X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pogaduchy o dupie Maryni czyli o Wszystkim i o Niczym :P Zapraszam
Odpowiedz

Pogaduchy o dupie Maryni czyli o Wszystkim i o Niczym :P Zapraszam

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f9481a18a9bc81e8.html

    kapturnica zapomnialas o tym hehehe :-D :-P a sama go podeslalas ;-P

    kapturnica, Sue lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    kapturnica każda ma swojego masażystę w domku ;)

    No wlasnie nie kazda ehhhh

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    eee no ty to jakis pakiet powiekszony zes dostala..Nie za duzo ???
    Kurde nie zazdroszce , naprawde....
    cóż życie ,śmierć mojego brata 5lat temu dała się we znaki :( to pozostałości poniekąd i stres stres stres

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2014, 11:40

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina25 wrote:
    kapturnica zapomnialas o tym hehehe :-D :-P a sama go podeslalas ;-P
    HEHEHEHEHEH Tyle , ze gosc samowystarczalny jak widac =D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    eee no ty to jakis pakiet powiekszony zes dostala..Nie za duzo ???
    Kurde nie zazdroszce , naprawde....
    za dużo o wszystko co wymieniłam :)

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    cóż życie ,śmierć mojego brata 5lat temu dała się we znaki :( to pozostałości poniekąd i stres stres stres
    Wspolczuje , naprawde...

    samira lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety Samira zycie nas nie chce rozpieszczac za bardzo stawiajac ciagle cos na drodze...Ale czlowiek to taki gatunek , ze wszystko przetrzyma...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    No wlasnie nie kazda ehhhh
    Kapturnica, a gdzież Twój małż się ppodziewa?


  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    cóż życie ,śmierć mojego brata 5lat temu dała się we znaki :( to pozostałości poniekąd i stres stres stres
    Ja również współczuje...


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Wspolczuje , naprawde...
    dzięki ,3lata temu zmarła ukochana babcia ...

    co nas nie zabije to podobno nas wzmocni,oby :)

    niestety takie chwile zostają w pamięci bardzo mocno

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue wrote:
    Kapturnica, a gdzież Twój małż się ppodziewa?

    Tak sie sklada ze od kilku lat pracuje za granica...Niestety takie czasy...Pracuje w Brukseli tylko szkoda ze nie jako posel hehehehe
    I przez to bywa rzadziej niz bym tego sobie zyczyla..Ale cos za cos...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny,śnił mi się wiele razy bardzo wymownie i mam nadzieję ze jest mu tam na górze naprawdę tak jak mówił :)

    nawet nie wie ze córka która ma 25 lat ma już tytuł magistra i pracuje w Anglii ,właśnie przyjeżdża w piątek na parę dni zabiera mojego syna i jadą na wesele kuzynki :)

    też miałam jechać ale z braku miedzi się w domu siedzi ,dwa lata temu byliśmy wszyscy na weselu u jej dwa lata starszej siostry

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja słucham i oglądam viva polska :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2014, 11:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Tak sie sklada ze od kilku lat pracuje za granica...Niestety takie czasy...Pracuje w Brukseli tylko szkoda ze nie jako posel hehehehe
    I przez to bywa rzadziej niz bym tego sobie zyczyla..Ale cos za cos...

    a ty do niego dolaczyc nie mozesz? wiem ze rozne sytuacje w zyciu sa ale ja i moj L tez stwierdzilismy na poczatku malzenstwa ze jesli bedzie kiedys szansa wyjazdu za granice to tylko we dwoje!!nie dla nas zwiazki na odleglosc.. i tak wyladowalismy razem w Belgii tylko my Antwerpia..i tak zlecialo nam tu juz 3 lata..

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina25 wrote:
    a ty do niego dolaczyc nie mozesz? wiem ze rozne sytuacje w zyciu sa ale ja i moj L tez stwierdzilismy na poczatku malzenstwa ze jesli bedzie kiedys szansa wyjazdu za granice to tylko we dwoje!!nie dla nas zwiazki na odleglosc.. i tak wyladowalismy razem w Belgii tylko my Antwerpia..i tak zlecialo nam tu juz 3 lata..
    właśnie tylko razem !!,tak się rozleciało moje pierwsze małżeństwo i on jest gdzieś w Madrycie i nie ma ze mną ani z synem od 10 lat kontaktu ,jest scigany za alimenty

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to przykre samira..
    w zwiazkach na odleglosc dobre sa tylko powroty :-) wtedy jest fajnie bo czlowiek jest szczesliwy ze wreszcie po paru miesiacach rozlaki zobaczy sie z druga polowka..a pozniej znowu wyjazd tesknota albo tak jak w twoim przypadku rozpad malzenstwa.. czego ja nikomu nie zycze oczywiscie..

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina25 wrote:
    a ty do niego dolaczyc nie mozesz? wiem ze rozne sytuacje w zyciu sa ale ja i moj L tez stwierdzilismy na poczatku malzenstwa ze jesli bedzie kiedys szansa wyjazdu za granice to tylko we dwoje!!nie dla nas zwiazki na odleglosc.. i tak wyladowalismy razem w Belgii tylko my Antwerpia..i tak zlecialo nam tu juz 3 lata..
    No ja juz mam dosc zagranicy..Kiedys mieszkalismy w Irlandii ale zdecydowalam sie tu wrocic bo jakos wole by mlody konczyl poslka szkole...A w Belgii??Jakos mnie nie ciagnie ...Tu mam swoj dom, przyjaciol, syn ma swoje towarzystwo i nie mam juz ochoty wybywac gdzie kolwiek..Pracowalam i w Niemczech i Irlandii i Anglii.I jakos zawsze ciaglo mnie do Pl...Wiec mimo niedogodnosci rozlaki nie zamierzam tam wyjezdzac..Przynajmniej na ten moment...
    Moj mieszkal tez w Antwerpii ale firma przeniosla ich do Brukseli bo mimo wszystko kawalek do dojazdu jest

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety tak wyszło ze nie mamy rozwodu i nadrobię to jeszcze w tym roku

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdarza sie ze malzenstwa rozlaki nie przetrwaja ale nie ejst to regula...My mijamy sie od wielu lat..,.Bywalo lepiej i bywalo gorzej jak tow zyciu bywa..Ale malzenstwem jestesmy od 14lat , znamy sie od 16tu i nigdy nie rpzyszlo nam na mysl zeby sie rozstawac...Sadze , ze jesli cos ma trwac to bedzie trwalo mimo rozlaki....

    samira lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Zdarza sie ze malzenstwa rozlaki nie przetrwaja ale nie ejst to regula...My mijamy sie od wielu lat..,.Bywalo lepiej i bywalo gorzej jak tow zyciu bywa..Ale malzenstwem jestesmy od 14lat , znamy sie od 16tu i nigdy nie rpzyszlo nam na mysl zeby sie rozstawac...Sadze , ze jesli cos ma trwac to bedzie trwalo mimo rozlaki....
    a ile lat ma twój syn

    a dobra ale ja spostrzegawcza ,przecież masz w suwaczku hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2014, 12:14

    kapturnica lubi tę wiadomość

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ