X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdulina ty rodzisz ze Cie nie ma?

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Magdulina ty rodzisz ze Cie nie ma?
    O prosze...czekamy na wiesci ;*

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No właśnie, co z tym ? Kiedy wyniki ?
    Wyniki maja być za4-6miesiecy;(

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka cisza tutaj dzisiaj. Wątek znowu zaczyna umierać :(

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pozdrawiam ze szpitala. Czekam na zabieg wyjścia śruby z nogi. W tym cyklu u mnie raczej bez szans bo owu mam jakoś dziś lub w najbliższych 2 dniach. A trafił mi się ten szpital w te dni a w domu jeszcze mama moja :) niby wczoraj jeszcze nam się udało poserduszkowac no ale

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no cisza tu
    .

    Gdzie was laski wywialo?? Co na obiad u Was dzis?
    Jakie prezenty w butach byly?

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzis mamy rocznice slubu :) I udalo sie ze jest glowny prezent ;)

    Ukija jak progesteron?

    Rosax, z tym brzuszkiem - no nie da sie ukryc, zes ciezarna. Ale brzuch wieczorem zawsze jest wiekszy ;) U mnie nic nie widac poki co. Oczywiscie, ledwo doszlam do mojego 36 sprzed ciazy to na powrot ciaza :D Ale nic, mysle, ze skoro udalo mi sie wrocic do swojej sylwetki po Corce to i teraz sie uda. Poki co kompletnie stracilam apetyt. Bardzo malo jem i potwornie duzo pije za to. No i wieczorem jak juz Corka zasnie a ja usiade na kanapie to zaczyna mnie mdlic. Nie znosze tego uczucia. Jak latam w ciagu dnia to nie czuje nic. I przestalam juz sprawdzac czy nie dostalam @ ;) co nie znaczy, ze sie nie boje, bo boje sie masakrycznie, zeby bylo dobrze.

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja jestem zajeta do popoludnia nie mam jak pisac :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2016, 13:38

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zfolwarku ja tez poczatki jesc nie moglam a teraz od kilka dni pochlaniam potrojne porcje ;D

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszę wam powiedzieć, ze mam dziwne kłucia w jajniku jakiego nigdy nie czułam

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZFolwarku zgadzam się z Rosą będziesz jeszcze pochłaniać jedzenie, nie jeść tylko pochlaniać :P poczekaj aż maleństwo dojdzie do głosu :D a mój progesteron lipa ale przeczytałam że nie wolno jeść przed bo zaniża a ja jadłam... do tego nie wstrzeliłam się w wyrzut. Nie orzejmuje się. Seba jest silny i mu się uda pobyc tam przez 9 miesięcy :P

    Susanna cos czuję że będą dwie krechy :D w czwartek testujesz? :P

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    ZFolwarku zgadzam się z Rosą będziesz jeszcze pochłaniać jedzenie, nie jeść tylko pochlaniać :P poczekaj aż maleństwo dojdzie do głosu :D a mój progesteron lipa ale przeczytałam że nie wolno jeść przed bo zaniża a ja jadłam... do tego nie wstrzeliłam się w wyrzut. Nie orzejmuje się. Seba jest silny i mu się uda pobyc tam przez 9 miesięcy :P

    Susanna cos czuję że będą dwie krechy :D w czwartek testujesz? :P
    cóż z wynik, że uznajesz, że lipa ?
    Własnie chyba opóźnię test do soboty :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane, przpraszam ,ze sie tak wcinam. Ale moze bedziecie w stanie mi odpowiedziec na pytanie, czy mozliwe jest zeby fl sie wydluzyla..? W tamtym miesiacu mialam 12d a w tym juz jest 15 i @ nie ma. A test negatywny, troszke sie martwie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze owu sie poślizgnęła :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    moze owu sie poślizgnęła :)
    Byc moze masz racje, choc robilam testy owulacyjne.. i byl pozytyw a na drugi dzien bol owulacyjny, troszke jestem w szoku i boje sie, ze znowu cos :(.
    Susanna super ,ze jestes <3.Pamietam Cie z poprzedniego watku. Dzialamy dalej :)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna wole się powstrzymać od podawania tego wyniku. Powiem tak w normie się mieści a on chyba rośnie jak sądzę po moim wykresie :P Sebix jest silny :P

    Olciuska mi sie wydłużyła z 10 do 14 także jest to możliwe :P zawsze można się skontaktować z ginem, zwłaszcza jak będzie trwał więcej niż 18 a test będzie negatywny :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Susanna wole się powstrzymać od podawania tego wyniku. Powiem tak w normie się mieści a on chyba rośnie jak sądzę po moim wykresie :P Sebix jest silny :P

    Olciuska mi sie wydłużyła z 10 do 14 także jest to możliwe :P zawsze można się skontaktować z ginem, zwłaszcza jak będzie trwał więcej niż 18 a test będzie negatywny :)
    Chyba tak bede musiala zrobic ;(. Dziekuje, troszke sie podlamalam, myslalam ,ze juz wszystko bedzie ok...

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem...
    Uff. Padam dziś na twarz. Byłam dziś dłużej w pracy. Przed chwilą wróciła i dopiero zjadłam obiad.
    Susanna, Ukija ja caly czas trzymam za Was kciuki.

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska ale póki co mieścisz się w normie dpo więc nie jest źle :)

    Makowa nienawidzę zostawać dłużej w pracy :/ dziękuję za wsparcie :) Sebix musi być. Pukam codziennie do niego i Mój też :) wspieramy go :D

    Olciuska lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija i takie nastwienie lubię.
    Susanna mnie w ciąży jajnik bolał jakby ktoś mi szpilki wbijał i głównie dlatego zdecydowałam się na test.

    Ukija, SusannaDean lubią tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
‹‹ 1029 1030 1031 1032 1033 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ