X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 28 lutego 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Ta Twoja krowa mi się śniła dzisiaj :/ I tak wysoko mnie podniosła a ja się bałam jak nigdy ale na szczęście mężny mnie obudził i nie wiem co potem bo boje się że mogłam spaść z niej :D
    och przepraszam :D :D

    a u mnie niestety dziś musiałąm pożegnać jedną z nich... nie dało się jej odratować :(

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 28 lutego 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Z. oczywiście masz rację. Nie wynajduje u siebie na siłe objawów, bo wiem że każda ma inaczej, choć często podobnie. Poza tym doskonale sobie zdaje sprawe że wyczekując na ciąże kobiety sobie ostro wmawiaja ciążowe objawy i kazda nawet najmniejszą pierdołe wiążą z ciążą, a potem okres. Dlatego lepiej na miękko. Nie nakręcać się.
    dokładnie...
    sama wiem po sobie.. nakręcałam się niepotrzebnie a potem jakbym dostała łomem w głowę.. byłam załamana..

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 28 lutego 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    macie może przepis na chleb domowy ? Złota kiedyś podawała ale nie mogę znaleźć...
    chlebek złotej:

    Drożdżowe, faktycznie, a oto przepis:
    40 dag świeżych drożdży
    1 łyżeczka cukru
    300 g mleka lub maślanki
    500 gramów maki pszennej
    25 g oliwy z oliwek (dałam olej i też było git)
    1 łyżeczka soli

    Maślanka/mleko + drożdże+cukier, otrzeć razem, leciuchno podgrzać (do ok. 37stopni)
    Dodać mąkę, oliwę i sól - wyrobić.

    Ciasto do miski, przykryć ściereczka, odstawić w ciepłe miejsce do wyrośnięcia na 30 minut.

    Uformować bochenek, ułożyć na blasze - zostawić na 15 minut do ponownego wyrośnięcia.

    Piec 30 minut w piekarniku nagrzanym do 200 stopni. Ja piekłam 20 minut,bo mam jakiś taki szybki piekarnik

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 28 lutego 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tutaj kilka linków podsyłam wam :)

    http://babyonline.pl/herbatki-z-kopru-niebezpieczne-dla-niemowlat,rozszerzanie-diety-niemowlaka-artykul,15556,r1p1.html

    tutaj do darmowych pieluszek:
    http://www.ekopieluszkimuumi.pl/pl/reg

    http://klubmaluszka.hipp.pl/

    http://www.mustela.pl/content/Klub_2

    https://www.bobovita.pl/home/rejestracja/

    https://www.bebiprogram.pl/rejestracja/

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 28 lutego 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a coś czytałam kiedyś że jak zarejestrujesz się na Loveli to też można coś tam dostać :) :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 28 lutego 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 11:12

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mon!ta, Monia odczytajcie wiadomość PW

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 28 lutego 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa to ok ok :) ja jak pójdę do Smykolandu w Toruniu to próbki dostane w sklepie i mam juz plyn do mycia butelek nuk kilka próbek :D

    i jak do gina pójdę to zawsze coś dostane, osttanio dostałam pudełko: Witaj skarbie z nivea. i tam mialam krem na odparzenia mały, płyte dvd o pielegnacji maluszka i poradnik :)

    a wczesniej to reklamówki też z próbkami, np pieluszki z tesco, próbki płynu lovela :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello dziewuszki! Dołączam do Was! :)

    Anutka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naali wrote:
    Hello dziewuszki! Dołączam do Was! :)

    Cześć .. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena widzę, że Ty już zafasolkowana? :) Długo się staraliście ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naali wrote:
    Lena widzę, że Ty już zafasolkowana? :) Długo się staraliście ?

    Za długo ;)
    Z obu stron były problemy a największe u Mnie ..

    Intensywnie staraliśmy się 3 lata, a bez parcia liczenia o wiele wiele dłużej ..
    W między czasie jedno poronienie ..


    Może napiszesz Nam coś o Sobie ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem. Ważne, że się udało i trzymam kciuki za sukces do końca! :)

    Ja mam 23 lata, ponad pół roku temu wzięliśmy ślub, ale dopiero od poprzedniego cyklu zaczęliśmy świadomie się starać.

    Aktualnie nie wiem co sie dzieje i co dalej robić, bo mam 42 dzień cyklu, okresu brak, a testy negatywne.
    Bolą mnie plecy, promieniując do pośladka, piersi mam strasznie ociężałe a jeszcze dziś zauważyłam strasznie tkliwe sutki. ;/
    W środę jak nic się nie zmieni, idę do ginekologa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naali, ja też miałam długie cykle dochodziły nawet do 60 dni ..
    Dla starań nie jest to dobre, dlatego że w ciągu roku nie będzie 12 cykli w których się może udać, tylko 6 a nawet i Mniej, bo oczywiście bywają również bez owulacyjne ..

    Ważne abyś trafiła do dobrego lekarza, nie konowała ..
    Który poprowadzi Cię do celu ..

    Robiliście już jakieś badania ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie. Nic jeszcze nie robiliśmy, bo jeszcze się mocno nie spinaliśmy. :) Ja miałam ostatnio najdłuższy 35, średnio były 32 dniowe. :) Owulacja wg testów w tym cyklu była.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętaj, że to tylko testy a i One bywają zawodne ..
    Tylko i wyłącznie monitoring cyklu u ginekologa da Ci pewność że pęcherzyk był a później że pękł ;)


    Idąc do lekarza, nakłam troszkę że staracie się już ponad rok bo nic z Wami nie zrobi ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, ale ja idę na razie nie dlatego, że nam wychodzi czy nie, tylko na kontrolę, no i sprawdzić dlaczego się tak spóźnia okres. :))
    A tak to chyba jeszcze nie chcę robić jakiś specjalistycznych badań, bo mamy jeszcze czas ;)) Myślę, że jak z pół roku nie będzie się udawało to zacznę się martwić. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sądziłam, że idziesz już na bardziej szczegółowe badania ;)
    Jeśli tak to pewnie, nie ma co się spinać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam "dopiero" 23 lata, a po ślubie dopiero 7 miesięcy, wiec jeszcze się nie spinamy :)

    Anutka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naali wrote:
    No ja mam "dopiero" 23 lata, a po ślubie dopiero 7 miesięcy, wiec jeszcze się nie spinamy :)

    Możesz uznać, że dopiero .. ale tak na prawdę lepiej jest wcześnie wyeliminować problemy ;)
    Niestety żyjemy w takim świecie kiedy nawet i 20sto latki mają problemy z hormonami bądź partnerzy z nasieniem .. ;)
    A wtedy leczenie trwa dość troszkę czasu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2015, 19:57

‹‹ 2280 2281 2282 2283 2284 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ