X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 12 września 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo :)
    ja też jestem dobrej myśli- bo dlaczego nie? :)

    f2w3gov3j7kctpp8.png
  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 12 września 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam u Was słychać? :)
    Nie miałam czasu przeczytać wszystkich postów :(

    olusia24 lubi tę wiadomość

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 12 września 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to jest jak się przyssiemy do monitorów :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie. A ja w pracy mam dziś urwanie głowy i nie mogę się przez Was skupić ;-)

    Baś lubi tę wiadomość

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 12 września 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Edytowałam sobie cykl i zaznaczyłam jednak 21 sierpnia.

    Testowanie za 6-7 dni i zauważyłam, że im bliżej, tym spokojniejsza jestem.

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziewczynki bierzecie i wasi panowie jakies witaminki?

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 12 września 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oboje bierzemy kwas foliowy, magnez +B6, wit. D i wczoraj kupiłam żelazo + B12.

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 12 września 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuleczka91 a co u Ciebie? kiedy testujesz? widzę że masz piękny
    wykres

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 12 września 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale się rozpisałyście! Witam nowe staraczki. Ja dziś testowałam, jest to mój 6 dzień po serduchowaniu, krecha jedna drugiej się nie dopatrzyłam, ale tak myślałam że nie od razy Rzym zbudowali? tak to się mówi?:)nawet nie jestem rozczarowana o dziwio, w pon idę do ginekologa i zrobię wszystkie badania. Dziś się dowiedziałam że mojej przyjaciółce która planowała ciąże na przyszły rok okres się 4 dni spóźnia choć zawsze ma jak w zegarku. Mówi że dziś zrobi test i jak się okaże że jest w ciąży to tym bardziej mamy się szybko starać żeby razem chodzić z brzuszkiem i żeby dzieci były z jednego roku. Jeszcze bardziej mnie to zmotywowało do badań i starania się.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2014, 16:27

    Sigma lubi tę wiadomość

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 12 września 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W przyszłym cyklu aż szkoda mi będzie moje D ! wypuszczę go z łóżka tylko na potrzeby fizjologiczne i jedzenie:) będę pracować pracować i jeszcze raz pracować. Testy owu zamówione dwie paczki( dwie bo mam nadzieje że na dwóch cyklach się zakończy), czekam na mój nowy termometr, szybciutko zrobię badanka i jak będą ok to działamy. Od następnego cyklu udostępnie mój wykres sama jestem ciekawa czy jak to mówi mój D "siądzie" hehe

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 12 września 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose Ty masz jakiś zestaw witamin czy wszystko w osobnej tabletce?

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 12 września 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olusia, w osobnych. Mogłabym brać witaminy dla starających się, bo pełno ich na rynku, ale prawie wszystkie zawierają witaminę D, którą ja dostałam od endokrynologa osobno w formie leku a nie suplementu diety (lepsze wchłanianie).
    Dlatego łykam na tę chwilę trzy tabletki (kwas foliowy, magnez z B6 i wit. D) i dojdzie jutro czwarta (żelazo z B12) ;)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 12 września 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napisz mi nazwy handlowe ok? ja tylko kwas folik na razie. nie lubię łykać witamin:/ mam od razu odruch wymiotny bo są duże i śmierdzą dlatego myślę o jakimś zestawie żeby jedną łykać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2014, 17:10

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 12 września 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olusia ja myśle, że na test jest jeszcze za wcześnie, więc głowa do góry :)
    Ja biorę kwas, żelazo, magnez z B6 i wit. C

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę kwas, żelazo, cynk, magnez +B6 i jod.
    Mąż: kwas, cynk, wit. C.

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 12 września 2014, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olusia, to wychodzi na to, że testujemy w tym samym czasie :) Pewnie gdzie tak na dniach powinna być albo już nawet była implantacja.
    Ja mam w domu tylko jeden test i na razie nie chcę go marnować ;) I tak pewnie dokupię jeszcze ze dwa, bo nie wierzę, że za pierwszym testowaniem wyjdą II kreski. Ciężko mi w sumie uwierzyć, że w ogóle się pojawią ;) Ale nic, trzeba być dobrej myśli.

    Jeśli chodzi o suplementy to ja sobie wyszukuję na doz.pl w sekcji ciąża i dziecko. Mnie wpadł w oko Pharmaton Matruelle, jest często polecany na forach, ale z tego co widziałam to teraz jest wykupiony.

    A tabletek też łykać nie lubię, bo boję się zachłyśnięcia wodą (głupie schizy). Ale co zrobić. Przez to, że mam witaminę D w postaci leku od endo to muszę z głową dobierać suplementy, żeby nie zdublować wit. D.

    Dziewczyny, a witaminę C łykacie profilaktycznie przeciw przeziębieniom, czy ta witamina ma wpływ na efekty starań?

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2014, 02:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Ja po nocy doczytywać będę co tam pisałyście, bo spania i tak nie mam :P a póki co napiszę tylko, że biorę pregnę plus, ma w sobie żelazo, wit. D, kwas foliowy i kwasy tłuszczowe, w tym ten najważniejszy DHA. I coś tam jeszcze chyba ma, ale nie pamiętam już dokładnie składu, można znaleźć w necie :) trochę drogo płacę, bo 36 zł za opakowanie, ale na następny cykl już poszukam w necie taniej.

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 13 września 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry i miłego dnia!:)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • MagdaH Przyjaciółka
    Postów: 69 23

    Wysłany: 13 września 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowy termometr przyszedł dzisiaj, ha! A wraz z nim testy ciążowe i owulacyjne...choć pewnie podejrzanej jakości.

    Spadaj już, małpo! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2014, 14:22

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 13 września 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu polegałam tylko na testach owu. Za tydzień może się okaże, czy dobrze celowaliśmy z <3.

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ