiec do zdjęć zazwyczaj uginam nogę żeby być równą z TŻ :d

    http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4084439 Ja od nich kupowałam testy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam też takie testy owu + 5 ciążowych ;) tylko u innego sprzedawcy.

  • myszunia* Przyjaciółka
    Postów: 81 27

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach z tymi blokadami psychicznymi! Najlepiej nie planować, bo to co planowane to zazwyczaj nie wychodzi! A w spontanie to jest ok! Więc dziewczyny zaplanowac coś innego a co sie wydarzy później .... to juz inna bajka, fajny film jest " jak urodzić i nie zwariowac" tam jest świetny przykład:)

    Dana*myszunia

    Wiara czyni cuda!
  • Anooosiak86 Autorytet
    Postów: 337 208

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:
    Asiun to gratuluję dobrej sytuacji finansowej i z domkiem!
    U nas niestety nie tak kolorowo :/


    Anooosiak miałam Ci wczesniej napisac że zazdraszczam wysokiego faceta :)
    Ja sama nie należę do niskich a mój maż jest mojego wzrostu więc w szpilkach często nie chadzam, ale jak założe to już takie 10cm, wiec do zdjęć zazwyczaj uginam nogę żeby być równą z TŻ :d

    http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4084439 Ja od nich kupowałam testy ;)
    Dzięki kochana:* zamówię sobię na próbę :)

    f2w33e3k2hwnvdoc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja sie skusze na takie testy ale poki co mam jeszcze jeden powazny problem ktory nie daje mi spac moze znacie jakiegos ortopede miasto nie jest wazne potrzebuje kogos kto sie zajmie moja noga w miare szybko bo juz mam dosyc tego nawracajacego bolu i przeskakiwania kolana bo termin jaki dostalam na nfz w Poznaniu to luty 2016:-(

  • myszunia* Przyjaciółka
    Postów: 81 27

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasz wspaniały nfz!!!! Hm :) niestety ja Ci Mała nie pomogę bo nigdy nie miałam do czynienia z ortopeda, poszukaj gdzieś na forach jakiś może akurat wyszperasz kogos dobrego

    Dana*myszunia

    Wiara czyni cuda!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie pomogę niestety :/
    Obszukaj fora! Tam na pewno znjadziesz cenne informacje ;)

    Anooosiak jeszcze kolezanka zamawia od: sklepstarania . Chyba taki nick :) Ale to jedno było :D

  • asiun Ekspertka
    Postów: 297 84

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co mi się dzisiaj śniło... że urodziłam PSA !!! Chyba za dużo myślę o ciąży.

    Niusia, Kajtka, myszunia* lubią tę wiadomość

    ex2bhdge30jzhj6n.png

    bfaregz2kmplzbid.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hit hitów :D

    Wiesz czasem nawet Ci się wydaje, że nie myślisz a podświadomość robi swoje :P

    asiun lubi tę wiadomość

  • asiun Ekspertka
    Postów: 297 84

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale kurcze żeby takie bzdury się śniły... aż się boję co to dzisiaj mi się przyśni ;).

    ex2bhdge30jzhj6n.png

    bfaregz2kmplzbid.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane

    Fora to przeryłam chyba juz wszystkie jakie sa dostepne pod tym wzgledem :-(

  • katalina Autorytet
    Postów: 1315 1230

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2015, 08:08

  • myszunia* Przyjaciółka
    Postów: 81 27

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiun wrote:
    Wiecie co mi się dzisiaj śniło... że urodziłam PSA !!! Chyba za dużo myślę o ciąży.

    To było świetne! Twoja podświadomość szaleje ostro! ;)

    asiun lubi tę wiadomość

    Dana*myszunia

    Wiara czyni cuda!
  • asiun Ekspertka
    Postów: 297 84

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To był bardzo realny sen i o dziwo jakoś nawet nie przeszkadzalo mi to, że to piesek, baaa nawet się cieszyłam ;) hahaha!

    ex2bhdge30jzhj6n.png

    bfaregz2kmplzbid.png
  • Monika1357 Autorytet
    Postów: 1134 962

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:)

    Przepraszam, że nie napisałam, ale miałam i piątek i sobotę strasznie zabiegane, że do domu wracałam późno i już nie miałam siły na nic.

    Zrobiłam test w piątek i wyszły dwie kreseczki:) jestem w szoku, że tak szybko.
    Planuję odwiedzić lekarza za tydzień.

    Dziękuję wszystkim za gratulacje.

    OvuFriend jest bardzo przydatne, ale przede wszystkim wy jesteście tu najważniejsze. Tyle się od was dowiedziałam, że na pewno by nie poszło tak szybko. Dziękuję dziewczyny:*


    To był mój drugi cykl z ovufriend, pierwszy, w którym mierzyłam temperaturę, na wykresie było idealnie pokazane kiedy mam ovu, bo się udało:)

    asiun, misia87, Niusia lubią tę wiadomość

    Każda twoja myśl jest czymś realnym - jest siłą.
    Danielek 03.05.2015r.
    Sebastianek 27.08.2017r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No prosze Monika1357 jak pieknie:):):) pogratulowac teraz trzymam mocno kciuki zeby wszystko szlo zgodnie z planem :):):)

    Monika1357 lubi tę wiadomość

  • asiun Ekspertka
    Postów: 297 84

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika1357 gratuluję :)

    Monika1357 lubi tę wiadomość

    ex2bhdge30jzhj6n.png

    bfaregz2kmplzbid.png
  • Kasia1986 Ekspertka
    Postów: 183 57

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny

    Monika1357 Moje Gratulacje. Bardzo się cieszę z Twojego szczęścia.

    A ja zakupiłam termometr Microlife owulacyjny z dwiema liczbami po kresce, zaczynam mierzyć. Powiem Wam że my jeszcze się nie staramy ale stwierdziliśmy że warto będzie poznać swoje ciało bliżej. Jeśli chodzi o mężczyzn i ich decyzje na to aby mieć dzidzie to chyba nie ma znaczenia od wieku, ponieważ mój jest młodszy ode mnie o 4 lata a widzę że bardzo mu zależy tylko teraz ze względu na ślub czekamy.

    Ogólnie to jeszcze sobie zaplanowałam że zrobię prawko do ślubu, jest to dla mnie trudne bo już 2 lata temu podchodziłam do prawka i niestety 6 razy oblałam potem się poddałam, teraz powiedziałam że się nie poddam!

    Jeszcze raz Gratulację dla tych co mają dwie kreseczki i trzymam kciuki za staraczki żeby były dwie kreski.


    Monika1357 lubi tę wiadomość

  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 1 września 2014, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana :)
    miłego dnia :*

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • myszunia* Przyjaciółka
    Postów: 81 27

    Wysłany: 1 września 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek :) fajnie ze Monia juz ma fasolke :) my też będziemy mieć, nie poddawać sie i glowa do góry, buziaczki dziewczynki :*

    Monika1357 lubi tę wiadomość

    Dana*myszunia

    Wiara czyni cuda!
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ