X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Siwa1001 Autorytet
    Postów: 705 204

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim, troszkę czytałam, teraz postanowiłam założyć konto, mam nadzieję, ze w grupie będzie mi łatwiej. Liczę, że ten 2016 rok będzie owocny :) Jestem po pierwszym miesiącu starań, teraz zaczynam drugi.

    Szarlotka123, madziara0080 lubią tę wiadomość

    Natalia i Michał ur. 2 grudnia 2016 r.
  • Teta Koleżanka
    Postów: 42 57

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) razem damy rade; ) 2016 to nasz rok;)

    Szarlotka123, madziara0080 lubią tę wiadomość

    9.06.2014 :) Nasza Kruszynka 55cm i 3200g szczęścia; )

    Czekamy na nasze drugie Szczęście ... ♥
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny:) ja nasze postanowienie juz powoli wprowadzam w zycie-dzisiaj zrobilam test ciazowy-okazal sie pozytywny:) w poniedzualek ide na bete, trzymajcie kciuki:)

    Szarlotka123, Zuzia1, madziara0080, basiulaka89 lubią tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Broszka gratulacje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, mam na imię Martyna , staramy się od września 2015 roku, mam nadzieję że w 2016 pojawi się na świecie moje maleństwo. Mam już córeczkę i bardzo pragnę mieć drugie dziecko. Niestety w grudniu było u nas kiepsko ze starania i gdyż wyladowalam z córeczką w szpitalu więc nie wykorzystaliśmy wszystkich dni plodnych. Dlatego ten miesiąc jest na pewno stracony, 11 idę do ginekologa żeby doradzil jakie badania hormonów mam zrobić, może coś wtedy się wyjaśni. Z moją córeczką zaszlam w ciążę w pierwszym cyklu mimo ogromnego stresu i psychicznego wykończenia po naglej śmierci mojej Mamy. A tym razem nie jest tak latwo, więc mam nadzieję że wszystko jest dobrze i to tylko kwestia czasu aż zobaczę dwie kreseczki.

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • Teta Koleżanka
    Postów: 42 57

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Broszka gratuluje!!!! :)

    9.06.2014 :) Nasza Kruszynka 55cm i 3200g szczęścia; )

    Czekamy na nasze drugie Szczęście ... ♥
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Broszka moje gratulacje kochana :*

    Może ten wątek będzie zaczarowany :)

    Tylko proszę Broszka zostań tu z nami i nas zaraź :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2016, 18:57

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2017, 18:37

    madziara0080, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam. Forum podczytuję od jakiegoś czasu, starania zaczęliśmy 2 cykle temu, dzisiaj rozpoczęłam trzeci cykl i jestem pełna nadziei, że tym razem się uda. Mam już dziecko - prawie 7 lat. Mam też wrażenie, że przez te ostatnie dwa cykle trudno to nazwać porządnymi staraniami, bo wprawdzie byłam przekonana;P że właściwy moment itd. ale starania były w każdym z cykli 3-krotne (3 kolejne dni). A jak to wygląda u Was?

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tobie Brożka bardzo gratuluję..cieszę się że ci się udało :-) i te najgorsze chwile masz już za sobą

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staramy się generalnie we wszystkie dni co się da, bo mój mąż bardzo dużo pracuje i często go nie ma , więc wykorzystujemy każdą okazję, choć powiem szczerze że jak wiem że mam już dni nieplodne to i ochotę na przytulanko mam mniejszą.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem tak jest Martyna że im bardziej się staramy to trudniej jest zaskoczyć. Nie zaszkodzi zapytać doktora o badania ty będziesz spokojniejsza i obraz sytuacji się rozjaśni. Napewno zobaczysz szybko II na teście. Wszystkie zobaczymy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    A zażywasz coś?
    Ja? Nie. Tylko kwas foliowy i magnez no i do owulki wiesiolek.

  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziekuje dziewczyny, w poniedzialek ide na bete, w srode powtorka, w czwartek lekarz, twierdzi ze juz cos bedzie widac:) Teraz trzymam kciuki za Was wszystkie:)

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • Teta Koleżanka
    Postów: 42 57

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Broszka zarazaj nas;) jak to sie mowilo ze worek sie rozsypal?:) ze jak juz jedna osoba to potem poleci;) wiec to na pewno zaczrowany wątek i sie teraz kazdej pokolei uda!:) Broszka zaczelas sxvzesliwa serie;)!;) trzymam kciuki;)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    9.06.2014 :) Nasza Kruszynka 55cm i 3200g szczęścia; )

    Czekamy na nasze drugie Szczęście ... ♥
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bede zarazac w srode jak wszystko potwierdze, niech Wam przekazywac zlych wirusow, tylko same dobre:)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie jutro idę do ginekologa, byłam już miesiąc temu ale mnie zbyla, że zajście w ciążę nie jest takie proste i do roku u zdrowej pary mogą trwać takie starania. Ale ja nie mam zamiaru czekać roku żeby po takim czasie dowiedzieć się ze może coś jest nie tak i wolę już upewnić się teraz . Dlatego idę jutro do ginekologa który prowadził mi ciążę, czekam już do niego ponad miesiąc bo niesamowity koleś i masa dziewczyn do niego chodzi więc bardzo ciężko się dostać, może on coś doradzi.

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2017, 18:37

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2017, 18:37

  • Siwa1001 Autorytet
    Postów: 705 204

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Broszka gratuluje! I troszkę zazdroszczę :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    Natalia i Michał ur. 2 grudnia 2016 r.
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ