X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    W ciąży też czułam się jak na @, więc nic straconego :)

    Wie, że tak może być. A ja mam dziwnie. Raz się czuję jak na @ a raz nie. Dziś się pokłóciłam z M i brzuch mnie rozbolał. Musiałam się położyć i przeszło. Pojawiło się za to dużo białego, gęstego śluzu. Zobaczymy co będzie jutro. Teraz już nie mam na to wpływu, ale fajnie byłoby w Nowym Roku zobaczyć dwie kreseczki. W tym cyklu czekam do terminu @ z testowaniem.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka trzymam kciuki za dwie tlusciutkie kreseczki :)

    madlenka lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • lovely Koleżanka
    Postów: 73 7

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka będzie dobrze. Trzymam kciuki

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :*

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Kokaina Autorytet
    Postów: 651 931

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Chciałabym dołączyć do Waszego wątku.
    Staramy się o dziecko od 5 cykli. do lipca brałam stosunkowo silne pigułki anty i trochę się pocieszałam, że to może przez to ciąży jeszcze nie ma (uregulowanie cykli itd.)

    Nie wiem jakie Wy macie doświadczenia z hormonalnymi tabletkami ? Niektórzy twierdzą, że one nie mają wpływu na płodność ...?

    Synek 2016 r. ♥️
    Synek 2020 r. 💚

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2015, 12:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2015, 12:47

  • Kokaina Autorytet
    Postów: 651 931

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicity- dzięki za powitanie :)

    Wizyte u gina mam za ok. miesiąc, myślę, że wtedy poproszę o skierowanie na badania.

    Synek 2016 r. ♥️
    Synek 2020 r. 💚

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nową staraczkę :)

    Felicity jak @ jutro nie przyjdzie to wracając z pracy kupuję testy. Siknę we wt rano bo jutro wieczorem nie będzie pewnie sensu.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka wykresik ładnie wygląda :)

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2015, 12:47

  • lovely Koleżanka
    Postów: 73 7

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowa staraczke ;-)

    Ja także zamowilam testy ovu i zobaczymy :-)
    @ się skończyła wiec niedługo zaczynamy serduszkowanie

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia91 wrote:
    Lili co tam u Was ? :) Kurcze jak ten czas szybko leci :)
    A dziękuję, odpukać jest ok :) Samopoczucie już typowo II trymestrowe, brak mdłości i całej niefajnej reszty. 15.01. idę podejrzeć maluszka :)
    madlenka wrote:
    Wie, że tak może być. A ja mam dziwnie. Raz się czuję jak na @ a raz nie. Dziś się pokłóciłam z M i brzuch mnie rozbolał. Musiałam się położyć i przeszło. Pojawiło się za to dużo białego, gęstego śluzu. Zobaczymy co będzie jutro. Teraz już nie mam na to wpływu, ale fajnie byłoby w Nowym Roku zobaczyć dwie kreseczki. W tym cyklu czekam do terminu @ z testowaniem.

    Trzymam kciuki mooocno :)
    Kokaina wrote:
    Hej :)

    Chciałabym dołączyć do Waszego wątku.
    Staramy się o dziecko od 5 cykli. do lipca brałam stosunkowo silne pigułki anty i trochę się pocieszałam, że to może przez to ciąży jeszcze nie ma (uregulowanie cykli itd.)

    Nie wiem jakie Wy macie doświadczenia z hormonalnymi tabletkami ? Niektórzy twierdzą, że one nie mają wpływu na płodność ...?

    Hej hej :) Ja nie brałam nigdy tabsów, więc się nie ten temat nie wypowiem, ale jeśli chodzi o TSH to możesz mieć problemy ze skierowaniem od gina. Oni nie lubią wchodzić nie na swój obszar, często się wykręcają. Lepiej podejdź do rodzinnego, od 2015 ma obowiązek leczyć tarczycę. Weź skierowanie na TSH, ft3 i ft4 :)

    Powodzenia :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • apple Znajoma
    Postów: 20 6

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lovely no własnie widzę, że co jakiś czas dochodzi ktoś nowy :)
    Felicity przykro mi, ale nie wolno się poddawać
    Sowa 7 tydzień - gratuluję. trzymam kciuki za usg :)
    Madlenak trzymam kciuki
    U mnie najbliższa ovu powinan być jutro albo pojutrze, więc w tym tygodniu zabieramy się do działania :D
    chyba muszę się zmobilizować i zacząć mierzyć temperaturę... na razie działamy "na czuja"

    c72538a0f30f3eb9d1b70c77a218fdeb.png
  • lovely Koleżanka
    Postów: 73 7

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apple uwierz ze mi też ciężko było się zebrać żeby zacząć mierzyć temp ale od tego cyklu obiecałam sobie, że będę to robić Codziennie ;-) to mój 3 cykl i mam nadzieje ze powiedzenie "do 3 razy sztuka" sprawdzi się w moim przypadku.
    Pozdrawiam i miłego dnia życzę dziewczyny :-)

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zero objawów dziewczyny. Jakichkolwiek.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Staraczki:)

    Jestem początkująca na forum jak i początkującą Staraczką. Dopiero też poznaję ovufriend :) Nie zabezpieczamy się ok. pół roku, niestety póki co nic z tego. Jestem półtora roku po odstawieniu tabletek anty. Od ok. miesiąca zaczynamy pełną parą. Zaczynam też obserwować baczniej samą siebie i swój cykl.

    Dziś teoretycznie wypada owulacja, ale temperaturę dopiero zacznę mierzyć, więc ciężko będzie trafić :) Tak czy owak, jak mój Luby wróci z pracy to bierzemy się do 'roboty' :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 15:03

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nie :/ zobaczyłam jedną niteczkę krwi w śluzie - bo już sprawdzam czy czegoś tam nie ma, więc testów dziś nie kupuje i czekam na @ jutro. Bo raczej mi się nie przewidziało. Hmm chyba, że się zadrapałam, możliwe to? Ale sobie wkręcam już :(

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Kokaina Autorytet
    Postów: 651 931

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilirose, dzięki za cenne sugestie :)

    Madlenka, stestuj się, w w sumie nitkowanie też może być jedną z oznak ciąży :>

    Synek 2016 r. ♥️
    Synek 2020 r. 💚

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokaina to narazie jedna niteczka. Ledwo ją wypatrzyłam :) Testów nie kupiłam bo padał deszcz jak wracałam z pracy, a miałam podwózkę do samego domu. Zresztą mam jakieś przeczucie, że jutro mnie zaleje.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
‹‹ 302 303 304 305 306 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ