X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pogaduchy o dupie Maryni czyli o Wszystkim i o Niczym :P Zapraszam
Odpowiedz

Pogaduchy o dupie Maryni czyli o Wszystkim i o Niczym :P Zapraszam

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam Wesołe,Energiczne,Miłe,Wystraszone,Wątpiące,Zmęczone,Długodystansowe i te Krótkodystansowe Starające się,Ciężaróweczki......


    Rozmawiamy tu o trudach ,znojach i zajebistych sprawach dnia codziennego ale podkreślam To wątek strikte ogólny bez nacisku na tematy starań czy ciazy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2014, 09:36

    kapturnica, potforzasta, momo1009, mizzelka, Magda_lena88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dawać pisać na wątek :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc ja dolaczam :-) fajny watek.. mozna sie oderwac troche od staran a pogadac o innych sprawach :-)
    widze na suwaczku ze zaczelas etap odchudzania?jak sie za to zabralas?ja mam do zrzucenia okolo 15kg ale cholera jak to zrobic? :-) probowalam cwiczyc i na diete przechdzic ale gdybym byla w tym wytrwala to pewnie i efekty by byly..ale moja motywacja jest rowna 0..

    samira lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Samira watek o dupie Maryny zapowiada sie interesujaco...Zapowiada sie wrecz łerotycznie zwlaszcza jesli okaze sie ze dupa Maryny jest zgrabna ;D
    A TAK Z INNEJ BECZKI...Dla usmiechu i poprawy humoru
    Ostrzegam link dla wrazen plus 18 Wchodzicie na wlasna odpowiedzialnosc ;D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f9481a18a9bc81e8.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2014, 10:02

    samira, mizzelka lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super tez dolaczam bo watkow dla staraczek jak na lekarstwo :D A trzeba sie dopingowac rowniez w innych sprawach tez ale przede wszystim w tej :D
    Ja dzis leniwa niedziela, deszczyk pada ale moze pozniej pojde na jakies zakupy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    No Samira watek o dupie Maryny zapowiada sie interesujaco...Zapowiada sie wrecz łerotycznie zwlaszcza jesli okaze sie ze dupa Maryny jest zgrabna ;D
    A TAK Z INNEJ BECZKI...
    Ostrzegam link dla wrazen plus 18 Wchodzicie na wlasna odpowiedzialnosc ;D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f9481a18a9bc81e8.html


    o ku..a to jest straszne!! bede miala przez to koszmary w nocy :-D :-P

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak to początek,dieta MŻ czyli (mniej żreć) bez słodyczy (to najgorsze)bez białej mąki,cukru,mało soli (mówi się ze to są 3 rodzaje białej śmierci(mąka,sól,cukier)zamierzam używać ksylitolu do słodzenia np. herbaty (to cukier brzozowy bardzo zdrowy i niskokaloryczny),nic smażonego,mięsko najlepiej z kurczaka,indyka i pieczone w foli bez tłuszczu ,gotowane no i jakaś aktywność fizyczne u mnie ciężko bo stawy bolą i kręgosłup ale to z braku ruchu i tak spacery ,piłka tak rehabilitacyjna duża,może orbitrek bo mam w domu,może kijki,basen :) podobno jak się chudnie a są problemy ze śluzem płodnym to się może unormować i on powraca ,zwiększa się ilość estrogenów (ja mam go mało dlatego muszę schudnąć 16 kg :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam inny problem bo jestem chuda, i mimo ze uzywam duzo bialej smierci to niestety ale malo lub zero przyrasta :D

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    No Samira watek o dupie Maryny zapowiada sie interesujaco...Zapowiada sie wrecz łerotycznie zwlaszcza jesli okaze sie ze dupa Maryny jest zgrabna ;D
    A TAK Z INNEJ BECZKI...Dla usmiechu i poprawy humoru
    Ostrzegam link dla wrazen plus 18 Wchodzicie na wlasna odpowiedzialnosc ;D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f9481a18a9bc81e8.html
    buhahahahahahahaah padłam hahahahaha ,no i proszę kobity mu nie potrzeba :D

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Ja to mam inny problem bo jestem chuda, i mimo ze uzywam duzo bialej smierci to niestety ale malo lub zero przyrasta :D

    Pozazdroscic bo mi rosnie dupsko od samego patrzenia na kalorie :P

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uważam ze moja lodówka zasługuje na kłódkę :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2014, 10:07

    momo1009 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego sa plusy i minusy :D Jak to mowia, facet nie pies na kosci nie leci, dlatego moj jest wyjatkowy :D :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    uważam ze moja lodówka zasługuje na kłódkę :P
    oddaj dla mnie, przygarne :D

    samira lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    uważma ze moja lodówka zasługuje na kłódkę :P
    Taaa a moja na wyrzucenie z kuchni...Nie byloby zarcia nie rosla by dupa..Swoja droga mam neidoczynnosc tarczycy i tak se keidys myslalam ze moze wpedzilby sie czlowiek na kilka dni w nadczynnosc to kilogramy same by lecialy...Endo mnie oswiecil , ze to tak nie dziala neistety :-/ A szkoda poszedlby czlowiek na skroty :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2014, 10:08

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Ja to mam inny problem bo jestem chuda, i mimo ze uzywam duzo bialej smierci to niestety ale malo lub zero przyrasta :D

    cukier to puste kalorie radze siłownię

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Wszystkiego sa plusy i minusy :D Jak to mowia, facet nie pies na kosci nie leci, dlatego moj jest wyjatkowy :D :D
    Ale facet tez nie sikorka zeby sama slonine wprdalacv ;D

    aszka lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Taaa a moja na wyrzucenie z kuchni...Nie byloby zarcia nie rosla by dupa..Swoja droga mam neidoczynnosc tarczycy i tak se keidys myslalam ze moze wpedzilby sie czlowiek na kilka dni w nadczynnosc to kilogramy same by lecialy...Endo mnie oswiecil , ze to tak nie dziala neistety :-/ A szkoda poszedlby czlowiek na skroty :P
    ja mam i niedoczynność i kochane hashimoto teraz unormowana i tsh 1,24 biorę tabsy dawka 75 i do tego witaminka d3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Taaa a moja na wyrzucenie z kuchni...Nie byloby zarcia nie rosla by dupa..Swoja droga mam neidoczynnosc tarczycy i tak se keidys myslalam ze moze wpedzilby sie czlowiek na kilka dni w nadczynnosc to kilogramy same by lecialy...Endo mnie oswiecil , ze to tak nie dziala neistety :-/ A szkoda poszedlby czlowiek na skroty :P
    a ja mam wlasnie nadczynnosc....ech przez te tarczyce to wszystko jest inne...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    oddaj dla mnie, przygarnę :D
    a bierz :P

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    ja mam i niedoczynność i kochane hashimoto teraz unormowana i tsh 1,24 biorę tabsy dawka 75 i do tego witaminka d3
    To witaj wklubie etz hashi mi sie pokazalo w lutym..... Biore teraz setke bo od kwietnia z polowki skoczylo mi na 2,0 a moj endo przewrazliwiony i uwaza ze jak chce zajsc w ciaze maks 1,5moge miec....Bralam wit d w okresie wiosennym Na lato odstawilam ale caly czas biore selen i wit e zeby wyciszac troche hashi... W sumie mam minimalnie antygeny przekroczone , ale zrobilam z ciekawosci synowi tarczyce i wyszlo u niego , ze tez ma hashimoto i antygeny znacznie przekroczone :-/ Wiec chyba to dziedziczne ustrojstwo :-/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2014, 10:13

    samira lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ