X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomorskie - łączmy się :)
Odpowiedz

Pomorskie - łączmy się :)

Oceń ten wątek:
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2393 1944

    Wysłany: 4 lutego 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez z Gdanska nie jestem :) Przywidz sie klania :)

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • marynia802 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 4 lutego 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny i ja się melduję :) mieszkam w okolicach Starogardu Gdańskiego. mam 1,5 rocznego synka, teraz od 5 m-cy staramy się o kolejnego skarbeńka, z synkiem starania zajęły nam 1,5 roku. Pierwszą ciąże prowadziła dr. Leszczyńska z trójmiasta.
    Pozdrawiam

  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2393 1944

    Wysłany: 5 lutego 2014, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A skad dokladnie jestes ? :)

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 5 lutego 2014, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej sasiadki my za jakis czas do was znowu dolaczymy niestety stracilismy nasza fasolke w 7 tc :( teraz przerwa ale nie poddajemy sie
    zycze wam owocnych staran

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 5 lutego 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pysia88 wrote:
    Bo ja wiem czy większość z Gdańska?

    Jak czytałam post od A do Z to wiekszosć wyszła, że jest z Gdańska. Byc może nie wszystkie napisały skąd są (miasto).

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 5 lutego 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się ! :)

  • pysia88 Koleżanka
    Postów: 37 16

    Wysłany: 5 lutego 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaga wrote:
    hej sasiadki my za jakis czas do was znowu dolaczymy niestety stracilismy nasza fasolke w 7 tc :(


    aaaaga - bardzo mi przykro:(

  • marynia802 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 5 lutego 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaga :( to bardzo smutne

  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2393 1944

    Wysłany: 6 lutego 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus bardzo mi przykro :(

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 6 lutego 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaga i mnei bardzo przykro :(

    ja jestem z Gdyni. w sumie od 6 lat mieszkam poza granicami kraju, ale w mojej Gdynki czesto bywam :)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 6 lutego 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaga.

    Serce się ściska. Tak mi przykro.

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 6 lutego 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od dawna miałam zapytać - Kaja,jaki to lekarz Ci pomógł?
    Szukam takiego cudotwórcy...


  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 6 lutego 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odkryłam, że bez wspomagaczy medycznych nie mam owulacji - w sumie żadne odkrycie, ale myślałam,że po tylu miesiącach brania clo, coś tam się nakręci pozytywnie. Dopiero w połowie marca mam wizytę u Śliwińskiego, trochę jestem zła, bo recepcjonistki mnie odsyłały, że zapisy na nowy miesiąc jeszcze nie otwarte, a następnego dnia inna ustala mi termin na połowę miesiąca,bo wcześniejsze zajęte...wrrrrrr...
    Tak więc styczeń, luty i marzec do wyrzucenia. Niby to tylko trzy cykle, ale starzeję się!!! :)
    Dziewczyny, zastanawiam się czym bym sobie mogła pomóc naturalnie, ostatnio ktoś polecał mleczko pszczele... Czuję się dziwnie, już piję zioła Sroki, teraz chyba dorzucę olej z wiesiołka, jeszcze kupię mleczko pszczele i zawiąże czerwoną nitkę na przegubie.. :)))
    Nastawiłam się, że Sliwiński mi pomoże,bo w coś wierzyć trzeba, ale jak nie? Dziewczyny - rozważacie in vitro?

  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 7 lutego 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik, też się nie dostałam do dr Śliwińskiego. Robiłam dwa podejścia. Były za odległe terminy, wiec zeby długo nie czekać, wybrałam innego lekarza z tej kliniki, a potem się przeniosę do Śliwińskiego. Tak tez mi również doradziły Panie na recepcji, że łatwiej jest się przenieść do lekarza niz umówić na wizytę. No chyba,że ten lekarz tez bedzie kompetenty i bede z niego zadowolona to zostane u niego.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 7 lutego 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a chodzi któraś z Was do Dr Żmudzińskiej? Jestem w trakcie poszukiwań nowego gina i mam u Niej wizytę zapisaną na 12.02. Latami chodziłam do Birkholza, przeprowadził moją pierwszą ciążę 7 lat temu, teraz pomyślałam, że chyba pora na coś nowego. Chyba, że macie kogoś do polecenia w Trójmieście i po wsiach? Sama mieszkam pod Kartuzami więc nie ma dla mnie problemu dojechać gdziekolwiek. Będę wdzięczna za wszelkie info. :)

  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2393 1944

    Wysłany: 7 lutego 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jezdze do Skarszew do dr Mastalerz :)

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 9 lutego 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka Minnie - też rozważałam taką możliwość, ale jak już pisałam wcześniej nie mam siły kolejny raz opowiadać historii moich starań, wykładać wyniki... Chociaż teraz żałuję. Jakoś bym to zniosła, a przynajmniej dwa cykle byłabym do przodu. Człowiek uczy się na błędach...
    Daisy - ja w pierwszej ciąży chodziłam do Olszewskich we Wrzeszczu - obydwoje chwaleni, ale - nie wykryli, a raczej nie przejęli się hipotrofią maluszka, potem nie oświeciło go, że mam zatrucie ciążowe. Piszę go, bo jego żona już bardziej mnie skłaniała do wizyty u Preisa.
    Moja koleżanka po bezproblemowej ciąży bardzo go chwali.
    Z ważnych informacji, on mnie namawiał na zwolnienie, ja chciałam być bohaterem - mówię tu o początku ciąży, kiedy jeszcze nic się nie działo.
    Ktoś na forum polecał Brzóskę, jako zaangażowaną w sprawy pacjentek :)

  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 9 lutego 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja, podczas obu ciaz, latalam na wizyty do Preisa (mialam problemy q pierwszej ciazy i zmuszona wizyta u Preisa juz u niego zostalam). Moje kolezanki chwala tez dr Fiutkowskiego (?) z Sopotu.

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 10 lutego 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik, a długo się juz starasz o maleństwo?

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 11 lutego 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się zastanawiam..
    O pierwszą córeczkę staraliśmy się chyba coś około 2,5 lat. Trudno mi powiedzieć, bo tak naprawdę nie byłam wcale gotowa na dziecko. Partner już chciał potomka :) a ja nie byłam przekonana - seks był wtedy kiedy była ochota, bez jakiegokolwiek liczenia. Miałam cykle od 21 do 70 dni, więc i tak wiedziałam, że nie będzie to proste. Kiedy poczułam, że ja też naprawdę pragnę dziecka, stwierdziłam, że w następnym miesiącu szukam specjalisty i robię badania, a tu - niespodzianka. Teraz wiem jak bardzo cudowna i ile wtedy zostało mi oszczędzone :))).
    O drugiego malucha zaczęliśmy się starać jak córcia miała 8 m-cy - na luzie. Po trzech miesiącach zaczęłam clo i inne. Czyli z "chemikaliami" to już chyba 17 cykl starań, wszystkich w staraniu o drugą dzidzię 20. Ja mam też hashimoto, wcześniej problemy z tarczycą i nie najmłodszy wiek. Stąd moje pytanie o in vitro, czy w ogóle o tym myślicie...
    Bo mnie lekarka powiedziała ostatnio,że jak tyle czasu walczę z clo i efektów nie ma, to trzeba przestać marnować czas i zrobić in vitro. Nie wykluczam tej możliwości, ale... trudno mi sprecyzować dlaczego mam jednak jakiś opór.
    Dlatego szukam dobrego lekarza,żeby choć przez trzy cykle ktoś zadbał o wyrównanie wszystkich czynników, żeby jednak dać szanse naturze (jakiej naturze w sumie,jak to sama chemia, he he) ale przynajmniej bez leżenia na stole operacyjnym.
    Po prostu do tej pory nie mam takiego wrażenia, żeby któryś lekarz zainteresował się wszystkim, moją podwyższoną prolaktyną, tarczycą i jeszcze innymi, żebym mogła sobie powiedzieć, że po prostu pomimo owulacji do zapłodnienia nie doszło, bo statystycznie udaje się co czwarta próba :) Zawsze każdy lekarz skupia się na jednej rzeczy, a inne uważa za nieważne..
    Troszkę się rozpisałam. Proszę o wyrozumiałość. Bardzo się staram, żeby te starania nie stały się centrum mojego życia, ale czasem nachodzi mnie poczucie bezsilności i smutku.
    Z drugiej strony mam w sobie dużo pokory, bo jestem szczęściara, że mam już jedną córcię.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2014, 09:11

    iwcia77 lubi tę wiadomość

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ