X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pogaduchy o dupie Maryni czyli o Wszystkim i o Niczym :P Zapraszam
Odpowiedz

Pogaduchy o dupie Maryni czyli o Wszystkim i o Niczym :P Zapraszam

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2015, 11:44

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina25 wrote:
    kochane mam pytanie.. zastanawiam sie nad wykupieniem abonamentu premium tylko ze jedyny sposob jak moge wplacic to przelew z zagranicy w euro.. wiecie czy tak mozna?? bo tm na tej stronie co sie kupuje pisze zeby ne zmeniac kwoty przelewu..a ja tak nie ugadne co do grosika placac w euro..
    albo powiedzcie gdzie znajde jakis e-mail do adminisatratora zeby o to zapytac?
    Na samym dole jest zglos problem...Moze tam napisz???

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diamonds wrote:
    Ewelinko u mnie w banku jest opcja przelew walutowy i bank sam przelicza zł na odpowiednią ilość euro- robię przelewy w drugą stronę i bez kłopotu. Liczą wg kursu dnia :-)
    dziekuje kochana probowalam tak zrobic wlasnie ale nie moge zrobic przelicznika na zlotowki.. jest tylko opcja przewalutowania dla krajow spoza UE..
    napisze tu gdzies tak jak mi kapturnica polecala..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki please ratujcie. Jakie macie domowe sposoby na zastrzał koło dużego paznokcia stopy? Dwa dni temu byłam w SPA na pedicurze i mi wiedźma jedna tak jakoś dziwnie poobcinała, że mam ropne zapalenie z obu wewnętrznych stron paznokcia dużych palców. I boli cholernie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja slyszalam ale nie stosowalam..
    trzeba taki ropny palec zanurzac i wyciagac szybko z goracej wody.. takiej zeby cie nie poparzyla ale zeby byla goraca.. tak pare razy przez kilka dni i powinno przejsc..

    Nasturcja lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Dziewczynki please ratujcie. Jakie macie domowe sposoby na zastrzał koło dużego paznokcia stopy? Dwa dni temu byłam w SPA na pedicurze i mi wiedźma jedna tak jakoś dziwnie poobcinała, że mam ropne zapalenie z obu wewnętrznych stron paznokcia dużych palców. I boli cholernie.

    miska, dosc ciepla woda i starcie trochu szarego mydla....Powinno pomoc na zaobieranie sie paznokcia...A potem delikatnie odsunac paznokiec w miejscu zatrzalu moze ropa zejdzie.....Wspolczuje bo bol dosc dokuczliwy

    Nasturcja lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) to może i ja coś napiszę :) co do odchudzania to dieta nigdy nie była dla mnie :P w ubiegłym roku przez dwa cykle na CLO i dup-ku schudałam ok 7kg :P i miałam 58 chciałam zrzucić jeszcze 3 ale pojawiła się ciąża :) później poronienie i antykoncepcja i wróciło mi 5kg :| ogólnie w październiku będzie rok jak przestałam słodzić a wcześniej nie żałowałam sobie cukru :P 2 łyżeczki na kubek :P sól zawsze używałam z umiarem bo nie lubię słonych rzeczy :) co do aktywności fizycznej to nie licząc serduszkowania ostatnio uzależniłam się od ZUMBY :) nie tylko fajna aktywność ale i wgl. fajna zabawa :) no i raz w tyg. gram sobie ze znajomymi w siatkówkę ;)
    Aha co do 3 białych śmierci to ja słyszałam o 4 :P mianowicie sól, cukier,mąka i służba zdrowia :P :P
    Co do związku to z mężem 7 lipca stuknie nam 7 lat bycia razem :) a w październiku 4 lata po ślubie :)
    Samirko masz bardzo ładnego avatara :) czyżby nasze polskie góry ?? My w lipcu wybieramy się na wakacje do Zakopanego :) mam nadzieję, że pogoda dopisze :)
    A Wy jakie macie plany urlopowe :) ??
    My jeszcze przed wyjazdem zahaczymy o wesele i chrzest więc w lipcu będzie zabawa :D będzie się działo :P
    :) :) :)

    samira lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję. Idę moczyć :D Ale mnie wkurwiła ta baba ze SPA :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Dziękuję. Idę moczyć :D Ale mnie wkurwiła ta baba ze SPA :/
    ja sie tak tez nabawilam kiedys takiej sytuacji ze mi z dwoch duzych palcow zszedl paznokiec, a rok mnie palec bolal, caly rok schodzil i rosl nowy, szok, a bylam w renomowanym spa. Trzeba niestety na to uwazac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 witaj :-)
    ja mam urlop od 19ego lipca :-) i jade do POLSKI!!!! :-D :-D
    swoja droga dziwne to jest :-O
    jak mieszkalam w Polsce to marzylam o wakacjach za granica a jak mieszkam za granica to sie doczekac nie moge wyjazdu do Polski- do domu :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja spedzam urlop w domu bede chodzic na te monitoringi wiec dlatego, ale nie narzekam, mam co robic, planuje maly remoncik. Odmalowanie scian itd, wiec naprawde bedzie pracy na urlop :D

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z moim we wrześniu 9 lat razem a w lipcu 4 lata po ślubie.
    Apropo ślubów w tym roku mam 3 na razie :D Jedno 12 lipca dzisiaj zaproszenie dostaliśmy drugie 9 sierpień i 20 września siostry :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nam się jeszcze szykuje ślub 25 października :) więc będzie wesoło <3 :] a jeszcze po drodze we wrześniu roczek mojej ukochanej siostrzenicy :) mojej chrześniaczki <3 <3

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w rodzinie slub za rok, a tak to juz sie nachodzilismy i na razie nie ma na kogo isc :D

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My chyba ten 12 odpuścimy bo nie wyrobimy z remontem i weselem w jednym czasie

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    hej :) to może i ja coś napiszę :) co do odchudzania to dieta nigdy nie była dla mnie :P w ubiegłym roku przez dwa cykle na CLO i dup-ku schudałam ok 7kg :P i miałam 58 chciałam zrzucić jeszcze 3 ale pojawiła się ciąża :) później poronienie i antykoncepcja i wróciło mi 5kg :| ogólnie w październiku będzie rok jak przestałam słodzić a wcześniej nie żałowałam sobie cukru :P 2 łyżeczki na kubek :P sól zawsze używałam z umiarem bo nie lubię słonych rzeczy :) co do aktywności fizycznej to nie licząc serduszkowania ostatnio uzależniłam się od ZUMBY :) nie tylko fajna aktywność ale i wgl. fajna zabawa :) no i raz w tyg. gram sobie ze znajomymi w siatkówkę ;)
    Aha co do 3 białych śmierci to ja słyszałam o 4 :P mianowicie sól, cukier,mąka i służba zdrowia :P :P
    Co do związku to z mężem 7 lipca stuknie nam 7 lat bycia razem :) a w październiku 4 lata po ślubie :)
    Samirko masz bardzo ładnego avatara :) czyżby nasze polskie góry ?? My w lipcu wybieramy się na wakacje do Zakopanego :) mam nadzieję, że pogoda dopisze :)
    A Wy jakie macie plany urlopowe :) ??
    My jeszcze przed wyjazdem zahaczymy o wesele i chrzest więc w lipcu będzie zabawa :D będzie się działo :P
    :) :) :)
    A dziękuję ,to dwa lata temu w sierpniu jak byliśmy z G w Ustroniu ,tu zdjęcie na Czantorii :)

    zdjęcie fajne i optymistyczne bo to kolejne dni były ale pierwszy dzień przyjazdu same zonki długo by pisać ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2014, 19:39

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Dziewczynki please ratujcie. Jakie macie domowe sposoby na zastrzał koło dużego paznokcia stopy? Dwa dni temu byłam w SPA na pedicurze i mi wiedźma jedna tak jakoś dziwnie poobcinała, że mam ropne zapalenie z obu wewnętrznych stron paznokcia dużych palców. I boli cholernie.
    kochana a masz kaktusa w domu? taki aloesowy? jesli tak to urwij kawalek rozwal na dlugosc go przyloz do rany zawin bandazem i zostaw na kilka godzin kaktus powinien ladnie wyciagnac rope ja to zawsze na zadziory stosuje:D


    Potworzsasta co tam u ciebie?

    tak w ogole to witam bo sie nie przywitalam:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2014, 19:50

    samira lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka póki co bez zmian. Ale próbujemy to zmienić :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby do przodu :)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I nie zatrzymywać się :D Dzisiaj muszę mężnego zbałamucić. Kurcze w tym cyklu mam taką chcicę jak nigdy.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ