Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • asiun Ekspertka

Wysłany: 29 sierpnia 2014, 08:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuleczka91, widzę, że jesteśmy z tego samego rocznika :)

anuleczka91 lubi tę wiadomość

ex2bhdge30jzhj6n.png

bfaregz2kmplzbid.png
  • anuleczka91 Przyjaciółka

Wysłany: 29 sierpnia 2014, 08:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na to wygląda :)
    Jak tam starania? ;)

bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • Truskaweczka250 Autorytet

Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jak tam u was ja kosztem już 10 dzień w pracy bez wolnego i jeszcze jutro niedzielę mam wolną ale nie mam już siły i ochoty jakiś dół mnie łapie

25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika 3mam kciuki aby to była Fasolka...<3

Witaj Asun!
    Na forum nie ma głupich pytań ;)
    Obyś jak najszybciej przeszła z naszego forum na forum dla ciężarnych! :)
    Ja też mierzę tempkę cały cykl i termometrem owu Microlife- jestem zadowolona :)
    Co do suplementów to kwas jest najważniejszy! Dziewczyny jeszcze np magnez biorą. Ja osobiście piję inofolic :)
    Też jestem z tego rocznika co Ty i Anuleczka :D Widzę nawet, ze Wy też 3 lata po ślubie jak my ;)
    Opowiedz coś więcej o Was!

Boshe Truskaweczka jak Ty tak dajesz radę... Gdzie Ty pracujesz w ogóle?
    Znam te doły, ale trzeba się szybko z nich wykopywac bo później już jest aby gorzej! Opowiadaj co tam jest nie tak!

asiun lubi tę wiadomość

• asiun Ekspertka

Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starania dopiero zaczynamy :), zobaczymy co to będzie...troszkę nastawienie męża mnie martwi, bo niby chce, ale jakoś wydaje mi się, że nie jest do końca przekonany...albo ja tak to widzę, bo ja o niczym innym nie myślę, a on raczej na luzie do tego podchodzi. Chociaż jak mam okres to wszystko widzę zupełnie inne niż jest w rzeczywistości, chyba niepotrzebnie się nakręcam.

Truskaweczka250
    Ja ostatnio też jestem jakaś taka podłamana, ta pogoda ma też duży wpływ na samopoczucie.
    No to sporo pracujesz, odpoczynek się należy !!

ex2bhdge30jzhj6n.png

bfaregz2kmplzbid.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faceci tez nie zawsze pokazują swoje emocje więc trzeba ich 'wyczuć', ale niestety czasem się nie da... A mówią, że kobiety to istoty cięzkie do rozgryzienia :D
    Każda z nas się w jakiś tam mimowolny sposób się nakręca- to chyba normalne ;)
    A mąż starszy/ w Twoim wieku?

Wysłany: 29 sierpnia 2014, 10:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pracuje z znanej sieciówce i teraz tak mnie tak jedna kierowniczka załatwiła że taki grafik mi zrobiła a że umowa mi się kończy z końcem września nie mogę nic powiedzieć bo wiecie jak to może się odbić i tak pracuje tyle dni już nam dosyć wszystkiego

25.png
    Mili <3
  • Baś Autorytet

Wysłany: 29 sierpnia 2014, 10:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiun, co do faceta to i mi się też tak wydaje, ale mój zapewnia, że chce i wie co robi, że już czas, ale czasem tak jakoś...no chyba po prostu chodzi o to, że mężczyźni nie są na tym punkcie tak zafiksowani jak my.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2014, 11:00

• Anooosiak86 Autorytet

Wysłany: 29 sierpnia 2014, 11:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiun wrote:
    Starania dopiero zaczynamy :), zobaczymy co to będzie...troszkę nastawienie męża mnie martwi, bo niby chce, ale jakoś wydaje mi się, że nie jest do końca przekonany...albo ja tak to widzę, bo ja o niczym innym nie myślę, a on raczej na luzie do tego podchodzi. Chociaż jak mam okres to wszystko widzę zupełnie inne niż jest w rzeczywistości, chyba niepotrzebnie się nakręcam.
    Quote:

Asiun u mnie podobnie - w sensie uzgodniliśmy razem, że chcemy JUŻ zacząć starania - ale on podochodzi do tego, jak będzie teraz = to super, a jak się nie uda = to w końcu będzie za jakiś czas. Pociesza mnie i wspiera, ale czasem mnie wkurza, to, że ja jako kobieta muszę latać po lekarzach, brać jakieś leki, mierzyć te temperatury, pilnować się, etc, a ten nawet nie może dla mnie zacząć o siebie zadbać więcej (jest wysportowany, ale mało sypia i zawsze robi wszystko w pośpiechu i po nocach siedzi na kompie i gra jeszcze) ;/ dziś rano się wkurzyłam, bo się okazało, że zamiast iść spać ok. 24, żeby spać te 6-7 godzin przed pracą, to poszedł spać po 3-ciej! Masakra ...

f2w33e3k2hwnvdoc.png
  • Baś Autorytet

Wysłany: 29 sierpnia 2014, 11:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anooosiak86 - dlatego nie ma i nie będzie równouprawnienia ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 29 sierpnia 2014, 11:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka to współczuje sytuacji... I co jeszcze po 12h pracujesz?

Anooosiak to widzę, że wszyscy faceci tacy sami hehe
    Ja się do mojego czasem śmieje, że nie potrzebuję KOLEJNEGO dziecka :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 29 sierpnia 2014, 11:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :-( no i masz babo placek znowu nastały barwy indian :-( :-( :-( odpowiadając na pytanie skąd taka przerwa miedzy to zdarzylam zaliczyć rozwód a później byłam trochę czasu sama musialam ochlonac po poprzednim związku a w obecnym no wiecie jak to bywa każdy chce mieć Baby a mój partner jest bez potomstwa póki co owszem moje dziecko jest dla Niego bardzo ważne świetnie się dogaduja ale wiadomo ze chciałby mieć tez w tym udział... UPS mnie to musicie dziewczyny stopować bo jak zaczynam pisać to wpadam w trans i wszędzie mnie pełno :-) Przesylam buziaczki dla wszystkich i życzę miłego dnia a wczoraj nie wpadlam później chociaż pisalam ze się jeszcze pojawie bo pojechałam na babskie ploty do kumpeli z która się trochę czasu nie widzialam

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2014, 11:44

• Baś Autorytet

Wysłany: 29 sierpnia 2014, 11:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala79, a ja dziś mam babski wieczór, taki miły początek weekendu ;P

Wysłany: 29 sierpnia 2014, 12:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:

Nie raczej po 8, 9 czasami po 10 ale i 12 też się zdarzają on cóż taki kraj niestety

25.png
    Mili <3
  • Anooosiak86 Autorytet

Wysłany: 29 sierpnia 2014, 12:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:

Anooosiak to widzę, że wszyscy faceci tacy sami hehe
    Ja się do mojego czasem śmieje, że nie potrzebuję KOLEJNEGO dziecka :D

Niusia - dokładnie czasem czuję, że muszę wychować go od nowa - moje "maleństwo" - bo ma prawie 2 metry hehehe ;>

Mam taki niepisany plan, żeby cieszyć się sobą i <3 co 2 dni - chyba, że spontany wyjda i wtedy częściej :) ale nie liczę tych dni, bo mam długie cykle i sama nie wiem kiedy trafię w owulkę :P a nóż-widelec się trafi :D

A ja jutro shopping z kumpelą :D a cooo :P

f2w33e3k2hwnvdoc.png
  • Kisieńka Ekspertka

Wysłany: 29 sierpnia 2014, 12:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    HA! u mnie też wychodne, ale jutro.

5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • Anooosiak86 Autorytet

Wysłany: 29 sierpnia 2014, 12:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dziś dowiedziałam, że taka dalsza kumpela w ciąży - w 5 tygodniu :) Ma strasznie wysoką prolaktynę, ale szczęściara książkowe równe cykle po 28 dni ... więc się udało, a gin jej nie zapowiadał szybkich fajerwerków :D Więc widać, że jak się zluzuje to można :) Mówiła, że uznali z mężem, że co ma być to będzie i zaczęli się kochać bez gumek :) i tyle .... :P

f2w33e3k2hwnvdoc.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 sierpnia 2014, 13:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka właśnie.... Jakie o czasy teraz mamy :/

Mala nie krępuj się! Od tego jesteśmy, zeby się wygadać i doradzić!
    Najważniejsze że trafiłaś na odpowiedniego faceta ♥

Anooosiak to rzeczywiście masz Maleństwo haha :P

• Anooosiak86 Autorytet

Wysłany: 29 sierpnia 2014, 13:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:
    Truskaweczka właśnie.... Jakie o czasy teraz mamy :/

Mala nie krępuj się! Od tego jesteśmy, zeby się wygadać i doradzić!
    Najważniejsze że trafiłaś na odpowiedniego faceta ♥

Anooosiak to rzeczywiście masz Maleństwo haha :P

Nooo Maleństwo jest :) jak się cielsko na mnie położy to nie ma gdzie uciec :D ale mam szczęście, bo jak ubiorę wysokie szpile to i tak o głowę niższa jestem :P

f2w33e3k2hwnvdoc.png
  • myszunia* Przyjaciółka

Wysłany: 29 sierpnia 2014, 13:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anooosiak86 wrote:
    Ja się dziś dowiedziałam, że taka dalsza kumpela w ciąży - w 5 tygodniu :) Ma strasznie wysoką prolaktynę, ale szczęściara książkowe równe cykle po 28 dni ... więc się udało, a gin jej nie zapowiadał szybkich fajerwerków :D Więc widać, że jak się zluzuje to można :) Mówiła, że uznali z mężem, że co ma być to będzie i zaczęli się kochać bez gumek :) i tyle .... :P

Cześć jestem w sumie tutaj nowa, ale jak tak napisalas o tej kumpeli to zajefajne, u mnie chyba za bardzo sie zajawilam, i może jakas blokada psychiczna? :) psychiczna to ja jestem:) muszę też chyba odpuścić a może wtedy sie uda:) pozdrawiam dziewczyny

Dana*myszunia

Wiara czyni cuda!
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego