Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • madlenka Autorytet

Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda lilirose, ładnie rośnie. W sumie powoli, ale stopniowo w górę jakoś idzie. Mam nadzieję, że tak zostanie już.

Lovely ja też dołączam się do kciukasów.

qdkk2n0ao2txirxa.png
  • lovely Koleżanka

Wysłany: 8 stycznia 2015, 05:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I czar niestety prysł :-( :-(
    Nieproszony gość zawitał.

• madlenka Autorytet

Wysłany: 8 stycznia 2015, 06:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spada :(

qdkk2n0ao2txirxa.png
  • EP!C Autorytet

Wysłany: 8 stycznia 2015, 08:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lovely, w takim razie następnym razem się uda !!

madlenka, trzymam kciuki!

wysyłam Wam ciążowe wiruski &&&&&&&&&&&&&& ! :)

16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • lovely Koleżanka

Wysłany: 8 stycznia 2015, 16:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze się uda następnym razem :-( to będzie już nasz 3 cykl

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 stycznia 2015, 17:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2015, 12:46

• madlenka Autorytet

Wysłany: 8 stycznia 2015, 19:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ep!c dzięki za kciukasy! Przydadzą się, jeszcze nadziei nie tracę, ale odczuwam nadchodzącą @. W sumie nie wiem jak się dziś czuję bo jak poszłam do pracy na 8.30 tak dopiero usiadłam na tyłek o 16! Jutro mamy WOŚP wiec kupa roboty.

Lovely u mnie jak się teraz nie uda to następny cykl będzie czwartym.

Tygrys co to za jednodniowe plamienie u Ciebie wczoraj? Dziś widzę znów temp w górę więc może fasola uwiła sobie już gniazdko?

qdkk2n0ao2txirxa.png
  • oleczkaa Koleżanka

Wysłany: 8 stycznia 2015, 19:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka, 3mam kciuki żeby temperaturka się jeszcze podniosła, widzisz jak u mnie szalała :). A ja taka chora :(. Byłam dziś u lekarza, przypisał mi kilka specyfików, żeby się trochę podratować. 15ego mam wizytę u ginekologa, dowiem się na jakim etapie jesteśmy, bo z tego mojego wykresu to nic nie wiadomo. Ovu wyznaczył 3 miesiąc, ale to na 100% nieprawda...

f2w3hqvkyl5xc8tn.png
  • madlenka Autorytet

Wysłany: 8 stycznia 2015, 19:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrys73 zobacz co ja znalazłam na forum :

plamienie implantacyjne – mała ilość krwi (zazwyczaj bardzo jasnej) widoczna około 7-10 dni po owulacji;

Nie chcę Cię nakręcać, ale mam nadzieję, że u Ciebie będzie dobrze.

Oleczkaa dziękuję za kciukasy. Przydadzą się :) Zdrówka życzę, dbaj o siebie i bobaska :)

qdkk2n0ao2txirxa.png
  • tygrys73 Autorytet

Wysłany: 8 stycznia 2015, 21:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka niestety dziś cały dzień sucho a wieczorem znowu ta jasna krew w śluzie. :( Czuję @, bo przecież plamienie nie trwałoby dwa dni... Też się wczoraj trochę podniosłam na duchu, ale dziś już płakałam, najgorzej jak człowiek się czymś ucieszy- wtedy się spada z tak wysoka... ;(( A tak nie dość, że nie będzie ciąży to jeszcze muszę się martwić jakimś plamieniem...Madlenka ale Za ciebie mocno trzymam kciuki- taki spadek to nie spadek ! :)

Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • madlenka Autorytet

Wysłany: 8 stycznia 2015, 21:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doskonale Cię rozumiem, czasami płacz pomaga bo oczyszcza. Ale nie płacz skoro jeszcze @ nie przyszła w pełni. Ja tak mam gdy pochwalę się komuś, że wykres taki ładny. Wczoraj tak było i dziś padła. Co prawda tylko kreseczkę, ale zmsrtwiło mnie to, bo to pierwszy mój wykres kiedy tak rosło stopniowo. We wcześniejszych były wahania. Dzięki za kciuki. Zobaczymy co przyniesie nam jutrzejszy dzień.

qdkk2n0ao2txirxa.png
  • tygrys73 Autorytet

Wysłany: 8 stycznia 2015, 22:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz czasem nie ma co się sugerować wykresem. Ja zwykle mam caly czas ładny wykres a tempka spada tylko dokładnie w dzień @. Więc jutro się wyjaśni.

Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • madlenka Autorytet

Wysłany: 9 stycznia 2015, 06:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie niby 36,9. Nie wiem co myśleć. Obudziłam się przed 5, wtedy miałam 36,8. Poleżałam bez ruchu z pół godz i widocznie usnęłam. Nie wiem czy taka temp jest wiarygodna. Ale ciesze sie ze tak jest choć gardło mnie drapie lekko wiec moze będę chora a brzuch na @ boli. Znów uczucie, że już coś leci choć narazie bez bólu pleców. Milego dnia, ja dziś mam 10 godz :(

qdkk2n0ao2txirxa.png
  • lovely Koleżanka

Wysłany: 9 stycznia 2015, 06:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicity wrote:
    lovely a Ty z jakim tsh się teraz starasz? Spadło Ci może coś po tabletkach?

Tak spadło choć ciągle jest wysokie ale próbujemy. Aktualnie mam 4,5 :-(
    A Ty z jakim tsh się starasz?
    Planuje kupić testy owulacyjne i nimi się wspierać.
    Najgorsza jest obawa ze coś ze mną lub moim K. jest nie tak ( może jakieś problemy z płodnościa) :-(

• lovely Koleżanka

Wysłany: 9 stycznia 2015, 06:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak na marginesie to dziwna rzecz mi się wczoraj przytrafiła - nie wiem czym to było spowodowane, ale wieczorem miałam tak straszna ochotę na jakąś kwaśna rzecz, że prawie cala cytryne zjadlam, nie wspominając o innych cytrusach ;-) gdyby nie @ to cieszyłabym się ze jednak to zachcianki fasolki :-(

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 stycznia 2015, 07:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2015, 12:47

• lovely Koleżanka

Wysłany: 9 stycznia 2015, 08:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicity wrote:
    a masz już normalną @ czy tylko plamienie? bo jeśli plamienia to spróbuj zatestować, nawet przez pierwsze miesiace ciązy można miec taki niby "okres"

jesteśmy w podobnej sytuacji, ale musi być dobrze,nie ma innej opcji! :)
    Miłego dnia dziewczyny, zmykam do pracy:)

Niestety @ wygląda na normalną :-(
    Masz rację musi być dobrze. Im bardziej będziemy się przejmować tym ciężej będzie przy staraniach.
    Ja powiedziałam juz mojemu K. że zmieniamy taktykę starań ;-) musimy być bardziej wyluzowani a nie myśleć tylko o tym czy się uda czy nie.

Miłego dnia dziewczyny ;-)

• lovely Koleżanka

Wysłany: 9 stycznia 2015, 11:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicity ja w sierpniu miałam tsh 10.2 :-(
    Najważniejsze że spada ;-)

• oleczkaa Koleżanka

Wysłany: 9 stycznia 2015, 11:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka widzę,że u Ciebie tempka skoczyła :). Mnie też bolał brzuch jak na @, a tu jednak :). Trzeba być dobrej myśli! :)

f2w3hqvkyl5xc8tn.png
  • apple Znajoma

Wysłany: 9 stycznia 2015, 15:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,
    jestem nowa na forum. Z mężem właśnie doszliśmy do wniosku, że chcemy zacząć starania o pierwsze dziecko. Ostatnio byłam u ginekologa badania wyszły ok więc nie pozostaje nic innego jak zacząć działać :)
    W planach początek starań był zaplanowany na wiosnę, ale doszliśmy do wniosku, że miesiąc czy dwa nas nie zbawią.
    Lecę rozejrzeć się po forum bo jestem na razie kompletnie zielona.

c72538a0f30f3eb9d1b70c77a218fdeb.png
‹‹ 303 304 305 306 307 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego