X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 25 marca 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moka89 wrote:
    Mam nadzieję, że na kolejnej wizycie 10 kwietnia, dzidziol pokaże co tam chowa między nóżkami :) Od początku czuję, że to dziewczynka, ostatnio mi się nawet śniło, że doktorek potwierdził, ale przyjmę co jest :D
    Jak poznamy płeć, to można zacząć kompletować wyprawkę, bo szczerze mówiąc to mało jest w sklepach uniwersalnych ubranek ;/

    Anutka - a jak tam Lenka?:)
    Lenucha cora fajniejsza, gada, krzycY do zabawek, chce zeby ciagle ktos byl przy niej :-)

    Od wczoraj przewraca sie z brzuszka na plecki... :-). <3 mamusia jeat dumn :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 25 marca 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam kołderkę..

    do kąpania ziajka :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dziś same zmartwienia, kurcze niby lekarz karze się nie denerwować ale ja juz taka jestem że byle gówienkiem się przejmuję a tym bardziej w ciąży... odebrałam dziś wyniki posiewu i jak na złość (jak do tej pory zawsze było czysto) wyszły jakieś paskudy :( infekcji się jakiejkolwiek boje bo przez infekcje poroniłam pierwsza ciążę. Gin wypisał antybiotyk którego nie mogę dostać w żadnej aptece bo braki ;/ cudem znalazłam aptekę w Warszawie która mi to zamówi jedno opakowanie 90zł ;/

    Czy któraś z Was stosowała Dalacin krem dopochwowy?


  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 25 marca 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry wrote:
    A u mnie dziś same zmartwienia, kurcze niby lekarz karze się nie denerwować ale ja juz taka jestem że byle gówienkiem się przejmuję a tym bardziej w ciąży... odebrałam dziś wyniki posiewu i jak na złość (jak do tej pory zawsze było czysto) wyszły jakieś paskudy :( infekcji się jakiejkolwiek boje bo przez infekcje poroniłam pierwsza ciążę. Gin wypisał antybiotyk którego nie mogę dostać w żadnej aptece bo braki ;/ cudem znalazłam aptekę w Warszawie która mi to zamówi jedno opakowanie 90zł ;/

    Czy któraś z Was stosowała Dalacin krem dopochwowy?
    Nie atosowalam ale alyszalam o nim. Spokojnie jeszczs chwila i mozea rodzic :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jeszcze chwila :) Mam nadzieję tylko że to nie rzutuje i nie szkodzi dziecku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tam u Przedszkolanki? Coś się nie pokazuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 11:35

  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 25 marca 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry wrote:
    No jeszcze chwila :) Mam nadzieję tylko że to nie rzutuje i nie szkodzi dziecku.
    Moja koelzanka miala podobny problem ale mowila, ze pod opeika lekarza to nie jest problem, rzeba brac leki co kaze. Cala ciaze sie z czyms bujala w posiewie.

    Bluberry jestes z Warszawy? Zdradzisz do jakiego lekarza chodzisz? :)

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry wrote:
    A co tam u Przedszkolanki? Coś się nie pokazuje, bo od Rudaska to ja ciuszki kupuję :p

    Przedszkolanka ma trzeciego cyca i prace mgr do napisania :P nie da się :D

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • milkami Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 26 marca 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wam zazdroszczę tych maluszków;) My dalej walczymy. Jestem dobrej myśli bo w końcu przecież musi się udać. tyle kobiet z pco wygrało... to i mi się uda. Możecie mi powiedzieć czy piłyście inofem? Jak na was działał? Ja piję dwa razy dziennie za namową znajomej, ktora piła go trzy miesiące i mówiła, ze czuje się dużo lepiej i waga już się nie waha. Ja liczę na poprawę hormonów i spadek wagi:)

    Anutka lubi tę wiadomość

    milkami
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko dasz radę.

    Milkami bądź dobrej myśli. Ja nie stosowałam tego, w pierwszej ciąży bralam Wiesiołek a mąż salfazin, ciążę niestety straciliśmy w druga zaszłam w pierwszym cyklu po poronieniu piłam ocet jabłkowy ale tez wszystko szlo spontanicznie nie myslalam o ciąży.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola387 wrote:

    Bluberry jestes z Warszawy? Zdradzisz do jakiego lekarza chodzisz? :)

    Karola jestem z pod Warszawy, chodze do fajnego gin ale państwowo. A z której strony Ty jesteś mogę polecić ginekologa z Otwocka, chodziłam do niego na początku zrezygnowałam z powodu oszczędności.

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 26 marca 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejo :)
    Mnie tu chwile nie bylo ale jestem cały czas...:) czuwam:) ogolnie to chdze do tylu bo nie spie nocami, tzn Maly je co max 2,5h wiec tyle co sie poloze juz musze wstawać. Codziennie obiecuje sobie ze kimne z nim w dzien i mam zawsze cos do roboty, przez kilka weekendów non stop goscie, masakraaa :(:(
    Jutro skrobne cosik wiecej ::*

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 26 marca 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry wrote:
    Karola jestem z pod Warszawy, chodze do fajnego gin ale państwowo. A z której strony Ty jesteś mogę polecić ginekologa z Otwocka, chodziłam do niego na początku zrezygnowałam z powodu oszczędności.
    Ja z Warszawy, praktycznie centum więc otwck za daleko ;/

  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 26 marca 2015, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry wieczor

    Dziewczyny mam pytanie odnośnie wysokości pulsu w ciąży, ja dzisiaj podczas mierzenia ciśnienia - 118/78/111 takiż o to wynik.. I utrzymuje się w granicach 100 puls.. troszkę się zmartwiłam, w sumie targnełam się na sprzątanie całego mieszkania i nie wiem czy czasami nie przesadziłam z chęciami..

    Będę wdzięczna za odp..

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • Madziulka Autorytet
    Postów: 2152 794

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańcza ja też miałam puls podwyższony w ciąży i w ciązy moze byc podwyzszony tak mi mówiła moja ginekolog.Zaraz po porodzie to miałam nawet 150



    relgh371ly1mtto9.png
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli się w ogóle tym nie przejmować.

    Dziś np. ciśnienie 100/75/95 :) po wstaniu.. troszkę ogarnelam się żwawiej :P i puls już mknie..

    Eh, bo mnie znajoma znajomej nastraszyla, że jak wysoki to coś z dzieckiem się dzieje złego :( i się przeraziłam..

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 27 marca 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bywam tu, ale rzadko, bo chyba już sama zostałam na placu boju. Pozdrawiam:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2015, 11:17

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 marca 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry wrote:
    A Wy jak sobie radzicie mamusie z dzieciaczkami? Grzeczne dzieci czy daj popalić?

    Powiedzcie mi jakich kosmetyków używacie na samym początku do kąpieli?
    ja dla małej mam płyn i szampon w jednym do kąpieli z Mixa i potem smaruje ją oliwką z hippa, ślicznie pachnie :)

    u mnie malutka aniołek, ciekawe do kiedy, ładnie śpi, troszkę marudna ale to nic w porównaniu z innymi dziećmi, które potrafią pokazać :D

    a co do porodu? nie obawiaj sie.
    ból jest ale do zniesienia.. zresztą bd pod konsultacją medyczną, sama nie będziesz.. a czas minie ci szybko... najważniejsze są oddechy :)

    Bluberry lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 27 marca 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota nie sama jeszcze ja ciagle zapominasz :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Madziulka Autorytet
    Postów: 2152 794

    Wysłany: 27 marca 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka wrote:
    Czyli się w ogóle tym nie przejmować.

    Dziś np. ciśnienie 100/75/95 :) po wstaniu.. troszkę ogarnelam się żwawiej :P i puls już mknie..

    Eh, bo mnie znajoma znajomej nastraszyla, że jak wysoki to coś z dzieckiem się dzieje złego :( i się przeraziłam..
    W ciązy w krwioobiegu jest więcej krwi i serce szybciej pracuje,jeśli nadal będzie Cię to męczyc to powiedz o tym na następnej wizycie swojemu lekarzowi



    relgh371ly1mtto9.png
‹‹ 2298 2299 2300 2301 2302 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ