X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama wrote:
    To my poznaliśmy się jakoś w lutym, może w marcu... spotykaliśmy się po to by się posprzeczać przy pizzy, albo czym innym, czasami przy piwku, innym razem przy winie, ale zawsze wychodziła jakaś ostrzejsza wymiana zdań i docinki. Jakoś tak od czerwca były te krótkie spacerki za rączkę, wypady na ogniska, poznawanie wspólnych znajomych, lipcu oświadczyny... niespodziewane, kompletny szok był dla mnie. Ja do ostatniego momentu myślałam, że on żartuje i brnęłam w to dalej by to on się pierwszy wycofał, no ale aż do sierpnia się nie wycofał i był ślub. Więc u nas to trochę taka komedia. Iskrzenie nie dawało nam spokoju, i nie mogliśmy czekać. Jeszcze pamiętam jego argument "są tacy co chodzili z sobą siedem lat, a trzy miesiące po ślubie się rozwiedli, nikt nie powiedział, że my znając się pół roku nie przetrwamy z sobą siedemdziesięciu lat" i kolejny argument "Nie warto tracić czasu, jeśli uznałem, ze jesteś warta minuty mojego życia, to jesteś warta bym spędził przy tobie życie" - jeszcze gdzieś mam ten bilecik od kwiatów zachowany.




    o matko jaki on romantyczny jest ;) super zazdroszcze ;) ( mój też jest romantyczny czasami hahha ale nie aż tak )

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina:P wrote:
    Dziekuje :*
    Zycze Wam wszystkim szybkiego zafasolkowania <3
    Sle duzo wiruskow &&&&&

    Chciala bym chlopca :)
    Ale najwazniejsze zeby bylo zdrowe

    To ty mówisz jak ja... najważniejsze zdrowe, ale wolę chłopaczka :) Mąż za to córę i jego syn też chce siostrę.

    ewelina:P lubi tę wiadomość

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • ewelina:P Autorytet
    Postów: 270 151

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Ewelinka no niestety była robiona godzinę szybciej... ale myślę że jutro owu będzi a jak nie to bezowulacyjny... a plamienie to przed, w trakcie czy co to znaczy? :(

    Rudasek podziwiam Cię,ja nie chcę próbować :PP co prawda oralnie ok, ale bez kończenia :P
    Nieraz plamienie jest w owulke nieraz jest przed owulacja . Dzialajcie nawet gdyby mial byc bezowulacyjny .
    Ale skoro testy wychodza ciagle pozytywne musi do niej dojsc w co bardzo mocno wierze trzymam kciuki <3

    w57v9n73cf2tb9mu.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamciu taki temat beze mnie?? Byłam bociana nie ma :( Może jeszcze przyleci :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama podoba mi sie Twoja opowiesc :-) jak z filmu romantycznego :D

    Ewelinko, u nas jest chyba teraz owulacja a przynamniej chyba ze mamy w tym samym czasie :P

    Klara, pychota :) i to tak calego kurczaka w tych warzywach robisz??

    relge6yd309xm1zq.png
  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my zaczeliśmy chodzić 5 lat temu ,po 2 latach sie zareczyliśmy a po 4 był ślub ;p

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • ewelina:P Autorytet
    Postów: 270 151

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama wrote:
    To ty mówisz jak ja... najważniejsze zdrowe, ale wolę chłopaczka :) Mąż za to córę i jego syn też chce siostrę.
    Piotrek tez chce chlopczyka . Nawet zakladac sie chcial ze bedzie chlopiec .
    Jakos ostatnio jak cos mowie to na chlopca nie na dziewczynke ale moze mi sie udzielilo od Piotrka .

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    w57v9n73cf2tb9mu.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina:P wrote:
    Nieraz plamienie jest w owulke nieraz jest przed owulacja . Dzialajcie nawet gdyby mial byc bezowulacyjny .
    Ale skoro testy wychodza ciagle pozytywne musi do niej dojsc w co bardzo mocno wierze trzymam kciuki <3

    oby nie w owu, bo akurat nie mogliśmy serduszkować... dziękuję Ci bardzo :* dzisiaj robię ostatni test,zobaczymy jaki wyjdzie, dam znać :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara22 wrote:
    o matko jaki on romantyczny jest ;) super zazdroszcze ;) ( mój też jest romantyczny czasami hahha ale nie aż tak )


    Mój w ogóle ma takie dziwne zagrania. Czasami miesiącami nic, a czasami to co tydzień jakaś niespodzianka bez okazji. Np poczułam się w rocznice ślubu jak w filmie amerykańskim, bo dojechaliśmy za miasto, zasłonił mi oczka krawatem i zaprowadził... właściwie to zaniósł przed taki plac budowy. Odwiązał mi oczy i powiedział "tu wybudujemy nasz dom, to nasza działka, kochanie". Byłam w szoku, zastanawiałam kiedy się obudzę.

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • ewelina:P Autorytet
    Postów: 270 151

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszek wrote:
    Mloda.Mama podoba mi sie Twoja opowiesc :-) jak z filmu romantycznego :D

    Ewelinko, u nas jest chyba teraz owulacja a przynamniej chyba ze mamy w tym samym czasie :P

    Klara, pychota :) i to tak calego kurczaka w tych warzywach robisz??
    Dzialajcie niech sie zieleni <3

    w57v9n73cf2tb9mu.png
  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    groszku robi sie taki sosik z warzywami i kurczakiem (kurczak na kawałeczki), czyli smarzysz kurczaka dodajesz pomysł na, potem warzywka i co tam chcesz ja zawsze dodaje co mi wpadnie pod reke, i poleważ ryz albo makaron takim sosem;p

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potforzasta przyleci pod koniec marca :))

    właśnie ewelinka bo Ty nie wiesz że u nas większość teraz płodne ma i testuje ok. 28-31 marca :D

    ewelina:P lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • ewelina:P Autorytet
    Postów: 270 151

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    oby nie w owu, bo akurat nie mogliśmy serduszkować... dziękuję Ci bardzo :* dzisiaj robię ostatni test,zobaczymy jaki wyjdzie, dam znać :)
    Macie pieknie obstawione wiec spokojnie . :*

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    w57v9n73cf2tb9mu.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wczoraj mówiłyśmy o ciąży i paleniu, moja koleżanka pali, teraz w marcu rodzi , dwoje już poroniła, każde z innym, bez ślubu, mieszkanie kompletnie bez warunków, oboje bez pracy... i gdzie tu sprawiedliwość?

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • ewelina:P Autorytet
    Postów: 270 151

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Potforzasta przyleci pod koniec marca :))

    właśnie ewelinka bo Ty nie wiesz że u nas większość teraz płodne ma i testuje ok. 28-31 marca :D
    Super . To teraz zamykamy lapki, kompy ,tablety i meza zgwalcic :D
    Co by sie duzo zielenilo <3

    w57v9n73cf2tb9mu.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinko to ja życzę chłopca:D
    Młoda to ja zazdroszczę męża tzn mój nie jest zły ale mógłby być bardziej romantyczny :)
    A co do stażu nam stuknie we wrześniu w moje urodzinki 9 lat :) a w lipcu 4 po ślubie.

    ewelina:P lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina:P wrote:
    Super . To teraz zamykamy lapki, kompy ,tablety i meza zgwalcic :D
    Co by sie duzo zielenilo <3
    Ja już 2 dni pod rząd próbowałam gwałcić ale sam się oddał :D

    ewelina:P lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj wszystkie serduszkowały haha <3 dzisiaj chyba też będą :P bynajmniej u mnie :P

    ewelina:P lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • ewelina:P Autorytet
    Postów: 270 151

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama wrote:
    Właśnie wczoraj mówiłyśmy o ciąży i paleniu, moja koleżanka pali, teraz w marcu rodzi , dwoje już poroniła, każde z innym, bez ślubu, mieszkanie kompletnie bez warunków, oboje bez pracy... i gdzie tu sprawiedliwość?
    Moja kolezanka pila codziennie musiala wypic okolo 4 browarów chodzila na solarium w ciazy palila papierosy i urodzila zdrowe dziecko .
    Ja niewiemgdzie ta sprawiedliwosc .
    Druga znow usunela jedno bo zdradzila meza i wpadka a pozniej z mezem zaszla urodzila w lutym zdrowe dziecko

    w57v9n73cf2tb9mu.png
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ