X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 23 września 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    33 dni :-)
    wiedziałam że coś ok 30:) a powiedz na jakieś podstawie zrobili Ci kontrole?

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 23 września 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olusia24 wrote:
    wiedziałam że coś ok 30:) a powiedz na jakieś podstawie zrobili Ci kontrole?
    Podobnie, odnosnie zatrudnuenia, od kiedy i takie tam...

    olusia24 lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • CaneCorso Autorytet
    Postów: 513 485

    Wysłany: 23 września 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka250 wrote:
    Juz dodałam w galerii wykresów test Qiuxx na czarnym tle pierwszy ale na komnie to nie wyraźnie mi wyszło bo cos ni aparat nie wyraźnie zrobił :)

    Sigma jak co rozwalił co sie stało :(

    Truskaweczko, dzisiaj wyszedl Ci pozytywny test? A kiedy masz termin @? Pytam, zeby ustalic jak szybko przed spodziewanym @ mozna miec pozytyw :-)

    3i49zbmhdvaalxch.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 23 września 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    Podobnie, odnosnie zatrudnuenia, od kiedy i takie tam...
    ale skurczybyki szkoda że nie interesują się np moim wujkiem który najpierw siedział pół roku na płatnym bezrobociu a teraz na lewym L4 parę miesięcy a do tego cały czas pracuję na czarno na budowie:/ mam nadzieję że jak ja już będę w ciąży to dadzą mi spokój bo mnie urzędu i takie sprawy bardzo stresują, za bardzo się denerwuję.

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 23 września 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CaneCorso u truskaweczki na wykresie wszystko masz:)

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 23 września 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olusia24 wrote:
    ale skurczybyki szkoda że nie interesują się np moim wujkiem który najpierw siedział pół roku na płatnym bezrobociu a teraz na lewym L4 parę miesięcy a do tego cały czas pracuję na czarno na budowie:/ mam nadzieję że jak ja już będę w ciąży to dadzą mi spokój bo mnie urzędu i takie sprawy bardzo stresują, za bardzo się denerwuję.
    Podibno teraz wsztstkie ciezarne magluja :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 23 września 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka, to chyba jutro przejdę się na prolaktynę i progesteron. 7 dc chyba jest ok na te badania.

    Anutka lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 23 września 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Anutka, to chyba jutro przejdę się na prolaktynę i progesteron. 7 dc chyba jest ok na te badania.
    Mi lekqrz zawsze kazal tak dziwnie robic badania bo kazdego 25 dnia miesiaca a nie w okreslonym dniu cyklu :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 23 września 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka, dlaczego tak?
    Jak jutro zrobię progesteron i prolaktynę to będzie dobrze?

    Mallinka, tak, biorę Euthyrox (dawka 5dnix37,5mg + 2dnix50mg). Trzy tygodnie temu temu miałam 2,1, a zaczynałam leczenie w ogóle od 4,7. Plan jest dobić do 1,5 minimum. Badanie powtórzę za 3-4 tygodnie.

    mallinka lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie wytrzymałam i zrobiłam test przed chwilą i kurna chyba felerny. W pierwszej minucie poszła smuga barwnika i razem ze smugą pojawiły się 2 mocne kreski na różowym tle, a po chwili zniknęła smuga i kreska testowa, została tylko kontrolna. W miejscu testowej jest jakiś brudnoszary cień widoczny pod kątem, ale nic więcej - jak się spojrzy na test normalnie na wprost, to jest biało i zero cieni. O co chodzi?

    Anutka lubi tę wiadomość

  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 23 września 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma, a nie chcesz iść na betę?

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 23 września 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Anutka, dlaczego tak?
    Jak jutro zrobię progesteron i prolaktynę to będzie dobrze?

    Mallinka, tak, biorę Euthyrox (dawka 5dnix37,5mg + 2dnix50mg). Trzy tygodnie temu temu miałam 2,1, a zaczynałam leczenie w ogóle od 4,7. Plan jest dobić do 1,5 minimum. Badanie powtórzę za 3-4 tygodnie.
    He nie wiem, tak kazal :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 23 września 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma wrote:
    Dziewczyny, nie wytrzymałam i zrobiłam test przed chwilą i kurna chyba felerny. W pierwszej minucie poszła smuga barwnika i razem ze smugą pojawiły się 2 mocne kreski na różowym tle, a po chwili zniknęła smuga i kreska testowa, została tylko kontrolna. W miejscu testowej jest jakiś brudnoszary cień widoczny pod kątem, ale nic więcej - jak się spojrzy na test normalnie na wprost, to jest biało i zero cieni. O co chodzi?
    Daj foto :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam foto z tego momentu jak były 2 kreski, bo to było dosłownie 20 sekund i z każdą sekundą krecha bledła, więc wpatrywałam się w nią zaklinając, żeby nie zniknęła :( a potem zniknęła i nic nie widać na foto, kompletnie nic.

    Aaaa ja się zorientowałam, że zapytałam Truskaweczki czy można już gratulować, ale w końcu nie pogratulowałam :D więc GRATULUJĘ kochana!!! Czekam razem z dziewczynami na wieści z bety i obiecane wirusy czy fluidki :D

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 23 września 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma wrote:
    Nie mam foto z tego momentu jak były 2 kreski, bo to było dosłownie 20 sekund i z każdą sekundą krecha bledła, więc wpatrywałam się w nią zaklinając, żeby nie zniknęła :( a potem zniknęła i nic nie widać na foto, kompletnie nic.

    Aaaa ja się zorientowałam, że zapytałam Truskaweczki czy można już gratulować, ale w końcu nie pogratulowałam :D więc GRATULUJĘ kochana!!! Czekam razem z dziewczynami na wieści z bety i obiecane wirusy czy fluidki :D
    Wstaw co masz i siknij rano :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tu dodać zdjęcia ;>

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 23 września 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zyrcia wrote:
    Jak tu dodać zdjęcia ;>
    Pdzez linki, wrzuc na np zapodaj.net i wstaw t link, inaczej sie nie da :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ;)

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 23 września 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zyrcia wrote:
    Dziękuję ;)
    Co chcesz nam pokazac ???

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    test :D popadam w paranoję, tylko jest tragicznej jakości i nie wiem czy w ogóle coś będzie widać :/

‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ