X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pogaduchy o dupie Maryni czyli o Wszystkim i o Niczym :P Zapraszam
Odpowiedz

Pogaduchy o dupie Maryni czyli o Wszystkim i o Niczym :P Zapraszam

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Można do Was dołączyć??
    Też mam niedoczynność i hashi :( i nadwagi z 15 kg było 20 ale już 5 zwaliłam :) A muszę lekarza zapytać o tą witaminę d 3 to jest na receptę czy normalnie też kupię??

    Swoją drogą ciekawy tytuł wątku :)
    witaj,mam nadzieję ze tym razem mi nie uciekniesz z wątku :)

    ja kupiłam teraz taką http://www.doz.pl/apteka/p57523-Witamina_D3_kapsulki_100_szt. starczy na ponad 3 miesiące

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    witaj,mam nadzieję ze tym razem mi nie uciekniesz z wątku :)

    ja kupiłam teraz taką http://www.doz.pl/apteka/p57523-Witamina_D3_kapsulki_100_szt. starczy na ponad 3 miesiące

    O to to..identyczna zazywalam :)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira a po co miałam Wam psuć humory??
    Sama z Landryneczką myślałyśmy o założeniu takiego wątku :)

    samira lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie farmaceutka (w ciąży zresztą) powiedziała, że jeśli bierzemy leki na tarczyce, np. euthyrox, to wszystkie witaminy lepiej brać później, bo inaczej się nie wchłoną i bez sensu :)

    Samira, to Ty na zdjęciu?

    samira lubi tę wiadomość


  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue wrote:
    Mnie farmaceutka (w ciąży zresztą) powiedziała, że jeśli bierzemy leki na tarczyce, np. euthyrox, to wszystkie witaminy lepiej brać później, bo inaczej się nie wchłoną i bez sensu :)

    Samira, to Ty na zdjęciu?
    No ładna pani :D nie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2014, 10:58

    samira lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Samira a po co miałam Wam psuć humory??
    Sama z Landryneczką myślałyśmy o założeniu takiego wątku :)

    A NO TAK cos mi sie tam na jednym watku obilo o oczy..Byla awantura mala.....
    niestety prawda jest taka ,ze punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia..W duzej mierze priorytety staraczek roznia sie juz od priorytetow ciezarowek i na odwrot..Wazne zeby wywazyc to..Niestety nie zawsze sie udaje
    Ale na watku dupy maryny najwazniejsza jest pewnie dupa ;D

    samira, Z. lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co mi nie przeszkadza jak ktoś pisze o ciąży i mdłościach itp. ale jak czytasz to codziennie w każdym prawie poście a już przynajmniej rano w południe i wieczorem to może być uciążliwe. A tam się zrobił wątek ciążowo- nakręcający niestety a mi po depresji nie chce się wpadać w to g*wno znowu.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Wiesz co mi nie przeszkadza jak ktoś pisze o ciąży i mdłościach itp. ale jak czytasz to codziennie w każdym prawie poście a już przynajmniej rano w południe i wieczorem to może być uciążliwe. A tam się zrobił wątek ciążowo- nakręcający niestety a mi po depresji nie chce się wpadać w to g*wno znowu.
    No niestety na naszym watku monitoring cyklu tez sie zdarzaly takie osoby.Ale albo rozumialy swoj nietakt albo obrazaly sie i uciekaly eheheh...No i najlepsze ejst kiedy osoby w ciazy wykorzystuja swoj stan do tego by wplywac na innych..Mam na mysli pisanie , ze sie ktos zdenerwowal i ze ejsli cos sie stanie ebdzie to wina kogos co napisze co mysle...Niestety nie ejstesmy dziecmi i mamy prawo wyrazac nasze opinie..Niekoneicznie musza one byc przychylne...
    Poza tym chyba po to wymyslono 2watki..staraczek i ciezarowek by pewne tematy rozgraniczac i nie urazac innych kobitek.. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2014, 11:05

    Kasia * lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A stamtąd dość nie ładnie została Sandra wyproszona a ja szukałam wątku dla siebie i pewnie powoli i ja zniknę od nich :( A szkoda bo fajne dziewczyny. Ale jak to mówią punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    No niestety na naszym watku monitoring cyklu tez sie zdarzaly takie osoby.Ale albo rozumialy swoj nietakt albo obrazaly sie i uciekaly eheheh...No i najlepsze ejst kiedy osoby w ciazy wykorzystuja swoj stan do tego by wplywac na innych..Mam na mysli pisanie , ze sie ktos zdenerwowal i ze ejsli cos sie stanie ebdzie to wina kogos co napisze co mysle...Niestety nie ejstesmy dziecmi i mamy prawo wyrazac nasze opinie..Niekoneicznie musza one byc przychylne...
    Poza tym chyba po to wymyslono 2watki..staraczek i ciezarowek by pewne tematy rozgraniczac i nie urazac innych kobitek.. :)
    Widzę że czytałaś :D A mnie próbowały wmówić że Sandra mną manipuluje. A ja jestem dorosła i mam swój rozum tak się składa. Wyraziłam swoje zdanie i go nie zmienię.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2014, 11:07

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Portforzasta, powiem Ci, że można się przez to nakręcić. Laski na fioletowej stronie wszystkie wymiotują, itd. Ja nic i przez to się głupia zaczęłam martwić, że coś nie tak jest :D
    A za dużo estrogenu w jednym miejscu może powodować awantury :D Nie ma się co nakręcać, dołować, itd. Ja trzymam kciuki za wszystkie staraczki!

    Własnie oglądam nową kolekcję Reserved "Comfort Zone", już wiem w czym będę chodzić zimą :)

    kapturnica, samira lubią tę wiadomość


  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Widzę że czytałaś :D A mnie próbowały wmówić że Sandra mną manipuluje. A ja jestem dorosła i mam swój rozum tak się składa. Wyraziłam swoje zdanie i go nie zmienię.
    Ano czytalam czytalam ;D
    Ale mam rowneiz doswiadczenia z tak jak pisalam mojego innego watku gdzie jestem stale...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2014, 11:09

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba miec swoje zdanie bez wzgl na innych ;)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    No niestety na naszym watku monitoring cyklu tez sie zdarzaly takie osoby.Ale albo rozumialy swoj nietakt albo obrazaly sie i uciekaly eheheh...No i najlepsze ejst kiedy osoby w ciazy wykorzystuja swoj stan do tego by wplywac na innych..Mam na mysli pisanie , ze sie ktos zdenerwowal i ze ejsli cos sie stanie ebdzie to wina kogos co napisze co mysle...Niestety nie ejstesmy dziecmi i mamy prawo wyrazac nasze opinie..Niekoneicznie musza one byc przychylne...
    Poza tym chyba po to wymyslono 2watki..staraczek i ciezarowek by pewne tematy rozgraniczac i nie urazac innych kobitek.. :)
    Chryste Panie, naprawdę ktoś miał taki tupet, żeby tak napisać? Dzizas!!


  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue wrote:
    Portforzasta, powiem Ci, że można się przez to nakręcić. Laski na fioletowej stronie wszystkie wymiotują, itd. Ja nic i przez to się głupia zaczęłam martwić, że coś nie tak jest :D
    A za dużo estrogenu w jednym miejscu może powodować awantury :D Nie ma się co nakręcać, dołować, itd. Ja trzymam kciuki za wszystkie staraczki!

    Własnie oglądam nową kolekcję Reserved "Comfort Zone", już wiem w czym będę chodzić zimą :)
    No właśnie a nie jest powiedziane że Ty też musisz wymiotować każda z nas jest inna a tam koniec bo już jedną noc nie przespałam przez to.

    samira lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue poczytaj poczytaj i to nie raz powtórzone było.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    No właśnie a nie jest powiedziane że Ty też musisz wymiotować każda z nas jest inna a tam koniec bo już jedną noc nie przespałam przez to.
    Nie musisz haftowac,...Ja w ciazy ani raz nie wymiotowalam..Baa moze mnie ze 3razy zemdlilo..I nic!! ;)
    Treba wszystko brac z umiarem bez nakrecania sie bo mozna zwariowac :)

    potforzasta lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy mój mąż chciałby znowu przeżywać to co przeżyliśmy jakieś 2 lata temu.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Portforzasta, zostaw tamten wątek daleeeeeko ;) Tutaj nikt nie będzie robił żadnych dymów.
    Ja na pewno - mam nadzieję, że nie wywalicie ciężarówki... :)


  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzialas zeby ktos dal rade wywalic ciezarowke ;D Toz to ciezki tonaz jest ehehhehe
    Przeciez mozna gadac o wszytskim Ani staraczki ani ciezarowki nie sa wobec siebie tredowate... I zarowno te co sie staraja jak i te zaciazone moga sie wpsolnie wspierac i wymienaic doswiadczeniami....
    Ale jak to mowia rownowaga w przyrodzie musi byc :)

    Sue lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ